Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je cvetko ?

    EDIT: Kada Vidal promaši loptu i zalomi celu odbranu Tevez na kraju samo rutinski...
    Last edited by Brajkula; 15-12-13, 17:48.

    Comment


    • Cvetko=Floro Flores

      Majko mila ko je dao gol,padace sneg narednih nedelju dana
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ma đavola bi ga dao da lopta nije udarila Maorena u glavu, ko zna gde bi otišla, tako da je ovo više autogol Maronea nego gol Pelusa. Marone inače nevidljiv večeras, dokazuje ipak da to nije kalibar za nas....

        Iznenadio me Di Frančesko, nema Zaze u prvih 11...

        Comment


        • E ovo je umece sta je Asamoa promasio
          Ovi nam ubise igrace sve ih biju ko blesavi.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Asamoa klasičan destruktivni vezni igrač, nema šanse da on nešto iskreira, idealan igrač za neku ekipu koja igra na kontre, da na svojoj polovini ore livadu, nije ni čudo što jurimo Naingolana koji je dosta raznovrsniji igrač, a Asa neka na beku.

            Pogba, ne treba trošiti tastaturu koliko je to moćan igrač, svaki put me sve više oduševi, otac.

            EDIT: Taman što sam ovo napisao isprobija ih brat Asamoa kao CR u najsrećnijim danima

            EDIT2: 100:0 !
            Last edited by Brajkula; 15-12-13, 18:18.

            Comment


            • Odbrani Pegolo Islin sut,strasna odbrana ali strasan prodor Asamoe,a Tevez lagano zajeba Pegola u ovoj kontri,dajemo im gol na 15 minuta
              Ne znam kako Roma i Napoli nisu mogli da dobiju ove mucenike a mi ih ovako lako deljemo.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • I Roma i Napoli su se propisno izglupirali, Roma je kontrolisala meč imala 1:0, Ljajić mašio neomašivo i onda Domeniko Berardi spušta zavesu u 94.

                Napoli je čak mogao i da izgubi koliko su ih potcenili nakon njihove kataklizme sa Interom od 0:7 ! Baš loše ušao Napoli u meč, a to je ujedno i najgore pripremljen susret Rafe ove sezone, sve redom zarotirao, baš ih potcenio, dok sa druge strane ovi se pripremili da ne prime opet 5+, i na kontru i tako su sebi napravili dosta prostora, baš....

                Na sve to dodaj da Berardi nije igrao protiv Napolija, kao ni Marone.

                Comment


                • Ima svoje vece Tevez,kakva klasa u napadu,nije ni polusezona prosla on vec postigao 10 golova ne pamtim kad je to neko uradio u prethodne 3-4 sezone za Juve.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • A prošle godine svi naši napadači bili na koti 10

                    Tevez inače drugi strelac lige, Rosi 1. sa 13, drugi Tevez sa 10. sledi Palasio sa 9.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Tevez inače drugi strelac lige, Rosi 1. sa 13, drugi Tevez sa 10. sledi Palasio sa 9.
                      Ako nista da se Palasio izjednaci sa Tevezom veceras

                      I kad rece Rosi, sto se covek ovako sali? Objasni ti to meni.

                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • A gledaj kako ih moj brat Josip lomi kao mlad vinograd


                        gde ćete bikovi, tri čoveka, hopa

                        Rosi najjače pojačanje Italijana pred SP

                        EDIT: Bolje se ovde vidi

                        Last edited by Brajkula; 15-12-13, 19:19.

                        Comment


                        • Odlicna utakmica,lagana pobeda,8 pobeda za redom i to bez primljenog gola,samo napred momci,sledi neugodni mec sa Atalantom u gostima pa pauza pred derbi sa Romom.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Odlicna utakmica,lagana pobeda,8 pobeda za redom i to bez primljenog gola,samo napred momci,sledi neugodni mec sa Atalantom u gostima pa pauza pred derbi sa Romom.
                            Uvek su teška ta gostovanja Atalanti u Bergamu, kidaju oni tamo, teški bodovi, teške tekme, jedva nekako se izvučemo. Nego sada gledam poslednji remi sa njima je bio 17.5.2009. i to u Torinu, 2:2, posle toga sve pobede, a poslednji put da nismo uzeli sve bodove u Bergamu je bilo davne 2004. kada smo izgubili 1:3, posle toga sve pobede i 2 remija u Torinu, pomenuti 2:2 i jedan 3:3. Ne stojimo loše sa tradicijom, da pokupimo mi tu nova 3 boda pa u derbiju da se hvatamo za gušu sa Garsijom.

                            EDIT: 8 zuzastopnih pobeda bez primljenog gola

                            Comment


                            • INTER: Handanovic, Campagnaro, Ranocchia, Rolando, Jonathan, Taider, Cambiasso, Alvarez, Nagatomo, Guarin Palacio

                              NAPOLI: Rafael, Maggio, Fernandez, Albiol, Reveillere, Dzemaili, Inler, Callejon, Insigne, Mertens, Higuain
                              ....

                              Comment


                              • Kakva ludnica oko Mace <3
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X