Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Кад сте дочекали да га забоде

    Comment


    • Zavrseno 2:4 na kraju...

      Poslije reprezentativne pauze kuci igraju sa Atalantom i to vi trebali dobiti,ali imaju vrlo nezgodan raspored ove polusezone jer gostuju Milanu,Romi,Juventusu,Laziu i Fiorentini
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Најбољи стрелац лиге тренутно је.....тренутно је....Марек Хамшик са 4 поготка, објашњава.

        Comment


        • A sada krece duel 2 meni najdraza evropska tima, Juve kao jedini strani tim za koji sam ikada navijao i Lacio koji mi je zadnjih godina jako drag Nadam se odlicnom mecu i pobedi Juvea, koreografija odlicna
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kako Цана кида на штоперу

            Comment


            • Arturo VIDAL
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kakav majstor fudbalske igre
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Pogba-Vidal bolesno dobro .
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Много лако ово мени, спрдња класика....

                    Comment


                    • Tevez decu pravi veceras,odlican potez i trenutno igra odlicno,krece se super,samo sto ej bio malo sebican sad ali dobro
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Opet Arturo tatica Kako je samo izbegao ofsajd
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Јеботе које зезање.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva lopta za Vidala strasno igramo trenutno,Lazio kao da nista nije naucio od onog prethodnog poraza
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kako igra frajer u stilu rasnog strijelca.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Која јачина, шта је ово ? Или је овај Лацио баш циркус или се ми спрдамо са сиротињом тотално !?

                                Comment

                                Working...
                                X