Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E vala ako oce biti vecni zbog takvog rekorda, koji nije nebitan na kraju krajeva, a ne zbog dobre igre svake sezone onda jbs ti to. Vise bi oni voleli skudeto nego 10 ovakvih rekorda.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      E vala ako oce biti vecni zbog takvog rekorda, koji nije nebitan na kraju krajeva, a ne zbog dobre igre svake sezone onda jbs ti to. Vise bi oni voleli skudeto nego 10 ovakvih rekorda.
      Ma slažem se sa tobom, ali ipak ima i ono drugo

      Comment


      • Roma sada juri Interov rekord od 17 uzastopnih pobeda u ligi Inače u Italiji broj 17 se smatra nesrećnim... Inter počeo posle meča sa Udinezeom taj rekord i završio ga sa Udinezeom, remiji u oba meča. A upravo na Friuliju gostuje u nedelju.

        Roma sa ultra mega giga fantastičnim startom sezone opet ne beži puno Napoliju i Juventusu. Baš bedak za njih...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Mislim da je ipak rijec o vodji jedne podgrupe Rominih navijaca,veliki majstor

          jedan je Davide Moscardelli
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
            jedan je Davide Moscardelli
            Institucija je lik
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • @Krle

              Vama bjezi 11 bodova , nama 18 bodova , nije lose..

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Mislim da je ipak rijec o vodji jedne podgrupe Rominih navijaca,veliki majstor

                Jes, jes. Biće da je on.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Institucija je lik


                  mene neodoljivo podseca
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Ma i Ćerći je navijač Rome, ponikao u klubu http://en.wikipedia.org/wiki/Alessio_Cerci Rimljanin !

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      @Krle

                      Vama bjezi 11 bodova , nama 18 bodova , nije lose..
                      Ma vama ove sezone ništa ne pomaže. Idealno bi bilo da ne obezbedite ni LE jer ćete se tako lakše vratiti na vrh naredne sezone a verovatno će i doći do preko potrebnog osveženja na klupi...

                      Ne znam šta mora da se desi da Roma ne igra LŠ naredne sezone. Možda ako im se povredi pola tima, a da Tohir dovede 3 superstara ili da Mario Gomez da 20 golova ove sezone...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ma jeste,ali Moscardelli je kultna persona na tribinima Rome,svi znali za njega prije nego sto je postao profesionalni fudbaler...otac
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ajde bilo je ocekivano da odrade Kijevo ali ovo mi bas krece direktno na zivce stvarno postaje iritantno kako oni dobise 10 utakmica :/ Ako dobiju i Torino (sto nece biti nimalo lako) strefice me slog.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Ajde bilo je ocekivano da odrade Kijevo ali ovo mi bas krece direktno na zivce stvarno postaje iritantno kako oni dobise 10 utakmica :/ Ako dobiju i Torino (sto nece biti nimalo lako) strefice me slog.
                            Novi poredak se stvara, Roma i Napoli zamenili Milan i Inter, weird...

                            Probaće to Mazza, Max i Tohir da razbiju naredne sezone.

                            Šalim se, ovo je pravi Kalčo, ovo je prava konkurencija koja vuče ligu napred.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ma i to sto kazes ali mnogo je lepse da npr prva bude Sampdoria

                              I taj Tohir me ubija u pojam cim mu vidim facu krenu mi neke negativne emocije :/
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Ma i to sto kazes ali mnogo je lepse da npr prva bude Sampdoria

                                I taj Tohir me ubija u pojam cim mu vidim facu krenu mi neke negativne emocije :/
                                Haha Ma razumem bre, niko živ ne zna kakvi će biti transferi kluba. Naingolana da dovede i da pevamo... Ovo za Benzemu i još za januar je glupost.

                                A pazi ovog drugog Indonežanina koji će imati nekih 17% kluba, hahaha. Mafija žuta...



                                Nemam takav animozitet prema Romi kao ti. Reci da li bi više voleo Juventus da uzme skudeto ili oni?
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X