Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasan prijem lopte Markizija a Brkic je odlicno odbranio Tevezov sut,bice ovde dobrog fudbala i dosta golova nadam se.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Pa jbm mu sunce ja ne znam sta rade De Celje i Kijelini u napadu kad ljudi ne znaju da igraju nogom da upravljaju loptom a kamoli da sutiraju.
      De Celje je igrac manje na terenu,Kjelini igra dobro odbranu ali je rupa u napadu,ne znam nekako smo bezidejni napdamo ali sve se vrti na muljanje lopte u sesnestercu i na kraju vracanje pozadi sto ej debilno.
      Inace UDinese je odigrao veoma dobrih 45 minuta,ne znam kako njih svi dobijaju kad igrjau u gostima a oni sada igaju odlicno i to bez Muriela.

      P.S. Zasto nema navijanja ovo sve neka deca i svi cute na stadionu uglavnom neka vriska kad je neka sansa,ako neko zna da mi kaze sta se desava.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Koliko mene ovaj 3-5-2 zna da iznervira pa strašno, Udine nas napada samo sa Di Nataleom, a mi se branimo sa tri čoveka u poslednjoj liniji, pa koji će nam kurac dole 3 čoveka kada oni pređu centar svaki 25 minut.

        Klasika sada ćemo u drugom da zapnemo, dignemo tempo, uvalimo jedan i uzmemo bodove, ali može ovo mnogo ubedljivije da se završi. Ljorente igračina, ubija čovek.

        Originally posted by bice View Post
        P.S. Zasto nema navijanja ovo sve neka deca i svi cute na stadionu uglavnom neka vriska kad je neka sansa,ako neko zna da mi kaze sta se desava.
        Kaznio savez tribinu zbog "teritorijalnog rasizma" u meču sa Napolijem, ona štealica sa Vezuvom i to, pa smo tribinu popunili dečicom u dogovoru sa savezom. Trip kao da gledam neki azijski fudbal, tipa oni šumovi i to što vuče na "wow" kada je šansa.
        Last edited by Brajkula; 01-12-13, 18:26.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Koliko mene ovaj 3-5-2 zna da iznervira pa strašno, Udine nas napada samo sa Di Nataleom, a mi se branimo sa tri čoveka u poslednjoj liniji, pa koji će nam kurac dole 3 čoveka kada oni pređu centar svaki 25 minut.

          Klasika sada ćemo u drugom da zapnemo, dignemo tempo, uvalimo jedan i uzmemo bodove, ali može ovo mnogo ubedljivije da se završi. Ljorente igračina, ubija čovek.



          Kaznio savez tribinu zbog "teritorijalnog rasizma" u meču sa Napolijem, ona štealica sa Vezuvom i to, pa smo tribinu popunili dečicom u dogovoru sa savezom. Trip kao da gledam neki azijski fudbal, tipa oni šumovi i to što vuče na "wow" kada je šansa.

          Brate citas mi misli,htedoh da napisem ovo ali mi bi malo glupo,ali sve je tacno ide neki potez oni auuu ko da fudbal videli nisu.
          Ljorente okrece 2 coveka i prosledjuje loptu Tevezu,vidi se klasa,Markizio je imao par sansi a Ljorente mu loptu salje u noge a ovaj ne zna da je primiri
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Vidal brat ladno ne može da ide više, preumoran je.

            Comment


            • Odbrani Djidji veliku sansu Di Natale-a mada da je primio gol isao bi njemu na dusu.
              Ubise nas ovim kontrama a nas ne mogu da ih probiju nikako,sudija daj neki penal ili crveni nema nam druge.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Буквално не могу да саставе 2 нормална паса. Сви као маратон да су истрчали пре текме. Видал и Погба посебно.
                Ево сад изашла графика погрешних пасова, ми 17 они 7.

                Ево га Лихштајнер брат, очекујем од њега да унесе мало живости.
                Last edited by Урош94; 01-12-13, 18:52.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Menjaj Konte Vidala ne moze vise covek,ubacuj Djovinka da h pretrci u par poteza ili Vucka da se ode na 3-4-3 ne moze se vise na ovoj formaciji protiv Udinesea.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odlično se brani Udine, mada su mogli i da pobedu, neću da lažem.

                    Mi preumorni, nadam se nekom golu na suv kvalitet, drugačije teško će da ide....

                    Comment


                    • Koliko sma mogao da razumem ovog liak sa sky sporta Kvaljarela ulazi u igru i menjamo na 4-3-1-2 ako sam ga dobro shvatio.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Е јебем ти лопту... да л' неће да уђе...
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • ЕВОООО ГАААААААААА ХАХАХХАХАААААААААААААААААА ЉОРЕНТЕ БУРАЗ!
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • VELIKI VELIKI FERNANDO LJORENTE!!!!!!!!!!
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Teško smrdljiva pobeda. Ovde je Udineze lagano zaslužio bod. U zadnja dva kola vas Ljorente vadi. Ne vidi se celu tekmu, a onda bljesne.
                              Loše igrao Juve, nije šansu stvorio. Mrzim ove ekipe što se brane kao Udineze, Kaljari, Kijevo, liga mi se smuči od njih. Rekoh ja Brajkuli da će Udineze da bude zajeban i eto.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Teško smrdljiva pobeda. Ovde je Udineze lagano zaslužio bod. U zadnja dva kola vas Ljorente vadi. Ne vidi se celu tekmu, a onda bljesne.
                                Loše igrao Juve, nije šansu stvorio. Mrzim ove ekipe što se brane kao Udineze, Kaljari, Kijevo, liga mi se smuči od njih. Rekoh ja Brajkuli da će Udineze da bude zajeban i eto.
                                Jeste teška pobeda i to, samo se kod dela sa Ljorenteom ne slažem, odličan ceo meč, učestvuje u igri, imao i završni za Markizija, nekada se i vraćao pozadi da pomogne, odličan...na kraju ga Bpg nagradio ovim, reklo bi se, slučajnim golom.

                                I tako ode Juve na +3, još jedan vknd koji ide u kategoriju "lepota"

                                Comment

                                Working...
                                X