Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je s Lulićem? Što ga nema ni na klupi?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • ovo Alvarez igra srednjeg veznog protiv Udinezea???

      Comment


      • Ne znam kad ih je neko na Friuliju ovako nadigrao :/ Daj jos jedan do poluvremena ajde srece ti <3

        edit: @ Sale ne igra nego dolazi dublje po loptu inace je iza Palasija.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Ne znam kad ih je neko na Friuliju ovako nadigrao :/ Daj jos jedan do poluvremena ajde srece ti <3

          edit: @ Sale ne igra nego dolazi dublje po loptu inace je iza Palasija.
          ajde da se zadovoljimo sa 2-0 za prvo poluvreme...znaju i vrabci da Udineze ne lezi Interu nikako, bar jedno desetak godina unazad

          Comment


          • Može se reći da igra Alvarez na sredini ali da se isto standardno ubacuje u napad. Po formaciji sa Interovog sajta Guarin je iza Palasija kao što je Kovačić bio prošli meč. Macari je na pitanje novinara odgovorio da mu se više sviđa da Alvarez igra na sredini terena...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Il Capitano View Post
              Može se reći da igra Alvarez na sredini ali da se isto standardno ubacuje u napad. Po formaciji sa Interovog sajta Guarin je iza Palasija kao što je Kovačić bio prošli meč. Macari je na pitanje novinara odgovorio da mu se više sviđa da Alvarez igra na sredini terena...
              zbog toga i pitam...videvsi formaciju izgleda cudno, ali za sada rezultat daje mu pravo...

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Šta je s Lulićem? Što ga nema ni na klupi?
                Povređen Lula.


                Berardi buduća duga devetka Juventusa laka tri komada, prvi het-trik u Seriji A, malo zverište

                Comment


                • Posle prosutih bodova u Trstu, Torinu i Bergamu sada se zadržalo vođstvo i došla je zaslužena pobeda. Dva povređena štopera, Andreolijev povratnički debi i Inter verovatno posle ovog kola postaje tim sa najviše postignutih golova ove sezone.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Da se nije Rudi malo zaneo

                    Roma: De Sanctis; Maicon, Benatia, Burdisso, Balzaretti; De Rossi, Strootman, Bradley; Pjanic, Borriello, Florenzi

                    Roma bench: Lobont, Skorupski, Romagnoli, Jedvaj, Dodò, Torosidis, Marquinho, Taddei, Ricci, Di Mariano, Caprari, Ljajic
                    Ljajić klupa, Žervinja nema, evo prilike da se izgube prvi bodovi.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Da se nije Rudi malo zaneo



                      Ljajić klupa, Žervinja nema, evo prilike da se izgube prvi bodovi.
                      I ja priznajem da bi bilo lepo...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Comment


                        • Pjanic na krilo, zanimljivo. Gervais nece biti ni na klupi kako sam cuo, povreda. Ocekivao sam Ljajica u prvoj, ali dobro.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Il Capitano View Post
                            I ja priznajem da bi bilo lepo...
                            Čekaj zar ti ne navijaš za Romu da uzme Skudeto ili si odjednom vide šansu Intera da se ugura u top3 ?

                            Comment


                            • Kakav klizeci Benatie, lik sa sesnaesterca sprint do pola, sprecava ozbiljniju kontru, najjaci stoper lige lagano.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Vidim neke šanse Intera opet...

                                Svi iz velike sedmorke neka kiksaju a što se tiče osvajača skudeta za mene lično draže bi mi bilo da to budu Roma/Napoli/Fiorentina kad već ne može Inter. Ali da ne smaram više, mnogo sam pričao o tome...

                                Ovako vidim Rudijevu postavku večeras, osim ako Ljajić nema neku lakšu povredu ali zasad nema takvih informacija. Nema Garsija možda neko preveliko poverenje u Burdisa pa je hteo da postavi na sredini još jednog defanzivnijeg veznjaka, konkretno Bredlija a malo i da ga nagradi startnom postavom za onaj gol u Udinama. E sada, Pjanić je dafanzivno najslabiji u vezi i onda na njegovo mesto dolazi Bredli ali i ne samo zbog toga nego i zato što Pjanić može da igra i na krilu za razliku od Strotmana i De Rosija. A za Pjanića jednostavno mora biti mesta u ekipi jer je najbolji igrač Rome ove sezone. I u tim svim kombinacijama Ljajić je otpao. Florenci je sjajan cele sezone (efikasan, veliki radnik) a Borijelo je jedini klasičan centarfor, strelac gola u prošlom kolu i igrač koji daje neku snagu Romi u visini (da mu dam neki kompliment). Očigledno Rudi ne razmišlja u tom pravcu da proba sa Ljajićem u špicu napada!?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X