Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feyenoord igra, dok Slejvara i njegov drugar verovatno ne.Cekamo ovu petoricu da se jave, pa da vidimo kolko ce da nas igra.

    Comment


    • Tuj sam..,i spreman
      sigpic

      Comment


      • Kapiram da ce cirilicni Uros i Aleksa kad se uloguju da se prijave i da ce minimum da nas bude 10, Packer nije dosao na forum od novembra prosle godine.Za Miku ne znam, ako potvrdi svoje ucesce i bude nas nepar iskopacemo negde jos tog jednog clana.

        Comment


        • Ako može i latinični da igra javite. Ja bih.

          Comment


          • Ne bih još da igram Fantasy, fali mi još bar sezona da pohvatam neke igrače i timove, ali slobodno me ubacite ako vam dano prije drafta bude falilo igrača, nije problem

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Kapiram da ce cirilicni Uros i Aleksa kad se uloguju da se prijave i da ce minimum da nas bude 10, Packer nije dosao na forum od novembra prosle godine.Za Miku ne znam, ako potvrdi svoje ucesce i bude nas nepar iskopacemo negde jos tog jednog clana.
              Igram..

              Comment


              • Verovatno upadate obojica, nisam nesto optimistican da ce Miko i Packer da se jave.Ako se ne jave do kraja meseca, otpadaju oni.Sve do 14 igraca je igrivo.8 septembra pocinje sezona, tako da do 28. avgusta prihvatam prijave.Draft bi bilo najbolje da se odrzi negde u periodu od 2-8 septembra, ali moze i ranije.Meni zbog neta odgovaraju samo petak, subota i nedelja.

                Ovako trenutno izgleda situacija

                Spoiler
                Radulov 47
                Ol' Dirty Bastard
                jevta1992
                Ljuba90
                trigger
                Feyenoord
                Jack
                Uros
                Lord Aleksa
                Ricma

                Uros94
                Bastia

                Miko?
                Packer?


                Ko jos zeli da se prikljuci, dobrodosao je.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Ne bih još da igram Fantasy, fali mi još bar sezona da pohvatam neke igrače i timove, ali slobodno me ubacite ako vam dano prije drafta bude falilo igrača, nije problem
                  Uz fantasy ces jos brze pohvatati igrace Ako budes igrao ove sezone racunaj da si vec sledece bas upoznat sa svime, a jednom moras krenuti

                  Comment


                  • Ja sam igrao madden mobile nfl, tu sam pohvatao neke igrače mada može to mnogo bolje

                    Comment


                    • ljudi tu sam.. nisam bio aktivan jer nije bilo NFL-a.. evo me opet.. igram
                      Last edited by Packer; 08-08-16, 14:08.

                      Comment


                      • Ео ме, чек да ишчекирам тему па ћу урадити што је до мене. Углавном, играм.

                        /дитЕ

                        Нема шта... Што је до мене урадио сам.
                        Last edited by Урош94; 08-08-16, 15:01.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Dobro 12+Bastija za sada.Razmisljam da nas bude 14 maksimalno.

                          Comment


                          • Hocemo opet u 2 divizije ili ??
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • 2 divizije ako nas bude 14, 3 divizije ako nas bude 12.

                              Vrlo verovatno ova prva varijanta.

                              Comment


                              • Naravno da igram
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X