Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moj Pipi...

    Comment


    • Cestitam ekipi Bizoni na pobedi,kostalo me je definitivno neigranje Evansa i Blounta.

      Comment


      • Izvinjavam se Kaludjerici na ovako bezobraznom porazu

        Sent from my LGL34C using Tapatalk

        Comment


        • Ovaj trejd ide na Aleksinu ruku, od ovog trejda dobija barem tri startera(realno 4), ali sada ce da bude dosta tanak na TE.

          Definitivno je na dobitku.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            E moj Pipi...
            Туга мој Љубо, туга и срамота...
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ona budala od Danila(MV5) prekucao prvo kolo... a momak imao obaveza, propustio draft i nije ni znao do prije par dana sta ima u timu

              Sent from my LGL34C using Tapatalk

              Comment




              • Tako ce lik da se isproseta sa ligom, jedino povrede mogu da ga zaustave.Ja sam vec upisao poraz protiv njega.

                Autopick te nekad sjebe a neki put ti napravi tim za finale.Bukvalno ko rulet.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Izvinjavam se Kaludjerici na ovako bezobraznom porazu
                  Brate odakle ti se pojavi ona sirovina od 30 poena?
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ovaj trejd ide na Aleksinu ruku, od ovog trejda dobija barem tri startera(realno 4), ali sada ce da bude dosta tanak na TE.

                    Definitivno je na dobitku.
                    Brate ako cemo iskreno Elingot je dosta bolji od Jeningsa dok ce Sanders razvaliti u nastavku...
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Od Pitersona sam ocekivao bar 100 jardi i TD, kad sam video koji mu je ucinak... koga sam ja uzeo u prvoj rundi

                      Comment


                      • Originally posted by jevta1992 View Post
                        Brate ako cemo iskreno Elingot je dosta bolji od Jeningsa dok ce Sanders razvaliti u nastavku...
                        Previse dajes za tu trojicu, izgubio si klupu i ostao ti je samo Mejson od RB kao jedina dobra opcija sa klupe, Olsen ti nece biti potreban kroz tri nedelje kada se vrati Gejts i Elington ce da odsustvuje verovatno par nedelja.Niko ti ne garantuje da ce Sanders da ti donese vise poena od Marsala i pored toga sto ovaj ima 10 puta boljeg QB, razlika u klasi izmedju te dvojice je ocigledna.Marsal da ima pristojnog QB top5 WR.Sada ce verovatno vecina da ga zaobidje u toj raspravi zbog slabijeg ucinka nego sto je imao u Bersima sa izuzetkom poslednje sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by jevta1992 View Post
                          Brate odakle ti se pojavi ona sirovina od 30 poena?
                          Eeee pa vidjelo se prosle sezone da momak ima ogroman potencijal, a kad je dobri stari Gore otisao znalo se da ce ovaj biti starter. S obzirom sta im se sve desilo, jasno je bilo kao dan da ce se vise oslanjati na trcanje... Svakako nisam ocekivao 30 poena ali sam ocekivao da ce uzeti oko 15 i ako su mu dusmani prijektovali 4 poena cini mi se Vec sam se bio pomirio sa porazom jer su mi skoro svi igraci podbacili a jos mi se i Dez Bryant povrijedio... kad ono medjutim ;) A pokupio sam ga tu negdje oko 10 runde, cini mi se


                          Sent from my LGL34C using Tapatalk

                          Comment


                          • Nije on bio deseta runda, mislim da je bio treca.

                            Jebote, vecini su podbacili prva cetiri pika na draftu.Gledao sam danas malo draft i bilo je pitanje samo sta je manje zlo.Tek par igraca su bila na svom nivou, ostali su imali bas tanak ucinak koji je ispod njihovog standarda.Kada bih ponovo draftovao ne bih skoro nista menjao, mozda samo ne bi pokupio Gora.Ja u oba draft sam ciljao Alfreda Morisa i u oba slucaja ga je igrac ispred mene pokupio.

                            Meni kao i pre dve godine oba RB vec na pocetku sezone imaju problema sa povredama, ako se tu pogorsa situacija moracu nekog da trejdujem.

                            Comment


                            • Taj sam, ali popravlja se dedica

                              Comment


                              • Zajeb za Andersona sto sam ga zadrzao u startere, dizem ruke od ovog kola.

                                Comment

                                Working...
                                X