Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel moze meni neko da posalje pozivnicu za ligu?

    Comment


    • Moramo onda da napravimo rokadu, @Jevta1992 <-> Contador. Ricma i Bastia, morate da vrbujete još jednog, prijavili su se Mrgud i etfovac, samo da se vidi ko se prvi javio..

      Comment


      • Originally posted by Mark0 View Post
        Moramo onda da napravimo rokadu, @Jevta1992 <-> Contador. Ricma i Bastia, morate da vrbujete još jednog, prijavili su se Mrgud i etfovac, samo da se vidi ko se prvi javio..
        Ti izvrši potrebne izmjene, čeka se Ricma da se aktivira i uradi potrebno tj da stupi u kontakt za mail sa prvim koji se javio i sa jevtom ako bude htio igrati drugu jer mi se čini da je prije par godina pravio frku kad je trebao da ispadne iz prve... Ja nemam moći komesara pa se čeka Ricma, nadam se da ćemo to uraditi na vrijeme pa da tipa utorak srijeda draftujemo

        Comment


        • Originally posted by Contador54 View Post
          Jel moze meni neko da posalje pozivnicu za ligu?
          Pošalji meni pm sa mailom da ti pustim pozivnicu.

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post

            Ti izvrši potrebne izmjene, čeka se Ricma da se aktivira i uradi potrebno tj da stupi u kontakt za mail sa prvim koji se javio i sa jevtom ako bude htio igrati drugu jer mi se čini da je prije par godina pravio frku kad je trebao da ispadne iz prve... Ja nemam moći komesara pa se čeka Ricma, nadam se da ćemo to uraditi na vrijeme pa da tipa utorak srijeda draftujemo
            Jevta nije zadovoljan sa ovom izmenom, i to je razumljivo u ovakvoj situaciji.. Poslao sam pm obojici članova koji su izrazili interesovanje da ove godine igraju prvi put, za sad je Mrgud taj koji ima prednost i koji je 10. član II lige, ako ostanemo na ovom broju 10 + 10. Prva rezerva je etfovac, rekao sam obojici ako znaju nekoga ko bi igrao da jave, i u tom slučaju bi igrali 12 + 10 kao prošle godine. Čekamo rasplet, do tad će verovatno i Rićma da se javi.

            Comment


            • Epilog je sledeći. Jevta će naći još jednog da igra II ligu, uz Mrguda i etfovac. To znači da on ostaje u I i treba nam još jedan član da bi imali 12. Budući da su onda sva trojica iz II lige koji su trebali da budu unapređeni već u ligi, ostaje pitanje da li ići na prvog ispod crte ili poslednji koji je ispao da ipak ostane u I. Izglasajte, odjavljujem se 😄

              Comment


              • Vidim da se dosta ljudi javilo da im odgovara termin tako da zvanicno sutra u 20h draft, jel tako?

                Comment


                • Tako je.

                  Comment


                  • Od danas mislim da je bolje da sva komunikacija ide preko chata lige. Večeras 20h draft, pola sata ranije se otvara lobi. Srećno!

                    Comment


                    • Test poruka.

                      Comment


                      • Krenite i vi sa prebrojavanjem.

                        Comment


                        • Igram i ja da se zna....
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Imaš na chatu lige obaveštenje za draft.

                            Comment


                            • Cini mi se da sam ja avanzovao u visi rang,ako se secam,mozda i ne,ako jesam dajte kod za ligu

                              Comment


                              • Cini mi se da je I liga kompletirana, samo da stigne invite na par novih mejlova.

                                Comment

                                Working...
                                X