Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Eto, stigao sam i ja

    U jbt. u prvom kolu protiv Ljube
    Last edited by Monta Ellis #11; 24-08-13, 20:59.

    Comment


    • #92
      Sklepao sam listu i rasporedio koje pozicije u kojoj rundi da izabere. Jesam li sve zavrsio ili treba jos negdje nesto da strikiram?

      Trebam li ja negdje da izaberem taj autopick ili se to podrazumijeva ako se ne ulogujem za vrijeme drafta?

      Comment


      • #93
        Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
        Eto, stigao sam i ja

        U jbt. u prvom kolu protiv Ljube
        Odi dedi

        Comment


        • #94
          Nije to tacno, tek kada se kompletiraju timovi koliko se secam onda se izbaci tacan raspored
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #95
            I ja usao u ligu.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • #96
              Jel sve gotovo Maricu? U 9 draft?

              Daj mi prvog pika, ne budi pica

              Comment


              • #97
                Sad cu da sredim sve za autodraft posto cu u NS-u biti tek oko 23.30-00.00. Vi krenite bez mene pa kad dodjem uvece cu videti kako je sve ispalo.

                Comment


                • #98
                  Cekam Jack-a jos da upadne, poslao sam mu invite na njemu je kad se uloguje na mejl da resi stvar.ZGNS je rekao zasto ga nece biti.

                  I ovom prilikom da kazem da se okupimo na forumu nekih desetak minuta pre drafta, mozda otvorim chatzy sobu cisto kako bismo se lakse prebrojali.

                  Comment


                  • #99
                    Taman kad se zavrsi Partizan krece draft
                    Budemo li izgubili uzecu u prvoj rundi Pondera

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Cekam Jack-a jos da upadne, poslao sam mu invite na njemu je kad se uloguje na mejl da resi stvar.ZGNS je rekao zasto ga nece biti.

                      I ovom prilikom da kazem da se okupimo na forumu nekih desetak minuta pre drafta, mozda otvorim chatzy sobu cisto kako bismo se lakse prebrojali.
                      pa u draft se moze uci nekih 10-15 minuta pre pocetka i tamo u draftu imaju svacije slike i pise ko je tu a ko ne I chat isto ima tako da nema potrebe
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Sklepao sam nesto na frku. Jbg, sam sam kriv sto se nisam na vreme organizovao. Aj srecno svima!

                        Comment


                        • Ti ima najbolje da prodjes...autodraft je zakon

                          Comment


                          • Ne znam zašto mi ova tema nije otišla u pretplate, i nisam ni video da ste pisali, a setih se da treba biti draft. Nema veze, odradiću i ja auto draft. Zbog toga, Mariću, hoću prvi pik!
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • MVP je usao i broj mesta se prosirio na 16 mesta, cekaju se jos samo potvrde preostalih ucesnika.

                              Da nas podelim u 2 ili 4 divizije?

                              Comment


                              • Dve brate mili.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X