Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Nisam jos spreman da se odreknem pika cetvrte runde(Adamsa), jos nisam izgubio veru u njega.
    OK!!!
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Jevto, hoćeš Sprolesa

      Comment


      • Originally posted by Ser Aleksa View Post
        Jevto, hoćeš Sprolesa
        Neka hvala.
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Baci pogled na moju ekipu pa javi na pp sta mislis da je korektno za Lacya?
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Bel definitivno, DeAndjelo ce da mu skine par nosenja i nece da bude efikasan kao prosle godine.U svakom slucaju bie medju najboljim RB u ligi.Slicna situacija kao sto je prosle sezone bila sa Mekojem i Sprolsom u Fili, samo ne verujem da ce u toj meri da bude.

            Comment


            • Da menjam Bela za Lejsija

              Maricu niko te nije pitao za savet
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Imace Lejsi vise poena, videces...

                Nema kod tebe sta drugo da trazi. Moze da vrati Marsala.

                Od sledece sezone moja rec oko trejdova je poslednja.Od kada postoji ova fantazi liga neki trejdovi su da se najezis.Mogu ja tu opciju i sada da promenim, ako je vise ljudi za takvu odluku nego da svi moraju da se izjasnjavaju po pitanju trejda.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Baci pogled na moju ekipu pa javi na pp sta mislis da je korektno za Lacya?
                  Poslao sam ti multi ponudu...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Pa nisam Jevti uzeo Marsala, nego Aleksi, a trade je krajnje korektan, on je birao RBa cini mi se


                    Nije stvar u tome, nego koja je logika menjati Bela za Lejsija?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Imace Lejsi vise poena, videces...

                      Nema kod tebe sta drugo da trazi. Moze da vrati Marsala.

                      Od sledece sezone moja rec oko trejdova je poslednja.Od kada postoji ova fantazi liga neki trejdovi su da se najezis.Mogu ja tu opciju i sada da promenim, ako je vise ljudi za takvu odluku nego da svi moraju da se izjasnjavaju po pitanju trejda.
                      Ovako je super!
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Poslao sam ti multi ponudu...

                        Necemo se vredjati, nudis mi 3 igraca gde svaki losiji od onoga koga trazis...

                        Bell --------> Lacy
                        Cobb -------svetlosna godina---------> Maclin&Smith
                        Crabtree ce imati vise poena i od Maclina i od Smitha

                        Poslacu ti na pp predlog
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Pa nisam Jevti uzeo Marsala, nego Aleksi, a trade je krajnje korektan, on je birao RBa cini mi se


                          Nije stvar u tome, nego koja je logika menjati Bela za Lejsija?
                          Lejsi je najbolji RB za fantasy ali ja nemam pojma koj mu je qrac ove god.
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Pa nisam Jevti uzeo Marsala, nego Aleksi, a trade je krajnje korektan, on je birao RBa cini mi se


                            Nije stvar u tome, nego koja je logika menjati Bela za Lejsija?
                            Od koga je Aleksa uzeo Marsala?

                            Pa napisao sam ti gore koji je rezon, Bel se uostalom povredio zato sto nije imao kvalitetnu zamenu i sav pritisak je pao na njegova ledja.Mislim da nece da ponovi proslu sezonu, a DeAndjelo se dobro pokazao u prva dva meca.Uopste nece da bude velika razlika izmedju ove dvojice dok bilo ko drugog da mu das on je na gubitku zato sto su oba ova igraca uglavnom se biraju na pocetku prve runde.

                            Comment


                            • Lejsi ce biti kurac ove sezone jer je injury prone igrac u najavi narednih 5-6 godina, stvarno nemam neku zelju za RBom kad imam Bela koji je najbolji fantasy RB po svim najavama a bio je i prosle sezone ali eto volio bih da uparim dva odlicna RBa...

                              Stvarno ni u bunilu ne bi menjao RB za RB, ili WR za WR, to mi nema neke logike, i generalno kad menjam igraca koji je klasa uvek gledam da dobijem vise solidnih igraca nego jednog vrhunskog, pogotovo u NFL fantaziju gde se taj jedan moze povrediti i propao trade maximalno.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ni Bel nije nista u boljoj situaciji po pitanju zdravlja, samo ce sada biti u boljoj poziciji nego Lejsi zato sto ce da ima manji teret na svojim ledjima.Cudo je da je prosle sezone DMM izdrzao celu sezonu, a nekoliko godina unazad nije mogao da spoji celu sezonu bez povrede.Ne bih ni ja pravio takve trejdove, zato sto ostajes na istom.Od svih vasih kombinacija to je jedina gde nijedna strana ne bi bila ostecena.Losi ste partneri za trejd, jer ne moze tu da bude dobre nagodbe izmedju vas dvojice.Ne znam timove sih igraca, ali sigurno mozete naci obojica boljeg partnera za trejd.Ne znam zasto bi ti davao Lejsija za bilo kog drugog igraca kad on moze jedino da bude u paketu sa najboljim RB u ligi.Takvi igraci se generalno ne trejduju.

                                Comment

                                Working...
                                X