Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rijetko glup lik ovaj Armero...

    Sta bi s onakvog igraca meni nije jasno uopste
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Vala ni meni, otimali se za njega u Italiji. Propao slicno kao i onaj Vargas iz Viole

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Vala ni meni, otimali se za njega u Italiji. Propao slicno kao i onaj Vargas iz Viole
        Cuti, Vargas dao gol danas za Violu...

        Evo slusam ove spanske komentatore na canal +, i oni se slazu da ovaj Milan jednostavno dobra ekipa, ali da Allegri lose radi svoj posao, i to bas lose. Cak uporedjuju ovaj Milan sa LFC za vreme Hodgsona...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Milan ima kostur ekipe, msm i u defanzivi/veznom/napadu imaju igrace za buducnost, barem po jednog. Ima par iskusnih igraca. Treba dovesti 2-3 talentovana igraca i dobrog trenera da iskoristi maksimum iz ekipe i eto rezultata. Juve bez Conte-a bi i dalje bio u teskom kanalu

          Comment


          • Galijani napustio stadion tj tribine neposredno nakon drugog gola Fiorentine, nadam se da na miru odluci i konsultuje se sa ostalima o ekspresnom otkazu Alegriju, neka sok terapija je neophodna, nemoguce da su ovi igraci toliko losi koliko rezultati i igra pokazuju... misljenja sam da bi Mazzari sa ovim Milanom imao sad bodova koliko ima i sa Interom, +/- 1
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Ma ne ide vise sa Alegrijem, jasno ko dan

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Milan ima kostur ekipe, msm i u defanzivi/veznom/napadu imaju igrace za buducnost, barem po jednog. Ima par iskusnih igraca. Treba dovesti 2-3 talentovana igraca i dobrog trenera da iskoristi maksimum iz ekipe i eto rezultata. Juve bez Conte-a bi i dalje bio u teskom kanalu
                Gurnuti i ovog malog Saponaru, a sta je sa onim najvecim potencijalom na svetu Mastourom, jer on dovoljno star da zaigra za Milan ???

                Honda im stize, treba imati u vidu da je De Sciglio povredjen, da je Faraon povredjen, da Balo igra kao kurton (da se ja pitam, lake ruke ko ponudi 20m, prodao bih ga odmah).
                Imaju kvalitet, ali igraci su svi u teskom kanalu i demotivisani, cini se da nemaju ni motiv, a Allegri svakako nije taj koji ce da ih motivise.
                Veliki problem i najveci je po meni odbrana. Drugo, zasto Niang ovako malo dobija sansu, decko vrh talenat, nego Allegri nema onu stvar da ga gurne, a bzvz se jebe sa Matrijem i Balotellijem.

                Trece, ko ce biti novi trener, koga dovesti, prica se o Pipu, ali da li je on taj kadar ??? U svakom slucaju, sok terapija moze samo pozitivno da deluje.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma treba dovesti nekog Italijana a da je motivator, a po prirodi su ti oni svi takticari tako da to nece faliti.

                  Mastour je bas mlad cinimi se, mrzi me sad da proveravam.

                  Balavi se vec sada prezasitio Milana, treba opet njemu nova sredina

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Gurnuti i ovog malog Saponaru, a sta je sa onim najvecim potencijalom na svetu Mastourom, jer on dovoljno star da zaigra za Milan ???

                    Honda im stize, treba imati u vidu da je De Sciglio povredjen, da je Faraon povredjen, da Balo igra kao kurton (da se ja pitam, lake ruke ko ponudi 20m, prodao bih ga odmah).
                    Imaju kvalitet, ali igraci su svi u teskom kanalu i demotivisani, cini se da nemaju ni motiv, a Allegri svakako nije taj koji ce da ih motivise.
                    Veliki problem i najveci je po meni odbrana. Drugo, zasto Niang ovako malo dobija sansu, decko vrh talenat, nego Allegri nema onu stvar da ga gurne, a bzvz se jebe sa Matrijem i Balotellijem.

                    Trece, ko ce biti novi trener, koga dovesti, prica se o Pipu, ali da li je on taj kadar ??? U svakom slucaju, sok terapija moze samo pozitivno da deluje.
                    -Mastour ima 15 godina, znaci bar jos 2 godine nista od njegove pomoci
                    -Saponara, Niang, Vergara, Kristante, sve talenti a propadaju jer ne dobijaju sansu i onda ce ih poslati na pozajmicu negde
                    -Alegri zna da motivise igrace samo pred Barcelonu, u domacem prvenstvu se vuku kao prebijeni, kao da dominiraju ligom pa ce sve lako, ne zna covek da pripremi utakmicu
                    -ko god da bude novi trener verujem da ce igrati bolje, Pippo verovatno jos nema znanje ali ima harizmu i duh, upravo ono sto nema Alegri i mozda upravo to sto fali igracima, motivator, uostalom imao bi asistenta ukoliko zapne negde, promena pod hitno, nema sta vise da se ceka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                      -Mastour ima 15 godina, znaci bar jos 2 godine nista od njegove pomoci
                      -Saponara, Niang, Vergara, Kristante, sve talenti a propadaju jer ne dobijaju sansu i onda ce ih poslati na pozajmicu negde
                      -Alegri zna da motivise igrace samo pred Barcelonu, u domacem prvenstvu se vuku kao prebijeni, kao da dominiraju ligom pa ce sve lako, ne zna covek da pripremi utakmicu
                      -ko god da bude novi trener verujem da ce igrati bolje, Pippo verovatno jos nema znanje ali ima harizmu i duh, upravo ono sto nema Alegri i mozda upravo to sto fali igracima, motivator, uostalom imao bi asistenta ukoliko zapne negde, promena pod hitno, nema sta vise da se ceka
                      Ma slazem se sve, a malo samo zaboravio da je Mastour bas premlad.

                      Ja bi Niangu odmah dao veliku sansu, meni nije jasno kako on ovih godina uopste nije dobijao, sve nesto na kasicicu, a nevidjen potencijal. Saponara isto. Za ovu drugu dvojicu stvarno ne znam, ali verujem tvom misljenju da su odlicni talenti.

                      Promena trenera svakako uvek dobro utice, LFC je to osetio na svojoj kozi kada je dosao Kenny, na cist hustle je od zone ispadanje dosao do 6. mesta, iako je kasnije na duze staze zabrljao stvari. Videcemo ko ce biti, ja samo vidim Pipa od ovih trenera, ali ko zna, mozda nas iznenade.
                      U svakom slucaju, Honda stize, ovi momci se vracaju sa povreda, i nov trener, ima jos nade, ali mozda se bojim da je kasno, ali videcemo.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kristante izdanak omladinske skole, jedan od retkih koga jos drze u klubu, da nije na pozajmici, bio je solidan u pripremnom periodu ali ne dobija sansu jednostavno, veznjak je inace...
                        Vergara mladi stoper, kad ga je Milan dovodio secam se da je bilo mnogo zainteresovanih, i to sve redom jaki klubovi, poneki iz PL... nmg da verujem da bar njemu nece da pruzi sansu kada je odbrana toliko u kanalu, razmislja se o nekim pojacanjima a ni ne znaju sta imaju u ekipi, ne moze trening to da pokaze u potpunosti...

                        kasno je svakako samo zavisi za sta? za neke snove o top 3 je odavno kasno, za LE i nije, duga je sezona, mada bi vise voleo da, ako vec ne mogu do LS ne udju ni u LE i onda pokusaju nesto poput Rome ove sezone, sa nekim novim igracima i novim trenerom...

                        meni Baloteli nekako zraci nekom negativnom energijom, kao da ga sve to smara, gleda da odradi posao nekako... kao da se smorio, da je izgustirao Milan i celu tu pricu, sto se mene tice moze da ide, pod uslovom da se te pare uloze u zamenu u sta sumnjam...
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post

                          kasno je svakako samo zavisi za sta? za neke snove o top 3 je odavno kasno, za LE i nije, duga je sezona, mada bi vise voleo da, ako vec ne mogu do LS ne udju ni u LE i onda pokusaju nesto poput Rome ove sezone, sa nekim novim igracima i novim trenerom...

                          meni Baloteli nekako zraci nekom negativnom energijom, kao da ga sve to smara, gleda da odradi posao nekako... kao da se smorio, da je izgustirao Milan i celu tu pricu, sto se mene tice moze da ide, pod uslovom da se te pare uloze u zamenu u sta sumnjam...
                          Realno top3 se vec zna, bar po meni Roma, Napoli i Juve odredjuju ta mesta. A sto se tice LE, ja ti kazem da je bespotrebno igrati to takmicenje, evo LFC ga ne igra ove sezone, i polako se oceca ovaj rehabilitacioni period, da se ide ka napred, jednostavno bzvz ce vam trositi LE utakmice i vreme i kondiciju.

                          A sto se tice Baloa, za njega je isla prica i bila diskusija o njemu i to velika, kada je igrao u City na PL temi, pricalo se o njegovom mentalnom stanju i zrelosti. Stalno su se vadili izgovori da je on mlad, da treba da sazri i da on "ako da 100%, bice najjaci" i ja sam jedan od onih koji je to prihvatio. E sada i mene ovo pod navodnicima pocelo da nervira, jer ocigledno se stvari ne menjaju, pa valjda igrac treba stalno 100% da daje, a ne da se prica, ma njega mrzi da igra, ali kad ga ne mrzi, onda rastura, nebuloza. Decko se bas ne trudi, valja se po terenu, simulira, pa i prosle sezone on nije meni delovao kao top napadac iako je dao golova koliko je dao, a gomila njih sa bele tacke, a realno u igri nije mnogo pokazao, ono sto sam ja upratio. Uopste nije sazreo kao igrac, jos manje kao covek. Ima tu istine da nije mogao pod Allegrijem, ali niko njemu ne moze pomoci sem on sam sebi.

                          Odmah da vam neko da 20m za njega na zimu, odmah bi prihvatio bez razmisljanja i pustio Nianga u tandemu sa Faraonom, kada je sezona vec propala, da se forsiraju i mladi takodje.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Mene dusa zaboli kad vidim koliko se Faraon zapostavlja zbog Balavog

                            Comment


                            • LIVE: Galliani, Allegri, and the players still in the dressing room..
                              Mislim da je stvar jasna...

                              EDIT:
                              Galliani and Allegri have decided to send the players into a training retreat starting from tomorrow (decision made after tonight's match).
                              Last edited by Freshman; 02-11-13, 22:44.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=773023

                                Covek je neunistiv

                                Comment

                                Working...
                                X