Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim sliku majstore :/

    Ovaj Tohir mi izgleda kao veliki tupan i neko ko nema blage veze u sta se upustio. Mislim da ne pravi razliku kad bi mu neko rekao: ,,Biraj koga ces da potpises: Nikolu Maksimovica ili Rafaela Varana?'' njemu to isto.

    Nemam ni ja nego mi ide na zivce sto ih toliko napumpase u medijima (naravno ne bez razloga) ali mi jednostavno ide na psihu trenutno stanje stvari.

    I ne postavljaj mi ova retoricka pitanja kad vec znas odgovor pa nisam lud hahahhahaha Neka se Romi broj titula podigne na 4, kapiram da je to ok.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ne vidim sliku majstore :/

      Ovaj Tohir mi izgleda kao veliki tupan i neko ko nema blage veze u sta se upustio. Mislim da ne pravi razliku kad bi mu neko rekao: ,,Biraj koga ces da potpises: Nikolu Maksimovica ili Rafaela Varana?'' njemu to isto.

      Nemam ni ja nego mi ide na zivce sto ih toliko napumpase u medijima (naravno ne bez razloga) ali mi jednostavno ide na psihu trenutno stanje stvari.

      I ne postavljaj mi ova retoricka pitanja kad vec znas odgovor pa nisam lud hahahhahaha Neka se Romi broj titula podigne na 4, kapiram da je to ok.
      To sam hteo da čujem, Roma i Napoli uvek

      Evo link slike

      http://www.europacalcio.it/redattore...203%20(SY).jpg

      A Tohiru je omiljeni igrač bio Nikola Ventola bre, 10 golova za Inter!!! Don Masimu je npr. omiljeni Rekoba Znači razume se Erik u fucu iako je predsednik košarkaškog saveza Indonezije i jugo istočne Azije...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • I meni je Recoba bio gotivan

        Uvek za tim koji ima manje titula na svom kontu, klasika

        Comment


        • Hahahhaha opet ne vidim sliku kazu Italijani erora

          Znam za Ventolu sprdao me Brajkula 5 dana bez prestanka a najjace sto mu sin navija za Juventus i on to javno kaze bez pardona. Da se mi ne lazemo to ti je vec jedan veliki minus, zamisli kaze Morati unuk mi navija za Juve :/ kakav fail. Ne zna taj kosooki gde je dosao nema on predstavu sta radi.

          Rekoba bozanstvo!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            I meni je Recoba bio gotivan

            Uvek za tim koji ima manje titula na svom kontu, klasika
            Ne gledam toliko titule, uvek sam za to da Juve i Milan ne budu prvi čisto zbog velikog rivaliteta sa Interom a sada je idealna situacija da se navija za Romu i Napoli kada Inter već nema šanse za skudeto...

            Ali stvara se novi poredak, ako se Napoli i Roma zadrže u vrhu nekoliko sezona menja se situacija...

            EDIT: Kondi, kucaj roeslani i vidi...

            Last edited by Il Capitano; 31-10-13, 23:12.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ma kakav novi poredak, prekipeće to nekome od Italijana ima da grune pare ili će da pronađe nekog jakog investitora u jedan od milanskih giganata ima da se ispreturamo šta će se desiti....što više konkurenata za titulu to bolje, automatski svi klubovi napreduju i teže ka tome da budu bolji od ostalih, samo se ovako nastavi......i neka osvoji opet Juve, razume se

              Comment


              • Da sve nije tako sjajno i bajno gradski rival, Lacio, se zapravo setio da on drži rekord http://www.since1900.it/nel-1913-la-...e-14-giornate/

                Comment


                • Nebitni su Lacijali, ovaj rekord je od nastanka Serije A 1929/1930. Šta je bilo pre toga, pitaj Boga...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ja mislim da je ovde akcenat zašto se ne priznaje ovaj rekord na sistemu takmičenja, zapravo tada se igralo po regijama, i onda plej of, gde je Lacio zabeležio 10 pobeda, dve na gradskim rivalom, i onda 4 u plej-ofu, pregazili dve runde i u finalu su zgaženi sa 7:1 i 2:0.

                    Mada je poenta u osnivanju Serije A kao što ti kažeš, od te godine je ovaj sistem na snazi samo sa čestim promenama broja klubova po ligama.

                    Na kraju vrlo zanimljiva slika, pronađite razliku

                    Comment


                    • Samo 7 nas u anketi verovali u Romu Moze se dobiti i Torino, kad je bal...
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • A mene napadali što sam ubacio bilo koga sem Juventusa i Napolija ako se dobro sećam

                        Comment


                        • Razlika je u sponzoru a i na ovoj drugoj slici nekako je izbacio sve iz sebe besan time šta mu se sve dešavalo u Realu dok je na prvoj slici razdragan jer je postigao veliki uspeh u Milanu i jedva čeka da pređe u Real
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Ja mislim da je ovde akcenat zašto se ne priznaje ovaj rekord na sistemu takmičenja, zapravo tada se igralo po regijama, i onda plej of, gde je Lacio zabeležio 10 pobeda, dve na gradskim rivalom, i onda 4 u plej-ofu, pregazili dve runde i u finalu su zgaženi sa 7:1 i 2:0.

                            Mada je poenta u osnivanju Serije A kao što ti kažeš, od te godine je ovaj sistem na snazi samo sa čestim promenama broja klubova po ligama.

                            Na kraju vrlo zanimljiva slika, pronađite razliku

                            Sad je bolje radovanje

                            Comment


                            • Originally posted by Il Capitano View Post
                              Razlika je u sponzoru a i na ovoj drugoj slici nekako je izbacio sve iz sebe besan time šta mu se sve dešavalo u Realu dok je na prvoj slici razdragan jer je postigao veliki uspeh u Milanu i jedva čeka da pređe u Real
                              nemoj to ni u sali...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Nije Kaka toliki svetac. Namerno nije prešao u januaru u Siti jer je znao da Florentino kreće po njega u junu i pravi nove galaktikose... Ma ajde bre, dobro se sećam te situacije, nije bilo načina da se zadrži.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X