Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kapiram da necu moci da budem na draftu, pa zbog toga pizdim
    Stavicu onaj pick order pa sta bude.

    Comment


    • Je l' nema sanse da pomeris za 11 draft, imam drugi draft u 10, bice veselo ako budem morao 2 paralelno odradjivati
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Kada je draft ljudi?
        Sta i koga cekamo?
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by Mr.M View Post
          Je l' nema sanse da pomeris za 11 draft, imam drugi draft u 10, bice veselo ako budem morao 2 paralelno odradjivati
          Meni ne odgovara, imam ispit u ponedeljak, pa cu i ja da budem u zurbi.

          Samo se @MarkoNFL nije jos ulogovao, ocekujem da to odradi sto pre kako ne bismo imali problema sa draftom kao pre dve godine.

          Comment


          • Znaci danas u 22:00 draft?

            Comment


            • Tako je, samo da upadne Packer i to je to.

              Nadam se da ce da resi, posto imamo malih problema oko popunjavanja 14-og mesta.

              Edit:BTW, ima nas malo vise pa kako ne bi liga izgubila interesovanje nekih povecao sam broj PO mesta sa 6 na 8.
              Last edited by Ricma; 06-09-15, 19:33.

              Comment


              • Дајте линк од фантазија, на послу сам па док извалим кој ми лог ин, док се спремим...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • http://fantasy.nfl.com/league/1872806

                  Comment


                  • Jel se moze draftovati preko mobilnog?

                    Comment


                    • Moze, ali je veoma zajebano.

                      Pokusaj, ali ne verujem da ce na dobro da izadje posto sam citao negativna iskustva o tome.

                      Comment


                      • E jbg, al aj probacu pa sta bude.

                        Comment


                        • Vidi sto su izmiksovali pozicije, sad ne znam ni koga da draftujem.Nisam nezadovoljan brojem pika, ali ovo je bas konfuzno.

                          Comment


                          • Aj 12 biram,a prosle god.1 pik i Pieterson me zajeba dobro
                            sigpic

                            Comment


                            • Treći pik, not bad

                              Comment


                              • Sada kada pogledam, jedino sam zajebao sto sam Dzeferija draftovao ispred Tomasa i AJ Grina(retardirano rangiranje gde je Bel bio 37, a Forset 11), ali sam u kasnijim rundama dobio neke poklone.

                                Slejvara legenda, 70 i 71 pik potrosio na Bena i Tomu.

                                Comment

                                Working...
                                X