Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Jeste teška pobeda i to, samo se kod dela sa Ljorenteom ne slažem, odličan ceo meč, učestvuje u igri, imao i završni za Markizija, nekada se i vraćao pozadi da pomogne, odličan...na kraju ga Bpg nagradio ovim, reklo bi se, slučajnim golom.

    I tako ode Juve na +3, još jedan vknd koji ide u kategoriju "lepota"
    Učestvovao. Ceo tim učestvuje, ali nije Juve stvorio skoro nijednu dobru šansu. Treba svakako imati jednog Ljorentea u ekipi. Kvaljarela imao jedna odličan šut kako je ušao. Šta bi sa Pirlom? Je li se povredio? Nikakvi ste bez njega.

    Comment


    • Povredio se Pirlo u 10. minutu ne zna se da li je ozbiljnija povreda ocekujemo saopstenje,teska pobeda ali vise smo napadali,mada je Udinese igrao samo na kontru i imao 3 suta dobra ali Djidji je branio odlicno veceras.Idemo na +3 sledece kolo cini mi se gostovanje Bolonji tu se mora uzeti 3 boda mada uvek smo se mucili sa tom Blobnjom dok je igrao Di Vajo ali nadam se da necemo imati problem ovoga puta
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Danas Romi poništen čist gol. Dosuđen ofsajd. A pre toga jedan iz Atalante igrao rukom. Ako neko nađe neki snimak, neka okači. Baš me zanima da vidim ono opet.

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Učestvovao. Ceo tim učestvuje, ali nije Juve stvorio skoro nijednu dobru šansu. Treba svakako imati jednog Ljorentea u ekipi. Kvaljarela imao jedna odličan šut kako je ušao. Šta bi sa Pirlom? Je li se povredio? Nikakvi ste bez njega.
          Realno Ljorente najbolji naš igrač večeras na terenu, nijedan duel nije izgubio, svaki pas u noge, proigrao Markizija 1 na 1....odličan, i na kraju i dao gol, rešio.

          Originally posted by bice View Post
          Povredio se Pirlo u 10. minutu ne zna se da li je ozbiljnija povreda ocekujemo saopstenje,teska pobeda ali vise smo napadali,mada je Udinese igrao samo na kontru i imao 3 suta dobra ali Djidji je branio odlicno veceras.Idemo na +3 sledece kolo cini mi se gostovanje Bolonji tu se mora uzeti 3 boda mada uvek smo se mucili sa tom Blobnjom dok je igrao Di Vajo ali nadam se da necemo imati problem ovoga puta
          Kada se pomene ta Bolonja, odmah se setim


          očekujem ja tu da startuje Peluso na beku kao prošle godine da bije Diamantija, mnogo bitnu rolu odigrao Peluso to veče.

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/st...ga-video/66296

            Comment


            • Calcio spettacolo na Franchiju.

              Comment


              • Koji Janković završava ranije, meni prestrogo ovo sa crvenim, šta znam....

                Inače, prava tekma je upravo ovim crvenim i završena, interesantnih i kvalitetnih sat vremena

                Comment


                • Diskutabilna odluka. Replay kada odradim više ću da prokomentarišem.

                  Kvalitetan meč, sijeva na obe strane. Maločas Rossi postiže 12. gol u sezoni, zaista perfektno igra, bez greške. Također se nadam kako naš skauting prati večeras Iturbea, odličan igrač, vjerovatno ćemo ga vrlo brzo gledati u nekom većem timu.

                  Comment


                  • Sad je smor, msm od isključenja Boška, iživljava se Fiorentina.

                    Šta će vama Itrube, to bi značilo -15m a imate tih ofanzivnih igrača koliko vam srce želi, bolje da ta sredstva uložite u golmana npr.

                    EDTI: hop hop Žoržinjo 4:3
                    Last edited by Brajkula; 02-12-13, 19:35.

                    Comment


                    • Savršeno pogođen desni ugao Neta, svaka čast Jorginhu.

                      Perfekcionista je Iturbe, takvih igrača nikada nije manjak u rosteru. I sam znaš koliku muku muči naš tim sa silnim povredama, stoga argentinac možda i ne bi bio promašena investicija. 15m? Mislim ipak kako bi se za manju svotu mogao dovesti.

                      Comment


                      • Lep prodor i gol Higuaina...al im Lacio odmah vrati...i to nesrecni Behrami dade autogol...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Daj Rafa dovedi nam igraca pa ne mozemo sami
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sta je ovo Gonzalo majstore...ko je ovaj mucenik sto je kaobajagi uklizao?
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Mene sve sramota sto je on ovako dobar

                              Zasto si takva klasa Gonzalo,zasto si otisao za samo 40 miliona
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Hahahaha kako kumic i ja uz pohvale dozovemo Kaljehona i on nas pozdravi <3
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X