Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma moze,ali guravo skroz ovi se brane predobro...

    Promasili su zicere jbg
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mirise na treci remi zaredom, opasna kriza...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Koliko je ovaj Cagliari jak , nema tog jakog tima kojem nisu pomrsili racune bar jednom , u posljednje dvije - tri sezone .. Sau i Ibarbo vjerovatno najbrzi tandem napadacki u ligama petice , veceras jos bez Radje igrali ..

        Juve prvi , Roma druga , cijenim da ovako ostaje do kraja sezone ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Hocemo li Dale po avatar da Napoli ide lagano ispred Rome na kraju sezone,na koliko god hoces
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Bez problema.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Svaki put neki golaman mora da pruži partiju života kad igra protiv Rome.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Svaki put neki golaman mora da pruži partiju života kad igra protiv Rome.
                Skinuo i Morgan dvije ekstra ako cemo realno....
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ono drugo išlo van gola, onu prvu Ibarbovu je dobro skinuo.
                  Smuči mi se od ovakvih ekipa kao Kaljari, 11 igrača u odbrani. Dva pasa ne znaju da povežu.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Uklet klub Inter, kad god je trebalo da odrade tekmu da istu moraju kako bi uzeli cilj, oni zagovnaju, plus nedostatak sreće i eto.

                    Odlična je ovo prilika bila, no tek je 13. kolo, ima da se ćeraju još dosta.
                    Velika si neznalica kao Mojes :/

                    A sto onako da ne damo 4 komada sinoc sto? Sto nemamo srece kao ti na Zakintosu ajde objasni mi?

                    Kaze Faustino sinoc ,,Ako Guarin, smece debelo samo ti masi ovo i trci kao konj pa se nabijaj svuda samo ti tako pa kad ti dodje Messi, predribla njih 5 i da gol videcu te sta ces da radis''

                    Zivotom brani konstataciju da je Dzonatan > Ivanovic. Kaze pasos odmah.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Nisam siguran bas da je isao onaj sut van okvira,ali jeste lopta imala uzlaznu putanju.Roma u januaru mora dovesti napadaca to je jasno kao dan.Ono sto je Gervais promasio glavom skoro svaki spic bi realizovao i to je kraj price
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Nisam siguran bas da je isao onaj sut van okvira,ali jeste lopta imala uzlaznu putanju.Roma u januaru mora dovesti napadaca to je jasno kao dan.Ono sto je Gervais promasio glavom skoro svaki spic bi realizovao i to je kraj price
                        Ovo ti je isto kao ono Juve juče. Samo što Juve ima Ljorentea da ni iz čega da gol i ni iz čega namesti gol. Ne mogu 3 krilna napadača napred.

                        Comment


                        • Ja primetih ovog malog Murrua, opasan neki bek, potencijal, bar mi tako deluje, malopre videh da ima samo 18. godina, Brajki mozda zna vise o njemu, ja eto prvi put gledao Cagliari ove sezone, on mi zapade za oko, za Ibarba i Saua vec znam. Ibarbo je pravi onaj tenk, trci, jak kao konj...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Hocemo li Dale po avatar da Napoli ide lagano ispred Rome na kraju sezone,na koliko god hoces
                            Accepted

                            Samo reci koliko dugo i idemo
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ibarbo je meni car,kao zemlja je jak fizicki,tenk

                              Falio je Romi napadac,steta sto nisu doveli jednog kad su vec fine pare zaradili preko ljeta jer ne mozes da se oslonis na plejboja i polumrtvog Destra

                              Dale majstore na dva mjeseca mjera nam je to ja mislim
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • neverovatna odbrana avramova
                                http://static.mondo.rs/video_files/0...b9468b2ed2.mp4
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X