Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda zahvaljujuci Kelceu, odbrani Delfina i Riversu, ostao mi je jos Valas ali glavni utisak mi je da su mi prva cetiri pika podbacila.Tu ako se nesto ne promeni vezacu nakon ove pobede 3-4 poraza.

    Mozda bih trebao da ubacim flex poziciju(W/R da dodam mogucnost da se tu stavi TE) za narednu godinu.

    Comment


    • svaka cast nasem James Jones-u.. odma sam ga trejdovao cim je potpisao sa Packersima imao sam neki osecaj da ce biti odlican u saradnji sa Rodgersom.. ipak se poznaju 7 godina a to nije malo.. odma mi je doneo 2 TD u prvoj utakmici..

      Luck slabo slabo.. Bennett napravi jos onaj TD pred kraj cisto da me pogura u fantasy-u haha

      Fitzgerald je moja velika greska ali sta je tu je..
      Last edited by Packer; 14-09-15, 11:05.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Pobeda zahvaljujuci Kelceu, odbrani Delfina i Riversu, ostao mi je jos Valas ali glavni utisak mi je da su mi prva cetiri pika podbacila.Tu ako se nesto ne promeni vezacu nakon ove pobede 3-4 poraza.

        Mozda bih trebao da ubacim flex poziciju(W/R da dodam mogucnost da se tu stavi TE) za narednu godinu.
        To sam i hteo da kazem, ti si mene dobio ovu jer si manje losiji od mene Ja cu morati neke promene na WR definitivno

        Comment


        • Naleteo sam na raspolozenog protivnika, nije jos gotovo imam Pitersona i kikera ali tesko da mi oni mogu doneti 35 poena

          Comment


          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
            To sam i hteo da kazem, ti si mene dobio ovu jer si manje losiji od mene Ja cu morati neke promene na WR definitivno
            Tebi najvise podbacio AJ Grin, Eli nijedan TD nije bacio.Bas mizeran ucinak kod tebe na WR pozicijama, a ni ja nisam nesto tu puno bolji.

            Najebo sam ga ako ce CJ Anderson poceti da deli nosenja sa Hilmanom, onda sam se bas zajebo sto sam njega uzeo u prvoj rundi.Dzefri i Adams kapiram da ce da mi variraju sa ucinkom, za sada mi je jedino kriticna pozicija RB.

            Comment


            • Jack, ajde razmotri ponudu za trejd.. Vrt nećeš prihvatiti ali ajde

              Comment


              • Води Љуба против мене 76:67. Њему остао само кикер (Мет Брајант) а мени квотербек (Мет Рајан) Атланте. Биће весело вечерас против Филе. Капирам да имам шансе да га добијем.

                У сваком случају, мораћу да навијам против "свог" тима.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                  Jack, ajde razmotri ponudu za trejd.. Vrt nećeš prihvatiti ali ajde
                  Razmotrio sam citave 2 sek.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Jack View Post
                    Razmotrio sam citave 2 sek.
                    Vredelo je pokušati..

                    Hoće neko da ustupi nekog WRa

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                      Vredelo je pokušati..

                      Hoće neko da ustupi nekog WRa
                      Idi vidi moju ponudu...
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Previše tražiš, Sproles teško da će napraviti nešto pored DeMarca

                        A očekujem da će Sanders eksplodirati kada Manning proradi..

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                          Previše tražiš, Sproles teško da će napraviti nešto pored DeMarca

                          A očekujem da će Sanders eksplodirati kada Manning proradi..
                          A kad bi dodao Janingsa a ti jednog TE?
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Ajde, uradio sam kontra ponudu

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                              Ajde, uradio sam kontra ponudu
                              Acepted!!!
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Доби Љубин кикер овог мог дрљавог КБ-а Рајана Мета. 6 разлике на крају, а имам и једног рисивера у тиму који није ни играо. Повредио се бугарин пред меч и оде ван терена месец дана. Штета што није у овим ситуацијама иста фора као на Премијер фантазију, да аутоматски упада нека измена.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X