Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ciji su timovi:

    Feyenoord
    Srpskitimamerickogfudbala
    Polk high'33
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Ciji su timovi:

      Feyenoord
      Srpskitimamerickogfudbala
      Polk high'33
      Prvi i treći tim su novi a drugi je Pipi Romanjoli

      Comment


      • Neka se jave onda ovi novi ako su zainteresovani za neki trade
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Moj je Polk High tim, samo mi reci koji je tvoj da vidim ima li sta korisno Inace sam slab sa WR-ima.

          Comment


          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
            Moj je Polk High tim, samo mi reci koji je tvoj da vidim ima li sta korisno Inace sam slab sa WR-ima.
            Banjaluka Gravediggers

            Comment


            • Crni Maricu, na sta ovi tvoji lice

              Comment


              • Ja sam u qrcu opasnom, moracu komplet remont da napravim gde cu vrv. da oslabim u nekom delu tima ali mora se rizikovati...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Crni Maricu, na sta ovi tvoji lice
                  Bili su losi i prosle nedelje, samo su neki igraci(i odbrana Majamija) izvadili stvar.Bice uspeh ove godine ako prebace stotku, vec sam ionako najavio da ce da zavezu nekoliko poraza.Ne mogu da se celu sezonu oslonim na inspiraciju 2-3 pojedinca, ova godina ce da bude najvise turbulentna.

                  Barem znam da na Spilera ne mogu da racunam.Nisam bio tu da zamenim Dzeferija, neke druge stvari su u fokusu.

                  Comment


                  • Verovatno cu izgubiti i ovo kolo,prodali me Forte i Brees,Evans opet nista,travar Blount takodje.

                    Comment


                    • kod mene je Murray bio katastrofalan..

                      ali me izvadili ovi drugi.. nije lose, bolje nego sto sam ocekivao..

                      Comment


                      • Lacy ser...em ti se u 0 poena.
                        Kakav start za mene 0-2
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Au al je Miko odradio trejd, kapa dole

                          Comment


                          • I pre dve godine ga je odrao Miko.

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Au al je Miko odradio trejd, kapa dole
                              Pobedio bih te i ovako, ali pogrešan izbor WRa i RBa.. na klupi mi ostala 67 poena

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                                Pobedio bih te i ovako, ali pogrešan izbor WRa i RBa.. na klupi mi ostala 67 poena
                                Pa kakve veze ima nas duel sa tim da je Miko odradio dobar trejd sa tobom?

                                Comment

                                Working...
                                X