Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Kako ti se zove tim?
    Ti i ja smo vec pregovarali i nije se dobro zavrsilo!
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • A Lacy je kod tebe Ja sam i dalje voljan da ga uzmem
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Jedino ako pristanes na Bela ili 2 dobra wr
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Nije problem, onoliko koliko Lacy doprinosi, ja ti dadnem 2 WRa...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Cob i Marshal za Lejsija i bilo kog WR sem Sandersa...
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Originally posted by jevta1992 View Post
              Cob i Marshal za Lejsija i bilo kog WR sem Sandersa...
              Jesi ti svestan da je Kob imao skoro 30 poena sinoc, i da se ispod 15 nece spustati ove sezone. Pogotovo u Viskonsinu, tamo ce imati 20+ svaki mec. A Marsal ispod 10fp jos nije isao i verovatno nece posle povrede Dekera. A ti meni za njih dvojicu nudis Lejsija koji ne moze kukavac 15fp po kolu da napravi, kako to moze biti realan trade
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Predlozi onda?
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Ja sam spreman da dadnem 3 WRa, sto je preodlican trade za ovakvog Lacya, ali ti ga previse cenis sto je problem. Krebtri-jedan od Miami hvataca po tvom izboru i Andre Dzonson.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ja ispod Metjuza i Koba ne bih prihvatio ako bih se vec odrekao Lejsija.

                    Verovatno su ta dva od tri WR Krebtri i Andre Dzonson.

                    Comment


                    • Pa pise ti gore Miniras mi trejdove Maricu.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Hahaha

                        Prestao sam da citam cim si spomenuo 3 WR i odmah sam otisao da pogledam tvoj roster.

                        Miko<=>Ferengi

                        Comment


                        • Zna Miko da slozi dobru pricu, mene je zamalo presao haha

                          Comment


                          • Satrase me povrede i ovo kola, 1:3 pa u zavisnosti kolimo sam kompletan cu videti da li ce stvari krenuti na bolje od sledece nedelje.

                            Ni na jednom fantaziju do sada nisam imao problema sa povredama kao na ovom.Dzefri ponovo IA, Adams pauzira.

                            Comment


                            • Ponovo sam na pragu pobede ali ponovo ostao samo QB protivniku, u ovom slučaju Kaluđerici ostao Stafford.. Imam prednost malo više od 15 poena, nadam se da neće ovaj da eksplodira prodali me Peyton i D Brownsa
                              Last edited by Lord Aleksoni; 05-10-15, 00:32.

                              Comment


                              • Јебени Линч и његова повреда. Прошло коло сам га оставио на клупи јер је писало да није тренирао, и он одигра текму. Сад пише да ће вероватно играти и ја га ставим у тим а он не игра.

                                Рекао сам на драфту да ће да ме он јебе, претпоставио сам некако.

                                Углавном, имам предност од 27 поена а Рејвенсима (противничком тиму) остао Дру Рис. Не верујем да ће толико да излуди али шта знам...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X