Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Il Capitano View Post
    Pre 2 kola 2 komada protiv Parme. Strašno se dobro kreće, mnogo se troši u tim nekim potezima svojstvenim za nekog plejmejkera ili pomoćnog špica, ali nema pravu podršku u napadu...
    brzo sam zaboravio, jos mi bio kapiten na fantaziji tad verovatno mu je to ostalo iz Genoe gde je vise stvari morao da radi sam pa sada ne moze da prihvati lako ulogu klasicnog spica
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • 16. kolo

      Napoli - Inter, 1 penal za Napoli
      Milan - Roma, 1 penal za Romu

      __________________________________________________ __________________________________________________ _______

      Timovi za koje nije sviran nijedan penal su Inter, Parma, Atalanta i Kjevo.
      Timovi protiv kojih nije sviran nijedan penal su Roma i Kjevo.

      Timovi za koje je sviran najveći broj penala su Fiorentina (6), Torino, Roma i Verona (5) Sasuolo i Đenova (4).
      Timovi protiv kojih je sviran najveći broj penala su Parma (6), Torino (5), Livorno, Inter i Sampdorija (4).

      Najgore su prošli Parma (0 za, 6 protiv), Inter (0, 4), Livorno (1, 4), Atalanta (0, 1) i Sampdorija (3, 4). Ovo je 5 timova sa negativnim bilansom...
      Najbolje su prošli Roma (5 za, 0 protiv), Fiorentina (6, 2), Verona (5, 3), Đenova (4, 3), Sasuolo (4, 3), Milan (3, 2), Juventus (2, 1). Pozitivni bilans 7 ekipa...
      Last edited by Il Capitano; 17-12-13, 13:11.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ala guraju Romu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          Pre 2 kola 2 komada protiv Parme. Strašno se dobro kreće, mnogo se troši u tim nekim potezima svojstvenim za nekog plejmejkera ili pomoćnog špica, ali nema pravu podršku u napadu...
          Ko mu je kriv ? Maraci, nzm zatšo jednom u životu ne proba sa dva napadača, a ne sa Gurainom kao AMC ili nekim polušpicom iza. Kako Guarin propisno luta, Palasio je prinuđen da pravi sam sponu između veznog reda, koji ruku na srce iz meča u meč sve lošije partije pruža, Taider čovek totalno van forme, i samog sebe. Prilazi umesto Guarina, odlaže lopte na bok, igra martinelu i onda iza njega niko.

          Ima Macari neku ideju sigurno sa 3-5-1-1 i to nije loše izgledalo u Napoliju toliko kada je prvo Laveci igrao, pa posle Hamšik tog igrača iza najisturenijeg, ali u Interu od kada je sklonio Rikija i počeo da glumi Stramu sa Guarinom odmah iza napadača da direktno nešto kreira pravi se prazan prostor, rupa.

          Kad smo kod Guarina, odlazi on na zimu 90% i baš me zanima kako će Tahir i drugari da reinvestiraju te pare i baš me zanima koliko će novog kapitala taj čovek da unese u prvom prelaznom roku a vrte se razne priče. No kako se isti bliži sve više se čini da neće ništa spektakularno odraditi, bar ne u prvom prelaznom roku.
          Last edited by Brajkula; 17-12-13, 13:31.

          Comment


          • Državni vrh naredio direktno iz Rima da LŠ mora da se gleda naredne sezone na Olimpiku...

            Predstavljam samo statistički deo, ne ulazim u to kako je dosudjen koji penal...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ko mu je kriv ? Maraci, nzm zašo jednom u životu ne proba sa dva napadača, a ne sa Gurainom kao AMC ili nekim polušpicom iza. Kako Guarin propisno luta, Palasio je prinuđen da pravi sam sponu između veznog reda, koji ruku na srce iz meča u mel sve lošije partije pruža, Taider čovek totalno van forme, i samog sebe. Prilazi umesto Guarina, odlaže lopte na bok, igra martinelu i onda iza njega niko.

              Ima Macari neku ideju sigurno sa 3-5-1-1 i to nije loše izgledalo u Napoliju toliko kada je prvo Laveci igrao, pa posle Hamšik tog igrača iza najisturenijeg, ali u Interu od kada je sklonio Rikija i počeo da glumi Stramu sa Guarinom odmah iza napadača da direktno nešto kreira pravi se prazan prostor, rupa.

              Kad smo kod Guarina, odlazi on na zimu 90% i baš me zanima kako će Tahir i drugari da reinvestiraju te pare i baš me zanima koliko će novog kapitala taj čovek da unese u prvom prelaznom roku a vrte se razne priče. No kako se isti bliži sve više se čini da neće ništa spektakularno odraditi, bar ne u prvom prelaznom roku.
              Znam i meni se to ne svidja... Idealno bi bilo da dodje klasičan špic na zimu (Džeko itd.???) a Palasio da bude SS. Ali Macarju je navodno bliža varijanta da Palasio ostane CF a da na zimu dodje Laveci. Naravno sa Tohirom se ne zna. Ja kao staložen simpatizer shvatio sam da on neće dati velike pare (makar u januaru) ali velika armija navijača još nije.

              Ovako je mogao da posluje i Morati, proda Guarina/Handanovića/Ranokiju i dovede Lavecija/Džeka itd.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ima Macari izbor za napadač - Blfo i Ikardi, više nego talentovani momci. Ovako on njima da da igraju samo kada gubi i juri rezultat i to poslednjih 5 minuta, taman posla da ih gurne u 75. kod -1.

                Pa to ti pričam, promenio se samo predsednik ništa drugo u klubu, to bi i Morati mogao da uradi, lepo čovek proda Guarina ispumpa još 5 miliona i onda nišani šta mu se daje, taman posla da proba da dovede nekog ko nije 99,99% dostupan, tj. na izlaznim vratim. U ostalom pljujemo čoveka napamet, nema smisla, da vidimo prvo šta će da se desi pa da dajemo neki sud.

                EDIT: Da dodam i ovu glupost

                Reports in the French Press have once again claimed that Paris Saint-Germain will bid for Paul Pogba in January.

                Laurent Blanc’s men have been heavily linked with the Juventus youngster for some time now, but L’Equipe believe that the Bianconeri’s exit from the Champions League has put added pressure on them to sell the Bleus international.

                The Paris-based paper has claimed that the Ligue 1 champions will table a €40m offer for Pogba during the winter window.

                The 20-year-old is, of course, cup tied in Europe, and so won’t be able to play in the Champions League for PSG.

                But L’Equipe write that Antonio Conte’s men will look to recoup the lost revenue they would have gained from making the last 16 by selling their prized youngster.
                Last edited by Brajkula; 17-12-13, 13:38.

                Comment


                • Mogao je Macari da igra sa jednim napadacem kada je imao Kavanija za tog jednog napadaca... i iza njega Hamsika, Lavecija... Palacio je stvoren za SS, prosto ga gusi ta pozicija spica, mora da ima partnera u napadu, Dzeko bi bio pun pogodak mada ima i sada koga da kombinuje tu pa to ne radi.
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Palasio se rodio da igra iza spica,mnogo jak igrac sve zna covjek...

                    Steta za povredu Aguera ja sam skoro siguran da bi se taj transfer lagano odradio jer je i Edinu u interesu da igra vise,a sada sumnjam da ce ga pustiti jer Kuna nema 2 mjeseca tako da ce Dzeko sigurno igrati jer Jovetu tamo niko ne shvata za ozbiljno evo vec 4 mjeseca.Ko zna mozda i on sada dobije malo vise sansi...
                    Last edited by AK47; 17-12-13, 13:50.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nije mi jasan stvarno. Pazi Ikardi mu donosi bod u najtežoj utakmici u sezoni realno, sa Juventusom, i on mu ne daje priliku u sledećoj od početka i to protiv Sasuola, čak ga ni ne ubacuje sa klupe, već gura Milita koji se oporavio i zatim opet kasnije povredio, i što je najgore ide derbi sa Fiorentinom i opet Ikardi klupa i ubacuje ga tek u 70. minutu da bi opet pojurio rezultat. Neshvatljivo to meni, ajde da ima neki zgusnut raspored pa da pravi rotaciju, nego igra svaki 7. dan, nisam pametan.

                      Ima Inter blago u toj dvojici, ogromni potencijali, ali nikada neće proigrati ako ovako bude nastavljeno da se ophodi prema njima i završiće kao što su Kin, Arnautović i ta plejada super talentovanih napadača koji nikada nisu proigrali u Inter, ali su zato na nekom trećem mestu. (mada Arnaut nije još nigde proigrao )

                      EDIT: Ja sam čitao da se Joveta valjda opet povredio posle one kup utakmice.
                      Last edited by Brajkula; 17-12-13, 13:52.

                      Comment


                      • JUST IN: fmr Juventus director Moggi confirmed guilty in appeal of Calciopoli trial: criminal conspiracy, 2 years 4 months (was 5y 4m)
                        ....
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=790357

                          Ne znam jeli ko postavljao ali ovo je strasno,zar opet jbt?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Gatuzo

                            Gennaro Gattuso dramatically proclaimed his innocence of match-fixing charges. “I’d kill myself in the town square.”

                            The former Milan midfield and ex-Palermo Coach saw his house raided by police this morning as part of an investigation into betting syndicates in Italy.

                            “I want to clarify something: in my life I have never sat down with anyone to fix games, nor have I ever thought to, as I wouldn’t even know where to start,” he told Sport Mediaset.

                            “I am prepared to go into the town square and kill myself in front of everyone if I should be found guilty of such a crime. After all, my life would be meaningless from that point on. I wouldn’t have the courage to look anyone in the eye. I say that from the heart.

                            “I don’t even play five-a-side football with my friends because I can’t stand losing. The phone records show Bazzani sent me 13 text messages. They will therefore also show I never replied to any of them. This man knows half of Serie A, he came to the Milanello gates like many hundreds of others. He was a bookmaker in Bologna, but I never talked about fixing games.

                            “Match-fixing is just not part of who I am. I made some bets when it was still allowed, but as soon as it was barred for professionals, I stopped. No problem.

                            “I am accused not of placing bets, but of fixing games and I can’t understand how they can do that. I was in Naples, so only found out about the raid from my wife this morning, after police took me in to sign some papers. I hope the magistrate calls me in soon because I want to clarify my position.

                            “I had also been dragged into this affair two years ago. I am convinced and fully aware of my innocence. I spent my entire career working hard. I have a foundation that allowed me to give away €1.5m to help children and then people suggest I fixed games to earn more? It just doesn’t make sense.”
                            Što se Juventusa tiče, hvala ti Bože da nas ovog puta obilaze za te gluposti, jedini meč gde se pominje ime Stare dame je meč sa Lacijom i to u kontekstu da je za taj meč Gatuzo cimao nešto Brokija, glupa priča nema dodirnih tačaka sa nama

                            Comment


                            • CURVA SUD je stala u odbranu navijača Intera i njihove poznate grupe CURVA NORD (koja je danas dobila zabranu dolaska na derbi,tj ulaska na trbinu na kojoj inače budu), te su uputili velike kritike savezu pisajući da Derbi nije Derbi ako nema Interovih navijača.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Pa realno je smor, a realno ovim postupcima se kalja i onako poljuljani ugled lige, kako ovim sa nameštanjem, tako i ovim ludnicama oko tribina...mada smo navikli za Italiju tako te situaijce, godinama je to sastavni deo cele fešte.

                                Comment

                                Working...
                                X