Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nebojsa Višković

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos dve njegove "kreacije":

    Mec Man.Utd-Man city.. "Agero do sada sasvim neprimetan".. kamera zumira Maradonu:.. "a evo i njegovog zeta Maradone"..
    isti mec... : "Alex Ferguson ulazi u osamdesetu deceniju zivota" ..

    Msm sta reci?!?!?

    Comment


    • Kao da me nje dovoljno nervirao United, samo mi je i Višković falio večeras.
      Ne kritikujem ga zbog gramatike, ni pravopisa, niti zbog mešanja fudbalera (Gigs je Nani, a Hart je De Gea, itd)... već zbog onih silnih statističkih podataka i kombinacija iste, ne mislim na suvu statistiku, već na najneverovatnije podatke (odakle ih je izvlačio...to samo on zna)...i nije odustajao do kraja...kaže "za sujeverne navijače".... e mislim stvarnooooo! O pobedi Sitija i novom "šampionu" od 60. minuta...da ne govorim.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Mene je kao navijača LFC ''slomio'' svojim komentarima, mogu tek misliti kako je vama
        Koliko li je dana samo prikupljao i odakle onu silnu statistiku koju je iznosio svih devedeset minuta a isto tako ne znam šta je gore bilo gledati uspavanku od meča ili slušati njega.
        Ponavljam opet neka njega na tenisu, tamo smo već navikli da vrti par reči u krug i to je to, da se bar fudbal gleda tj sluša sa uživanjem.

        Olja, svi dobro znamo ko će nam održati čas gramatike i pravopisa
        sigpic

        Comment



        • Solex, ne zameri, ali ne mogu da odolim mojim dragim damama - Olji i Milicici, a da im ne stavim ruke na ramena! Ne zbog "gramatike i pravopisa", već onako: toplo, sportski, drugarski...

          ;)Ako i dalje neki forumaši smatraju da je Dragooon "dosadan" i da "neprekidno vređa komentatore", samo želim da kažem da nisam gledao zanimljivu utakmicu između dva Mančestera (30. aprila). Jedan od razloga je i Komentator... Ali, zapravo, vozio sam te večeri automobil (dvodnevno prvomajsko putovanje), dovoljno daleko i dovoljno visoko (preko Rudnika), do moje mirne banjske oaze, gde namerno 'nema' sportskih komentatora. Vala, dozlogrdilo mi njihovo komentarisanje! Jer, s načinom kako neki Oni prenose fudbalske utakmice, mogu samo još da uporedim, po nebuloznosti, aktere tekuće političke kampanje; mislim, zbog reda veličina - estradne gluposti!
          I pitam se, pitam: šta je s tim svim ljudima!

          Imam i predlog komentatoru Viškoviću: Piši čoveče kolumnu u nekom "nedeljnom TV dodatku", npr, pod nazivom: FUDBAL ZA SUJEVERNE NAVIJAČE, 'oslobodi' se i 'isprazni' od poriva zatrpavanja nas fudbalskih znalaca svojom nebuloznom estradnom statistikom; ostavi nas na miru da uživamo u fudbalskoj igri, ne smetaj nam...! Zar zbog nekoliko desetina tvojih "obožavalaca" treba svi da ispaštamo i trpimo tvoju komentatorsku torturu!!!

          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Slažem se za kritike prema Viškoviću..
            Nekako u "bogatstvu nepotrebnih podataka" se izgubi..
            Bilo bi lepo kada bi shvatio da ne komentariše fudbal, pošto ga nije igrao i za njega su bitni detalji koji su u stvari totalno nevažni.. Ali, pošto je glavni na SK, od toga nema ništa..

            Što se tiče tenisa, tu mu skidam kapu i ubedljivo je najbolji na ovim prostorima (iako ima nekih reči koje bi mogao da izbaci iz upotrebe).. Ali se vidi da je stručan i da je iz sveta tenisa..

            Uzdravlje

            Comment


            • Od Viska glava me boli.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Ne znam sto se vama Visko ne svidja ali je meni on genijalan i kad prenosi tekme Jeste da je ponekad dosadan sa podacima ali ima dosta toga interesantnog Definitivno najjaci komentator na ovim prostorima

                Comment


                • мени је исто симпа.... /али код свих њих ме сталне статистике убише/
                  sigpic

                  Comment


                  • Kada pomislim na Viskove da kazem mane setim se Strajnica,Kovinjala... onog sto prenosi sport kada igra neki vojvodjanski klub i meni prelepo.
                    Covek je u nasa TOP3 komentatora (po meni) a ako bi trebao da klasifikujem:
                    1. Visko
                    2. Srdjan (NBA)
                    3. Aca S.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Na SK-u su mi svi manje-više OK, ali mi je Viško i dalje najbolji ... Na RTS-u mi se niko ne sviđa, sem Šarenca za košarku .. Ona Stefanović sa Pinka, što je 90-ih radio Kalčo na BK ima odličan glas i tempo, ali više nema kako da se dokazuje, voleo bih da ga čujem u LŠ .. Llik sa Prve mi je kriminalan !! Arena ima par dobrih komentatora .. Košarkaški dvojac prednjači, mada mi je sasvim OK i ovaj što je prenosio finale LŠ, stalno mu zaboravljam ime ...

                      Comment


                      • Nenad Milovanovic je taj sa Arene,odlican je,ako ne i najbolji u Srbiji!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Don Markoni View Post
                          Na SK-u su mi svi manje-više OK, ali mi je Viško i dalje najbolji ... Na RTS-u mi se niko ne sviđa, sem Šarenca za košarku .. Ona Stefanović sa Pinka, što je 90-ih radio Kalčo na BK ima odličan glas i tempo, ali više nema kako da se dokazuje, voleo bih da ga čujem u LŠ .. Llik sa Prve mi je kriminalan !! Arena ima par dobrih komentatora .. Košarkaški dvojac prednjači, mada mi je sasvim OK i ovaj što je prenosio finale LŠ, stalno mu zaboravljam ime ...
                          U ovom veku je radio prenose na Pinku...

                          Na BK isto bio Kalčo početkom ovog veka (večernji termin) ali su drugi prenosili...
                          Last edited by Il Capitano; 23-05-12, 13:08.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            Nenad Milovanovic je taj sa Arene,odlican je,ako ne i najbolji u Srbiji!
                            баш сам помислио на њега, човек меље сто на сат, а прија, уствари као да га нема, а све лепо износи, ненаметљиво, неиритантно..

                            милина га слушати..
                            sigpic

                            Comment


                            • Bas tako Ziko.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Srecan rodjendan jednom od najboljih komentatora kod nas!
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X