Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Kako može biti isti? Kod vas je Marić valjda..
    Ko? Maric? Kakvo je to đubre... Ne bi mu dao ovce da cuva a ne ligu da vodi. Mučko đubre...

    Comment


    • Može li neko da pojasni ukratko šta je IR slot?

      I kako se koristi?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Objašnjeno je već ali ne pratiš temu. IR je mesto za igrača koji ti je povredjena rezerva za koju ima šanse da se vrati tokom sezone i samim tim što ga stavljaš na mesto dobijaš free slot da dovedeš nekog sa pijace a da ga ne otpustiš.

        Comment


        • Igrač mora biti bar 4 nedelje neaktivan da bi bio IR dozvoljen.
          @Bastia, imam problem sa Mahomesom, šta ako ne igra? Vidi ovo u drugoj ligi što je Contador napisao.

          Ja sam sad dodao Fitz magiju, ako je moguće ovo sve u slučaju da nema utakmice zbog korone..
          Last edited by Mark0; 04-10-20, 16:02.

          Comment


          • Originally posted by Mark0 View Post
            Igrač mora biti bar 4 nedelje neaktivan da bi bio IR dozvoljen.
            @Bastia, imam problem sa Mahomesom, šta ako ne igra? Vidi ovo u drugoj ligi što je Contador napisao.

            Ja sam sad dodao Fitz magiju, ako je moguće ovo sve u slučaju da nema utakmice zbog korone..
            E ovo nisam znao za 4 nedelje, tako nisam mogao odmah da stavim CMCa na to mesto nego tek kada su potvrdili odsustvo, evo i sada ne mogu isto Furneta i Garapola da stavim.

            Comment


            • Pa zavisi koliko dugo prodje dok timovi stave procenu, pa onda koliko prodje dok fantazi ubaci notifikaciju..

              Comment


              • Ovako, treba @trigger da vidi može li Cama koji trenutno ima COVID tag na fantasyu da ubaci na IR slot ili ne. Ako može, onda ukoliko situacija ostane ista do sledeće nedelje (bude novih slučaja zaraze u timovima), ostaju 2 IR slota i na njih se mogu ubaciti igrači sa IR i sa COVID oznakom.

                Ako kojim slučajem ne može staviti Newtona na IR slot, brišem ovaj drugi što sam dodao i ostaje nam samo jedan. Također, ukoliko ne bude novih slučajeva pozitivnih igrača tokom sledeće nedelje brišem drugi IR slot, i po potrebi ga dodajem tokom sezone zavisno od situacije u NFL-u.

                Originally posted by Mark0 View Post
                Igrač mora biti bar 4 nedelje neaktivan da bi bio IR dozvoljen.
                @Bastia, imam problem sa Mahomesom, šta ako ne igra? Vidi ovo u drugoj ligi što je Contador napisao.

                Ja sam sad dodao Fitz magiju, ako je moguće ovo sve u slučaju da nema utakmice zbog korone..
                Prijedlog koji je Contador napisao a koji se vrti po netu kao popularno rešenje jeste da svi koji imaju igrače iz "rizičnih" utakmica u startnoj postavi mogu da startuju te igrače s tim da u slučaju da se ta utakmica na održi ove nedelje onda ja ručno u njihovoj postavi zamjenim igrača koji nije igrao sa prethodno najavljenom zamjenom. Mislim da je to dobar sistem i nema razloga da neko od nas trpi zbog otkazivanja utakmice u ponedeljak-utorak ili slično. Dobijamo paradoks gdje neko može reći da je ista stvar i sa potencijalno povređenim igračima koje inače moramo čekati do ponedeljka da vidimo hoće li igrati ili ne, ali ja kažem da je ovo jedna skroz nova dimenzija problema i da nam svima ide na ruku ovakav sistem.

                Dakle, za ovo kolo ako imate startera iz KC-Patriots utakmice možete ga ostaviti u postavi na fantasyu ali morate ovdje, javno na temi najaviti njegovu zamjenu ako se utakmica ne održi, i post mora biti postavljen prije kick-offa utakmice u kojoj igra zamjena. Takođe, rizične utakmice ćemo pratiti i objavljivati kao što sam sada rekao KC-Pats, tako da ne pokušavate u ovu zamjenu progurati nekoga sa MNF-a koji je upitan ili doubtful, dolaze u obzir samo utakmice pod rizikom održavanja zbog COVID-a.

                edit: znate da sam pokušao maksimalno da svakoga ispoštujem kad god sam donosio neku odluku. Ovu odluku sada donosim sam jer smo u škripcu sa vremenom, tj ima još sat vremena do kick-offa velikog broja utakmica pa da ljudi sa igračima Chiefsa ili Patsa imaju vremena najaviti zamjene. Do sledeće nedelje imamo dosta vremena da raspravimo o ovom problemu i sistemu kojim ćemo ga rešavati. Slobodno recite ako imate prijedlog ili vidite neku rupu u pravilima ovde.

                edit2: znam i da je utakmica KC-Pats zakazana za sutra i da su čak i vrijeme kick-offa odredili, ali sve to može da izbriše jedan pozitivan test večeras/sutra, a znam iz isuktsva a vjerujem da i mnogi od vas znaju kako prevtljivi ti testovi mogu biti i da činjenica da su danas svi iz Patsa bili negativni ne mora značiti da neko nije zaražen. Nakon svega Newton je zaražen proveo čitav dan u zgradi Patriotsa. Ovo acting-cool sranje NFL-a po tom pitanju gdje su već najavili 7:05pm kick-off sutra je samo da se medijska situacija smiri.
                Last edited by Bastia33; 04-10-20, 17:08.

                Comment


                • Curtis Samuel <-> Sammy Watkins

                  Comment


                  • Mahomes - Fitzpatrick

                    Kad ode u minus Bradati
                    Last edited by Mark0; 04-10-20, 18:14.

                    Comment


                    • Tyreek Hill - Darius Slayton


                      p.s. Hvala na objašnjenju.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • OBJ poceo da igra naravno kad sam ga trejdovao...

                        Comment


                        • Evo Mixon razmice danas Ostavio sam ga bio na klupi jer sam rekao da mi ga nece vise zapinjat, ali sam se predomislio i vratio sam ga u startne. Reko ako ni danas nd uradi nista, zavrsio sam sa njim... I evo je napokon proradio. Svaku utakmicu do sad je imao loptu u posjedu dosta cesto ali nikako TD da ubode... morao je kad tad da proradi. I prosle godine je sporo krenuo.

                          A vidi Locketta... Prosle nedelje prekucao, ove izgleda nista.

                          I jebao mi pas mater dje startovah Gallupa. Do juce mi je bio na klupi. I stavim njega umjesto onoga iz GB-a. Ovaj drugi tacno ima da uzme 20 poena.

                          Comment


                          • A ja ga trade-ova u bescenje. Mada ne kajem se. Danas mi svakako ne bi igrao, a više ovako trčati neće. Jax odbrana prsla.

                            Comment


                            • Ode na 0-4. Protivnikov rb 40 poena, moj se povredi u prvoj cetvrtini, jebem ti srecu.

                              Comment


                              • Jebeni Bekam [emoji849]

                                Comment

                                Working...
                                X