Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aristofan View Post
    Vlada Novakovic - fudbalska enciklopedija.
    E je li on jos na SK? Stalno coveku ime zaboravim to je bruka a tako je dobar komentator. Vidjao sam ga na B92? cini mi se da je prenosio tekmu Zvezda-Olimpija pripreme fudbalske pre jedno mesec i po na B92. Ako je jos na SK treba mu dati sto vise da prenosi sa uzivanjem ga slusam.

    Comment


    • Originally posted by KERSDRS View Post
      E je li on jos na SK? Stalno coveku ime zaboravim to je bruka a tako je dobar komentator. Vidjao sam ga na B92? cini mi se da je prenosio tekmu Zvezda-Olimpija pripreme fudbalske pre jedno mesec i po na B92. Ako je jos na SK treba mu dati sto vise da prenosi sa uzivanjem ga slusam.
      Ne moze on, Visko sve prenosi.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Previse lapsusa danas Visko, upravo zamenio Reinu sa Hartom

        Comment


        • Odlican komenatator,a pre svega dobar strucnjak za tenis i fudbal.Svaka cast!

          Comment


          • Небојша Вишковић - убедљиво најбољи српски коментатор, без конкуренције... ...али кад играју Ливерпул и Јунајтед, не могу га слушати... Мало, само мало објектовности не би било згорег...

            Comment


            • Nisam gledao do samog kraja - je l' Viskovic na kraju pogodio umesto koga je Chicharito usao ?

              Comment


              • Izjavio da je Barcelona prošlogodišnji šampion La Lige. Ne, nije. Real Madrid je uzeo titulu prošle godine u La Ligi.
                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Ozbiljno to rekao ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Zasto BRE tooliko navijas za celski pa ti si BRE komentator kad odes kuci onda za njih navijaj !!!

                    Comment


                    • Jedno 10 puta je momak rekao kako Roberto nema ni fh ni bh,a ni servis,kasnije u drugom setu- e jedino shto ima to je brzina,pa daj malo stishaj strasti i gledaj mech kako treba,od najboljeg postaje jako chudan komentator,pametuje bez potrebe,ne znam shto mu je ...
                      Vishkovicu,prije nisi bio takav,saberi se svega ti !
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Vishko Vishko,josh se nisi sabrao...iznosish nebitne detalje tokom igre,jedva se suzdrzavash da ne prichash u toku poena,pocheo si chak i da grijeshish,chovjek opali dvije BH paralele ti kazesh da su bile FH paralele, ( neko ko tek ulazi u svijet tenisa,da to chuje pomislio bi pa shta je sad FH a shta BH )na stranu to shto svi grijeshimo...ima josh toga ...ali iskreno se nadam da cesh opet biti onaj stari kog je bilo milina slushat.
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • I mozemo reci, pobeda Dimitrova nad Djokovicem - takodje uspeh Spanskog tenisa.
                          Sve pohvale Visko, samo tako nastavi. Meni ne trebaju roboti od komentatora.

                          Comment


                          • Meni licno najjaci komentator sport kluba SVAKA CAST!!!!

                            Comment


                            • Viškoviću, a i ostali...
                              Ima nas koji gledamo SK u HD-u, a posebno volimo SK Premium HD, te nam tako pričinjava neskriveno zadovoljstvo, kada se u pauzama gemova dernjate da imate signal u slušalicama ili da nije to tvoj mobilni koji pravi smetnje, jer je tvoj non-stop uključen i prima i poruke i pozive.
                              U svakom slučaju, da znate da je mikrofon uključen i dok traju reklame na SK, jer na Premiumu nema reklama.
                              E, da, ovo nije negativno... Dođe mu ko bonus umesto reklama. Bolje da slušam tebe kako se preslišavaš, nego da gledam onu reklamu za potenciju i prostatu.
                              PoZz.

                              Comment


                              • Nebojsa Viskovic i Vladimir Novakovic su najbolji u svom poslu. Prvi za tenis, a drugi za fudbal. Ostali komentatori su na potezu od 'ljubitelja sporta' do 'navijaca'. Ima talentovanih,ali daleko su od ozbiljnih komentatora.

                                Comment

                                Working...
                                X