Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Nebojsa Viskovic

    Onaj Aco vise brine o svojoj frizuri nego o icemu. ;D
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Nebojsa Viskovic

      [quote author=Don Markoni link=topic=1357.msg230347#msg230347 date=1295209923]
      [quote author=djordjejovic link=topic=1357.msg229147#msg229147 date=1295108720]
      A taako se trudi da bude Aca Stojanovic (RTS)
      [/quote]

      Ne lupaj !! Aca je debil, a Visko nema sta ne zna o fudbalu i tenisu, a i mnog cemu jos !!
      [/quote]

      O covece ne mlati molim te, Viskovic jeste najkompetentniji teniski komentator ali druge sportove komentarise sa velikim rupama u znanju opet vrlo ih vesto prikriva raznim sizeima i glasovnim indikacijama. Moj glas ide Acu sto se tice fudbala dok NBA treba da prenose iskljucivo i samo americki komentatori.

      Comment


      • Re: Nebojsa Viskovic

        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1357.msg230815#msg230815 date=1295265510]
        druge sportove komentarise sa velikim rupama u znanju opet vrlo ih vesto prikriva raznim sizeima i glasovnim indikacijama.
        [/quote]
        Prikrivanje gresaka,objasni nam na primjeru,ne kontam kako to radi?


        Kakve crne rupe u znanju,covjek je briljantan,ako napravi koju gresku pa sta,covjek je.
        Viskovic opusteno vrsi prenose,i jedan od rijetkih koji to radi.
        Nije kao neki da nas bombarduju nepotrebnom statistikom i raznim glupostima.


        Aco mi ide na zivce kada razvlaci rijeci(govori polako),kao da smo mutavi da razumjemo,isfoliran,kada ga vidim sa frizurom,odmah mi je muka!
        Uniforno komentarise.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Re: Nebojsa Viskovic

          [quote author=manda link=topic=1357.msg230821#msg230821 date=1295266362]
          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1357.msg230815#msg230815 date=1295265510]
          druge sportove komentarise sa velikim rupama u znanju opet vrlo ih vesto prikriva raznim sizeima i glasovnim indikacijama.
          [/quote]
          Prikrivanje gresaka,objasni nam na primjeru,ne kontam kako to radi?


          Kakve crne rupe u znanju,covjek je briljantan,ako napravi koju gresku pa sta,covjek je.
          Viskovic opusteno vrsi prenose,i jedan od rijetkih koji to radi.
          Nije kao neki da nas bombarduju nepotrebnom statistikom i raznim glupostima.


          Aco mi ide na zivce kada razvlaci rijeci(govori polako),kao da smo mutavi da razumjemo,isfoliran,kada ga vidim sa frizurom,odmah mi je muka!
          Uniforno komentarise.
          [/quote]

          Mozda tebi, igrao sam fudbal 12 godina znam o kojim rupama pricam ne mogu da razvlacim sada diskusiju moram da ucim.

          Comment


          • Re: Nebojsa Viskovic

            Ako ne mozes da razlacis diskusiju, onda je i ne zapocinji .. Stvarno mi nisi jasan ni ti, ni slicni tebi, koji tako nesto neargumetovano mogu da prospu !!
            Pa, sta ako si igrao fudbal, to kao znaci da si kompetentan, a ? I ja sam novinar, pa ne smatram da jesam, ali si ti jedini covek od kog sam cuo da je Aca bolji od Viska !!
            Visko i tenis i fudbal prenosi opsuteno, zezatorski, daje informacije koje su svakom zanimljive, a ne kao ona budala, koja zamara gomilom gluposti , pritom ne obraca paznju na ono sto se desava na terenu, mnogo se izvestaceno dere, kao sto je to bilo protiv Nemaca na SP, a ispala koju nikad necu da zaboravim je kad u finalu vaterpola nije znao da smo pobedili na peterce, nego je to ukapirao kad je video da su nasi poskakali u bazen i poceo kao mazga da vice GOOOOOOOOOOOOL ... Ma, daj, bre, isfolirani, nabedjeni, pederko fenserski !!!

            Comment


            • Re: Nebojsa Viskovic

              [quote author=Don Markoni link=topic=1357.msg230920#msg230920 date=1295277525]
              Ako ne mozes da razlacis diskusiju, onda je i ne zapocinji .. Stvarno mi nisi jasan ni ti, ni slicni tebi, koji tako nesto neargumetovano mogu da prospu !!
              Pa, sta ako si igrao fudbal, to kao znaci da si kompetentan, a ? I ja sam novinar, pa ne smatram da jesam, ali si ti jedini covek od kog sam cuo da je Aca bolji od Viska !!
              Visko i tenis i fudbal prenosi opsuteno, zezatorski, daje informacije koje su svakom zanimljive, a ne kao ona budala, koja zamara gomilom gluposti , pritom ne obraca paznju na ono sto se desava na terenu, mnogo se izvestaceno dere, kao sto je to bilo protiv Nemaca na SP, a ispala koju nikad necu da zaboravim je kad u finalu vaterpola nije znao da smo pobedili na peterce, nego je to ukapirao kad je video da su nasi poskakali u bazen i poceo kao mazga da vice GOOOOOOOOOOOOL ... Ma, daj, bre, isfolirani, nabedjeni, pederko fenserski !!!
              [/quote]
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Re: Nebojsa Viskovic

                [quote author=Don Markoni link=topic=1357.msg230920#msg230920 date=1295277525]
                Ako ne mozes da razlacis diskusiju, onda je i ne zapocinji .. Stvarno mi nisi jasan ni ti, ni slicni tebi, koji tako nesto neargumetovano mogu da prospu !!
                Pa, sta ako si igrao fudbal, to kao znaci da si kompetentan, a ? I ja sam novinar, pa ne smatram da jesam, ali si ti jedini covek od kog sam cuo da je Aca bolji od Viska !!
                Visko i tenis i fudbal prenosi opsuteno, zezatorski, daje informacije koje su svakom zanimljive, a ne kao ona budala, koja zamara gomilom gluposti , pritom ne obraca paznju na ono sto se desava na terenu, mnogo se izvestaceno dere, kao sto je to bilo protiv Nemaca na SP, a ispala koju nikad necu da zaboravim je kad u finalu vaterpola nije znao da smo pobedili na peterce, nego je to ukapirao kad je video da su nasi poskakali u bazen i poceo kao mazga da vice GOOOOOOOOOOOOL ... Ma, daj, bre, isfolirani, nabedjeni, pederko fenserski !!!
                [/quote]

                Sto se tice fudbalskog znanja potvrdu o njemu sam dobio od ljudi mnogo kompetetnijih od tebe i da mislim da sam kompetentan stigao sam i do kadetske reprezentacije Srbije Adem Ljajic mi je bio cimer i mislim da to nije mala stvar. No to uopste nije bitno, kada neko na terenu 15% igraca ne prepozna i kada formacije timova ne zna u prste za mene je to strasno i neko takav sto se mene tice ne treba da prenosi fudbal. Ti ako ti se '' Visko '' toliko dopada pozovi ga na kaficu pa se druzite meni ne mozes da prodajes pricu o njegovom fudbalskom znanju koje je samo malo iznad proseka nista vise. Za tenis kapa dole ali tenis je toliko marginalna stvar u odnosu na najlepsu igru tako da mi nije previse bitan.

                Comment


                • Re: Nebojsa Viskovic

                  Ali zar nije malo cudno da ti bolje znas od svih nas,jer Visko zna da napravi gresku,ali nista strasno i porediti ga sa jednim Acom je strasno,taj covjek pojma o zivotu nema!
                  Fudbal najljepsa igra &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                  Mislim volim ga i ja,ali da je lijep,nije,nema veceg smaranja od fuce,pogotovo kad se sretnu Murinjo i Benitez,a da to su taktike,sah *T_*@SR
                  Komentator treba da ima harizmu,da opusteno radi prenose,e Visko bas to ima,a odlicno i poznaje igru @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Nebojsa Viskovic

                    Svako ima svoje misljenje,ne treba dizati sada raspravu ovdje,bez potrebe.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: Nebojsa Viskovic

                      [quote author=Vladan link=topic=1357.msg231236#msg231236 date=1295298632]
                      Ali zar nije malo cudno da ti bolje znas od svih nas,jer Visko zna da napravi gresku,ali nista strasno i porediti ga sa jednim Acom je strasno,taj covjek pojma o zivotu nema!
                      Fudbal najljepsa igra &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                      Mislim volim ga i ja,ali da je lijep,nije,nema veceg smaranja od fuce,pogotovo kad se sretnu Murinjo i Benitez,a da to su taktike,sah *T_*@SR
                      Komentator treba da ima harizmu,da opusteno radi prenose,e Visko bas to ima,a odlicno i poznaje igru @(*6sd$%
                      [/quote]

                      To je stil u to ne ulazim Viskovic ima previse tehnickih gresaka kad prenosi fudbal, jos kad pokusa da obrazlozi formaciju ili taktiku #%d* ... Drugo, finale LS da ima milijardu mesta na stadionu toliko bi i ljudi bilo a za basket pa i ne znam bas da li je moguce toliko interesovanje da bude...

                      p.s. Kad vidim Murinjo vs Benitez(Kapelo) pa te odbrane ti blokovi te zone sve mi toplo oko srca...

                      Comment


                      • Re: Nebojsa Viskovic

                        Da te pitam nesto,da li bi volio da derbije prenosi Visko ili Gojko?
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: Nebojsa Viskovic

                          [quote author=manda link=topic=1357.msg231277#msg231277 date=1295299924]
                          Da te pitam nesto,da li bi volio da derbije prenosi Visko ili Gojko?
                          [/quote]


                          Voleo bih Aco pa onda Visko. Gojko je tek #%d* + je cigan.

                          Comment


                          • Re: Nebojsa Viskovic

                            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1357.msg231229#msg231229 date=1295298390]

                            Sto se tice fudbalskog znanja potvrdu o njemu sam dobio od ljudi mnogo kompetetnijih od tebe i da mislim da sam kompetentan stigao sam i do kadetske reprezentacije Srbije Adem Ljajic mi je bio cimer i mislim da to nije mala stvar. No to uopste nije bitno, kada neko na terenu 15% igraca ne prepozna i kada formacije timova ne zna u prste za mene je to strasno i neko takav sto se mene tice ne treba da prenosi fudbal. Ti ako ti se '' Visko '' toliko dopada pozovi ga na kaficu pa se druzite meni ne mozes da prodajes pricu o njegovom fudbalskom znanju koje je samo malo iznad proseka nista vise. Za tenis kapa dole ali tenis je toliko marginalna stvar u odnosu na najlepsu igru tako da mi nije previse bitan.
                            [/quote][/quote]

                            Nije tajna, zavrsio skolu sportskog novinarstva..Davne 2001. bio na praksi na RTS-u, ali je tada bila mnogo losa situacija, posle bombardovanja nisu imali nikakvu opremu, tako da sam to batalio i zadrzao se u u radio-stanici u svom gradu i radim kao dopisnik ...

                            Comment


                            • Re: Nebojsa Viskovic

                              [quote author=Don Markoni link=topic=1357.msg231508#msg231508 date=1295327303]
                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1357.msg231229#msg231229 date=1295298390]

                              Sto se tice fudbalskog znanja potvrdu o njemu sam dobio od ljudi mnogo kompetetnijih od tebe i da mislim da sam kompetentan stigao sam i do kadetske reprezentacije Srbije Adem Ljajic mi je bio cimer i mislim da to nije mala stvar. No to uopste nije bitno, kada neko na terenu 15% igraca ne prepozna i kada formacije timova ne zna u prste za mene je to strasno i neko takav sto se mene tice ne treba da prenosi fudbal. Ti ako ti se '' Visko '' toliko dopada pozovi ga na kaficu pa se druzite meni ne mozes da prodajes pricu o njegovom fudbalskom znanju koje je samo malo iznad proseka nista vise. Za tenis kapa dole ali tenis je toliko marginalna stvar u odnosu na najlepsu igru tako da mi nije previse bitan.
                              [/quote]

                              I ja imam potvrdu o znanju Ace Stojanovica od mnogo kompetetnijih strucnjaka, u odnosu na nekadasnjeg Ademovog cimera, iako to nije MALA STVAR !! Cela zemlja se, bre, smeju tom debilu, a o Visku, opet cu da ponovim, nikad nisam cuo, niti procitao, nesto lose o njegovom nacinu rada, sem od tebe .. A sta toliko taj Aca ima posebno ? Prosvetili nas sve !!
                              To sto mislis da je tenis marginalan sport je neka druga tema i tu mi vec ne pada na pamet da te ubedjujem u suprotno... Ne volis i kraj price, OK, nisi jedini , kao sto ima mnogih kojima je fudbal dosadan ..

                              [/quote]


                              Leci svoje komplekse negde drugde, da ja raspravljam o Nebojsi Viskovicu i Acu Stojanovicu mi ne pada napamet narocito jer fudbal znam bolje od obojice. Ti vidim da si se zaljubio u '' Viska '' tako da necu da te diram. Visko je ne najbolji Visko d grejt! off sam.

                              Comment


                              • Re: Nebojsa Viskovic

                                dzaja je bio najbolji fudbaler, kao i seki, ali nisu najbolji komentatori

                                Comment

                                Working...
                                X