Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postaje zamenik komesara dogodine.

    Comment


    • Barem nešto dobro u porazu

      Congrats Nis Red Devil, you’ve won the Colonel’s Golden Bucket! You picked the top scoring free agent, Stefon Diggs. Clearly you recognize careful preparation and meticulous execution is a recipe for greatness. Ah, the sweet smell of freshly prepared excellence. Here’s to you, friend!

      Comment


      • Kome treba TE i KICKER?
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Zajebi ovo Jevto. I ovo malo što imam dobro, želim da sačuvam

          Comment


          • Prešao prvi put preko 80 poena i izgubiću verovatno.. Nzm jeli ima veće botine od mene kada je u pitanju odbrana, stavim Arizonu oni jedva dva poena skupe a na klupi Parsi imali 15

            Comment


            • Sta uradi Brees,od 110 poena on i OBJ mi doneli skoro 80

              Comment


              • Ljuba izrutiniran

                Konacno CJ da odigra na nivou pika prve runde i to bas kada je postao rezerva Hilmanu.

                Meni Bris u yahoo fantaziju doneo 60+ poena. A taman sinoc pricam sa drugom kako bih mozda mogao uskoro Bortlsa da startujem umesto njega.

                Comment


                • E nasao je Brees kad ce da proigra i to ovako

                  Bas sam baksuz ove sezone, vraca mi se sve za prethodnu sto me sralo.

                  Comment


                  • Прилично глупо сам изгубио. Испродавала ме и одбрана Пејкерса и Линч. А двоумио сам се да ли да убацим Смита уместо Рајана пред ово коло и ето, да сам га убацио, ово бих добио сад. Смориша.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Dajte ljudi da odradimo neki trade...
                      Ovako vise nece!
                      Last edited by jevta1992; 02-11-15, 15:36.
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Dal je realno da Peyton baci 340 yrd a ni jedan TD nije zabeležio

                        Jao samo da onaj kicker Gano ne poludi i dobijam Bizone

                        EDIT: Gledaj bre, za dva poena sam poražen
                        Last edited by Lord Aleksoni; 03-11-15, 09:24.

                        Comment


                        • Kiker Gano doneo trijumf Panthersima,a i meni 96 94,, 4ta za redom
                          sigpic

                          Comment


                          • E sad mi je sezona stvarno otisla dodjavola, jedini WR koji je valjao propusta ostatak sezone zbog neke povrede koju ne mogu ni da skontam sta je.

                            Comment


                            • cija je ekipa Polk High 33's? dobio od mene predlog za trejd..

                              Comment


                              • Moja, al posle one partije sinoc zaista mislis da cu prihaviti tu ponudu?

                                Comment

                                Working...
                                X