Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je trazio to je i dobio, jebo ga Real da ga jebo. Da izvinite Realovci, al to mu je najgori potez u karijeri. Ne shvatam te igrace koji napustaju timove i to velike timove u kome su alfa i omega radi kluba u kojem bi bili samo jos jedna zvezda u timu.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Sta je trazio to je i dobio, jebo ga Real da ga jebo. Da izvinite Realovci, al to mu je najgori potez u karijeri. Ne shvatam te igrace koji napustaju timove i to velike timove u kome su alfa i omega radi kluba u kojem bi bili samo jos jedna zvezda u timu.
      Ja to ovako opravdavam:

      1. Novac
      2. Real je ipak Real, san svakog igrača, prilika koja se ne odbija

      Comment


      • Nema sta tako je bilo,on je zelio da predje i presao je dalje je istorija i to veoma losa...

        Brajko pa neki dan si govorio da Real nije san svakog igraca i cudio se od kuda to meni kad smo pricali u temi Uniteda
        Last edited by AK47; 01-11-13, 17:42.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Hahaha....nije pre neki dan ima pola godine i moram ti reći da je bilo zabavno, mada bilo je i onih koju su odbijali Real radi ljubavi prema svom klubu, nije da nije

          Nebitno, Real odbija 1 od 250, suva realnost, činjenice.

          Comment


          • Jebi se ti znas

            Hajde barem si spoznao istinu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Hahaha....nije pre neki dan ima pola godine i moram ti reći da je bilo zabavno, mada bilo je i onih koju su odbijali Real radi ljubavi prema svom klubu, nije da nije

              Nebitno, Real odbija 1 od 250, suva realnost, činjenice.
              Jeste off, ali cisto da se zna Steven Gerrard, a i Totti takodje, ja mislim.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Sad je pravi trenutak da se pojavi ova slika, msm da jeste


                Originally posted by chofy88 View Post
                Jeste off, ali cisto da se zna Steven Gerrard, a i Totti takodje, ja mislim.
                Oko Totija je komplikovana priča, nešto je hteo, pa odjednom promenio mišljenje, tipa kao Bufon u Barsu ili Junajted nakon farsopolija.

                Comment


                • Totti je neki dan izjavio da osjeca mali zal sto to nije uradio,ali ipak Roma prije svega

                  Lampard je odbio isto ima primjera,ali Totti je najbolji jer je on bas u slabijem klubu u odnosu na sve ostale
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Del Piero je odbio Manchester, trazio ga Fergi 2003

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Del Piero je odbio Manchester, trazio ga Fergi 2003
                      Ili je to bio Mančester

                      Comment


                      • I ja ga razumem na neki način, trebao mu je novi izazov a strpljivo je čekao Real jer se znalo šta se sprema tog leta u Madridu... Čisto sam odgovorio navijaču Milanu (konkretno VRF) koji možda misli da Kaka nije želeo da ode u Real nego su uncle Fester i Silvio hteli da zgrnu dobru lovu i prodali su ga mimo njegove volje.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Droga Portoroz opet a ?

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Droga Portoroz opet a ?
                            Ma davno bilo, mada mislim da ga je i Real tražio, trpo ih je redovno nije isključeno.

                            Klose je otac

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ma davno bilo, mada mislim da ga je i Real tražio, trpo ih je redovno nije isključeno.

                              Klose je otac
                              Pa ja napisem Manchester, ti me quotas i napises "ili je Manchester" Ja konto da mi odgovaras na post, a da ne pitas

                              Ne znam za Real, al odlicno znam da ga je trazio Manchester. Giggs brat kad su ga pitali koji je najaci igrac iz Italijanskog fudbala protiv kojeg je igrao, bez razmisljanja rekao Del Piero. I G.Neville deli njegovo misljenje

                              Comment


                              • Geri Nevil nas je opasno mrzeo, ili možda preciznije cenio kao teškog rivala, ide po 153 put sledeći video

                                Comment

                                Working...
                                X