Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeldon ce da igra koliko ce da igra, njega ne precenjujem.To sumnjam u ucinak Krebtrija, a on vuce povredu.Nece Jeldon da bude bolji od Hilmana koga si dobio.

    Radi sta ti je volja, ti si nedavno odrao Aleksu za Marsala.

    Comment


    • To je tvoja licna procena ali cinjenica je da nije tvoj trade da ti o tome odlucujes, iskoristio si svoj polozaj + selektivno udaras VETO tj. ovo je prvi da ja znam udaren VETO, a recimo nisi ga udario na Marshall-Bell sto je bila jasna prevara, znaci selektivno vrsenje pravde, ili ti narodski receno kurcenje u ovom slucaju, cisto jer ti se moze. U svakoj iole normalnoj fantasy ligi kada je neki trade sporan, stavi se na glasanje da vecina odluci a ovo niti je neki sumnjiv trade bio niti si stavio na glasanje gde bi 10 ljudi najmanje reklo da nema problema. Ali jbg ti si komisionar, a ja u takvoj ligi vise ne zelim da ucestvujem.
      A smem da se kladim da je bilo ko drugi ovo trejdovao da ne bi bilo nikakvih problema.
      Sto je najgore, nisi se ni oglasio ovde 3 dana, nego si sacekao nedelju da ja ne mogu da napravim novi trade ili dovedem kvalitetnog RBa, bolje daj nekom drugom da bude komisionar sledece sezone, ne ide ti ovo.

      Sretno svima u nastavku sezone.
      Last edited by Mr.M; 11-10-15, 21:43.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ja tada nisam ni dao sebi ovlascenje da stavljam ili ne veto.Jeste bila prevara i to je bio poslednji trejd koji je prosao bez mog nadzora.Tek pre desetak dana sam stavio veto, mozes da vidis u opcijama tako da to tvoje selektivno vrsenje pravde pada u vodu.Nije da ne dobijam zalbe na tebe.

        Pavle changed Trade Review Type from 'League Votes (by team owners)' to 'League Manager Veto'
        Tue, Sep 29, 1:25pm
        Treba svako da se oglasi da bi trejd bio odbijen i treba vise od pola da glasa.Cak svi trejdovi su prolazili zato sto nisu svi glasali, glupo ali je tako.

        Odbio bi i takve trejdove, oborio bih i Aleksin i jevtin trejd pre da sam imao ovlascenje.Ovi ostali su bili korektni, pa i jevta i Slejvarin drugar su mi slali korektne ponude pa sam ih odbijao zato sto nemam interes u takve igrace.

        Bio sam na putu, nisam bio ni na jednom od tri foruma na kojima sam aktivan.Nisam imao net, ulazim na forum zbog raznih diskusija i sada neke polemike da izbegavam kako bih tebe sabotirao.Daj molim te.
        Ne treba moj blagoslov da bi trejd prosao, za onaj sa Ljubom niti sam odobrio niti sam hteo da ga odbijem.Mogao si u bilo kom trenutku da napravis trejd, ja sam u cetvrtak ujutru odbio taj trejd.Samo izmedju ta dva trejda zbog potencijalne povrede Krebtrija mi se cinilo da u tom drugom moze partner da ti bude u gubitku.Da imam licno protiv tebe, odbio bih oba trejda.
        Last edited by Ricma; 11-10-15, 21:59. Reason: lapsus

        Comment


        • Da hoće Broncosi da se raspucaju a pre svega Peyton pa da dobijem Marića, ovako slaba vajda od toga

          Comment


          • Meni su ostali paraplegicari i Rivers, osecacu se kao trigger ko prosle nedelje.

            Comment


            • Opet cu da izgubim Dalton do sad svaku utakmicu imao vise poena od Vilsona, i sad ako sledece kolo napravim tu izmenu Vilson ce da pokida a Dalton ce da se raspadne kao sto je znao prosle sezone

              I trejdujem Grahama definitivno, ako neko ima ponudu nek javi.

              Comment


              • Najzad prva pobeda
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Ovaj Peyton nije normalan, bacio dva inta ao živote .. Još bacio 250 yrd a ni jedan pass TD

                  A gledaj ovo derpeta Johna Browna, izbacih ga i on odmah TD

                  Hvala q da neko izbacio Patse pa ih ja pokupio, solidnih 14 poena doneli a i Gostkowski isto toliko.

                  Sada će biti gusto, meni ostao još samo Jennings iz Giantsa a Mariću R. Randle i Rivers..
                  Last edited by Lord Aleksoni; 12-10-15, 00:30.

                  Comment


                  • Колико доминирам лигом јбт. И то без Линча продаје од почетка.

                    На полувремену ових текми од 19.00 сви играчи имали све укупно 15 поена. На крају утакмица, свако по 20.

                    Одбрана Пејкерса 21, Еиферт исто 21... хаос.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Ne verujem, drugi put gubim za 2 poena. Zato sam i rekao, dzaba mi onih 165 poena sto sam imao jedno kolo kad puknem 2 kola za 2 poena. Al to je h2h sistem, sta ces

                      Comment


                      • Gledaj one Giantse, što forsiraju Vereena a ne Jenningsa, sada bi verovatno overio pobedu nad Marićem. Ovako, verujem da neće biti teško Riversu da nakupi desetak poena za njegovu pobedu..

                        Comment


                        • Upisao sam prvu pobedu,bitno da ne zavrsim takmicenje sa krompirom,sada bez pritiska odigrati do kraja.Umalo i ovo da izgubim,12 poena prednosti,Polk High ostao Ilija,meni OBJ.Ilija odigrao odlicnu utakmicu ali ga ukopao jedan int,zato sam i pobedio.

                          Comment


                          • Ko i sta nudite za Lejsija?
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Cekam sredu da pokupim igrace sto ce ih Miko otpustiti istupanjem iz lige, kad ono nista, jos mi on skinuo i WR-a sa waivera
                              Last edited by .....; 14-10-15, 11:03.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                                Gledaj one Giantse, što forsiraju Vereena a ne Jenningsa, sada bi verovatno overio pobedu nad Marićem. Ovako, verujem da neće biti teško Riversu da nakupi desetak poena za njegovu pobedu..
                                Pa nije Virin pretrcao vise jardi od Dzeningsa, nego je vise bilo lopti ka njemu.Mada ne verujem da se to ne bi desilo da se Bekam i Rendl nisu povredili.Previse je nekonstantan a i razlog je zato sto se Ilijina druga ili treca hvatacka opcija menja iz utakmice u utakmicu.Bekam drzi suvereno prvo mesto, dok Rendl, Virin, Donel i ko vec se smenjuju iz utakmice u utakmicu.

                                Comment

                                Working...
                                X