Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras cu te izbaciti, mrzi me da azuriram ali veceras moram.Bastia ce da ti posalje poziv za drugu ligu.

    Odgovara nedelja u 9?

    Comment


    • meni odgovara nedelja 21h

      Comment


      • Odgovara, taman

        Comment


        • Pozdrav,evo ja se javljam da igram fantasy,pominjao me je sinovac juce. Jel ima mesta?

          Comment


          • Evo nabavio sam još jednog, ako može mi bi da igramo

            Comment


            • Originally posted by Sinovac View Post
              Evo nabavio sam još jednog, ako može mi bi da igramo
              Jel ti to onaj od sinoć ili si sad još nekog našao? Može samo jedan, jer toliko mjesta imamo.

              Originally posted by Mcnfl View Post
              Pozdrav,evo ja se javljam da igram fantasy,pominjao me je sinovac juce. Jel ima mesta?
              Upadaš, ti si 10. u drugoj ligi i time nju zatvaramo, večeras svi dobijate pozivnice.

              Comment


              • To je taj. Super

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post



                  Nije problem brate stavljaću alarme neke da srijedom-četvrtkom prelistam sve Hvala ti, ako zaškripi ja ću zvati.
                  Vazi


                  Originally posted by Ricma View Post
                  Veceras cu te izbaciti, mrzi me da azuriram ali veceras moram.Bastia ce da ti posalje poziv za drugu ligu.

                  Odgovara nedelja u 9?
                  Odgovara

                  Comment


                  • Mi smo se dogovrili za draft u drugoj ligi, biće u subotu u 23.

                    E sad, ono tamo vrijeme na fantasyu je -7 u odnosu na naše CET, ako sam dobro pokopčao? Znači ako hoću da mi draft bude u 23 po mom vremenu tamo stavljam 4pm?

                    Comment


                    • Sve zavisi sta si stavio tamo kao vremensku zonu. Najlakse je da ukucas na google 23h cet to pdt ili sta si vec odabrao.
                      Kad saznajemo redosled biranja?

                      Comment


                      • Originally posted by Mark0 View Post
                        Sve zavisi sta si stavio tamo kao vremensku zonu. Najlakse je da ukucas na google 23h cet to pdt ili sta si vec odabrao.
                        Kad saznajemo redosled biranja?
                        Evo shvatio sam, tamo mi je na nekoliko mjesta pokazivalo da sam stavio draft u 11pm EEST (eastern europe summer time), umjesto da mi pokazuje CEST, pa je razlika ipak standardnih 6 sati za istočnu obalu.

                        30 minuta prije drafta će se automatski odabrati random redoslijed.

                        Comment


                        • Nedelja u devet odgovara i meni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uroš je otpao zbog privatnog problema, tako da nas je sada 9 a liga ne može početi ako nije popunjena. Ima li neko da želi igrati a nije se prijavio, ili možda od vas neko ima ortaka koji je voljan da se igra, a odgovaram mu draft večeras?

                            Comment


                            • Pomeram za sutra u 10, sinoc shvatio da imam sutra jos jedna draft u 9.

                              Comment


                              • Ja sutra u 22h ne mogu. Stizem bukvalno u NS u 22:15h tako da pre 23h ne bih mogao nikako.

                                EDIT: Mada je Maric prva liga, tako da je svejedno. Znaci za drugu fali jedna clan samo i ako ga nadjemo, veceras u 22h?
                                Last edited by colke995; 02-09-17, 09:56.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X