Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
    Јебени Линч и његова повреда. Прошло коло сам га оставио на клупи јер је писало да није тренирао, и он одигра текму. Сад пише да ће вероватно играти и ја га ставим у тим а он не игра.

    Рекао сам на драфту да ће да ме он јебе, претпоставио сам некако.

    Углавном, имам предност од 27 поена а Рејвенсима (противничком тиму) остао Дру Рис. Не верујем да ће толико да излуди али шта знам...
    Ma kakav Brees,ako bude imao 15 poena ima da pevam.Prodali me Bekam (3.80) i Evans (3.20).
    Cestitam na pobedi.

    Comment


    • Продао те Бекам а ја пробао на неку фору да ти га узмем. Као, можда не знаш енглески па кликнеш на асепт уместо диклајн трејд.

      Бајдвеј, лепо ме испоштовао цео тим (сем Линча бугарина) ово коло. Ушао тим у форму, сада гажење до краја!
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ne znam sta mi je smesnije u mom timu: sto je Rivers pokidao Klivlend bez INT, sto sam dvadeset minuta pre meca pokupio Rojala koji je nadoknadio veci deo poena koje bih dobio sa Dzefrijem ili ucinak Rubena Rendla.Spiler 90% poena osvojio u produzetku, a i Valas odigrao najbolju utakmicu u sezoni tek kada sam ga ja stavio na klupu.Ni kriv ni duzan, vec sam dobio preko 90 bodova.

        Koji krs od tima uz par izuzetaka ima 90 poena.

        Kod triggera ne znas ko je vise podbacio, ali mogu Grehem i Vilson veceras da ga iscupaju.

        Comment


        • Hoce li mrtvi Staford doci do 16 poena?
          Ako i ovo izgubim mogu da se pozdravim sa Playofom.
          Maricu kakav je sistem za PO?
          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Prvobitni plan je bio da od 12 ekipa 6 ide u PO, zbog toga sto smo se neplanirano povecali kako neki clanovi ne bi izgubili interes povecao sam na 8.Voleo bih ja da se drzimo 50%, ali mogu samo parni brojevi.

            Comment


            • Nikad necu nauciti da ne gledam ono start em sit em, uvek me to zajebe ostavio sam 60 poena na klupi

              Inace Ricma ti kako si se raskukao pre pocetka, nisam ni pratio rezultat vec sam upisao pobedu, kad sam usao da vidim koliko vodim....

              Comment


              • Sta ti je sreca,trenutno sam drugi po osvojenim poenima u ovom kolu,pojedinci imaju jos jednog ili dva igraca veceras,ali postoje dobri izgledi da tako i ostane,a opet sam izgubio

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Nikad necu nauciti da ne gledam ono start em sit em, uvek me to zajebe ostavio sam 60 poena na klupi

                  Inace Ricma ti kako si se raskukao pre pocetka, nisam ni pratio rezultat vec sam upisao pobedu, kad sam usao da vidim koliko vodim....
                  Ja bih izveo istu postavu kao i ti, nesto ne verujem puno Daltonu.Otezavajuca okolnost je sto Linc veceras pauzira, a Sijetl nema puno napadackih opcija a Detroit nije ekipa koja lose brani trcanje.Za ovu dvojicu tesko da si mogao da predvidis, mislio sam da ce do sada da flopnu ali mislim da bih jednom od te dvojice dao sansu pre Terensa Vilijamsa i to bi bio Martin.

                  Prokenjalo ih je, za Riversa, Spilera i Rojala je verovatno ovaj ucinak season-high.Oba WR i Spiler kao WR su mi doneli dosta vise poena i ovaj rez moze samo da zavarava.Vec sledece nedelje ce da se vrate na svoj nivo, sastav je krs i pravo je iznenadjenje da ti ne vodim tim rezultatom.Da Spiler nije pretrcao 80 jardi+TD u produzetku sigurno bi dobio ovo.

                  Comment


                  • Debakl ove sezone, mada 8 ekipa ide dalje, mozda se i uguram nekako u PO.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Konačno prva pobeda, ima nade za PO

                      Comment


                      • Ciji tim je Ravens?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Radulov

                          Comment


                          • Cobb i Marshall otvoreni za trade pregovore ako se neko javi sa RBom
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Hoćeš Sprolesa

                              Comment


                              • Iz Filadelfija nekoga da uzmem
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X