Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i PO sam prosirio da se igra 15,16 i 17 vikenda gde ce ucestvovati kontam po cetvorica iz svake divizije.Podesicu divizije na par/nepar tj pod kojim rednim brojem se ovde ulogovao na fantaziju u tu ce diviziju biti svrstan.
    Last edited by Ricma; 25-08-13, 18:41.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      MVP je usao i broj mesta se prosirio na 16 mesta, cekaju se jos samo potvrde preostalih ucesnika.

      Da nas podelim u 2 ili 4 divizije?
      Bolje 4 Mi sa 12 ljudi igramo sa 4 (4 po 3), bolje 4 po 4 i onda sampioni divizija u PO, tako je najbolje a ovako po 8 u svakoj...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Maricu, zavrsavaj bre to! Za sat i po pocinje

        Comment


        • Sada skontao da sam Ljubi dao smesnu diviziju, morace to malo bolje da se izbalansira.Mi u prvoj medjusobno da se pokidamo, dok se on tamo u svojoj sprda.

          Comment


          • Sto izbaciste derbi prvog kola ....ja protiv Ljube

            Comment


            • Kada sam povecao broj timova doslo je do malih promena na koje nisam mogao da uticem.Jbga...

              Comment


              • Vidim i meni se promenio protivnik sve jedno, Divovi će da ugaze.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Koliko onda ide u PO?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Svejedno cu da osvojim, sta ce cimate

                    Comment


                    • Odbrojavanje pocinje

                      Comment


                      • Kad ce se znati pozicije na draftu? Ajde ako moze odma, da se malo pripremimo

                        Comment


                        • Kud sa Ljubom u diviziju mene.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Jos moze doci do promena, divizije moraju malo da se izbalansiraju.U narednih pola sata mozda ipak smanjim na 14 zato sto se dvojica jos nisu odazvala, previse sam ja ovo zamrsio.
                            Ljubina divizija je preslaba.

                            Comment


                            • Kako znas da je preslaba Ne mora znaciti da ce imati dobar tim, obicno ovi sto manje znaju i jos budu na autopicku naprave bolji tim, tuzno ali...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kakvo je ovo podcenjivanje,precenjivanje i sve ostalo

                                Comment

                                Working...
                                X