Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slabo je ono penal, Palacio pao pre nego sto je ovaj stigao da startuje i start bio na loptu. Ali je zato Muntari mogao crveni popiti za onaj start nad Jonathanom, sto nije ni okarakterisano kao faul.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Utakmica puna naboja, ali generalno prvo poluvreme ide u kategoriju "idi mi dođi mi".

      Originally posted by Freshman91 View Post
      Slabo je ono penal, Palacio pao pre nego sto je ovaj stigao da startuje i start bio na loptu. Ali je zato Muntari mogao crveni popiti za onaj start nad Jonathanom, sto nije ni okarakterisano kao faul.
      Šta slabo, Zapata jedva da je dohvatio loptu ako ju je uopšte i dohvatio, udario pravo u čoveka, faul 100% a kako je bio u kaznenom dakle i penal. Pogrešio sudija.

      Što se starta Muntarija tiče, nije mogao sudija ono da vidi, u ostalom niko ono ne bi video da se nije ponavljao usporeni snimak pet puta iz svih uglova.
      Last edited by Brajkula; 22-12-13, 20:39.

      Comment


      • Objektivno mislim da je morao da svira penal jer je Palasio u svakom slučaju imao tu loptu... Penal i Inter, to ne ide u istu rečenicu.

        Možda je i bolje što Inter nije dao gol, ovako će ući Kovačić i smanjiće se ovo mučenje "domaćina".
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ma ne znam, sumnjivo mi je za penala, Zapata je sve vreme bio iza njega, nije naleteo, ovaj je vec pao, sumnjivo dosta.

          Ali kakvu funkciju Taider ima ??? Zar nije 10x bolje staviti Guarina mesto njega, a Mateo da igra iza Palacia. Ovo je pravo mucenje, veliki je ziheras Mazzarri.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Ma ne znam, sumnjivo mi je za penala, Zapata je sve vreme bio iza njega, nije naleteo, ovaj je vec pao, sumnjivo dosta.

            Ali kakvu funkciju Taider ima ??? Zar nije 10x bolje staviti Guarina mesto njega, a Mateo da igra iza Palacia. Ovo je pravo mucenje, veliki je ziheras Mazzarri.
            Msm da je i sam video da mora tako, jer čim napadne desi se da duva u sredini kao na Prokletijama. Mada sa druge strane cenim da bi mu igrao Riki Alverez da nema kartone, tako da prva rečenica pada u vodu.

            Što se Kovačića tiče, precenjujete ga mnogo, dečko dobija minute ali ništa ne igra, ali opet sa druge strane i Taider je bezfunkcionalan.

            Comment


            • Poli omasio loptu kod one odlicne odbrane Samira, a posle ne znam sta je Saponara hteo onim pasom, imao Kaku na ziceru, on salje neku dugu loptu nikome.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Prva greška Saponare, samo nije nikome dao imao je igrača, no bolji izbor bi pas Kaki.

                Evo ubi ga Guarin majmun sada. Kakva elenacija u igri kod čoveka, pređi u Juve kad te molim, pređi Saponara.

                Comment


                • Ma ajde sto nije imao greske, ali manje vise, bio nevidljiv ceo mec, nista, ocekivao sam vise. Zato ulazi Matri da resava.
                  Iskreno, gori Milanski derbi nisam gledao...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kovacicu oplodi me <3
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Kakva je svrha imati odlicnog Icardija na klupi a da mrtvak Guarin igra u napadu iza Palasia?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Sutni je Rodrigo jaca molim te sutni je jace u cosak
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Evo konacno malo uzbudjenja, i konacno prava sansa za neki tim. Zatim odmah kontra za Milan, ali prejak pas Maria.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Abijati izdominirao čovek...

                            Što se Saponare tiče samo mu malo drskosti treba, ima par situacija da napadne gol on igra kratak pas...no ok s obzirom da mu je ovo prvi zvanični start u Seriji A.

                            Comment


                            • Kakva prilika propuštena...

                              Evo Ikardija, Macari ipak ima muda!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Opasna muda, igra derbi grada sa jednim napadačem i ekstremno defanzivnim veznim redom 80 minuta, tj. manje jer je ušao Kovačić oko 60. ali do 80. minuta čeka da ubaci i drugog napadača...

                                Comment

                                Working...
                                X