Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I kako sada ide dalje, koliko ekipe idu u četvrtfinale? Gleda se prvih osam ukupno, nema veze plasman u divizijama ?

    Comment


    • Prvih sest ostaje, skoro svi igraju tako.Treba da se nagrade dva najbolja prvoplasiranima.Reko bih da se tako gleda, ja ne vidim gde mogu to da promenim.

      Comment


      • Ma kako bude šta ima veze, bitno da se zabavimo

        Gde me stavi u diviziju sa Ljubašinom i Slejvarom

        Comment


        • Meni deluje isto ta divizija da je najjaca na papiru, ne znam kako drugacije da rasporedim a isao sam na osnovu plasmana iz prosle sezone.

          Comment


          • Ma ne brini se ništa, ionako ću se sa Slejvarom boriti za prvo mesto u diviziji, Ljubašin će po staroj navici choknuti u nekom delu sezone.

            Ko je ekipa Ravens ?
            Last edited by Lord Aleksoni; 27-08-15, 17:24.

            Comment


            • Originally posted by Ser Aleksa View Post
              Ko je ekipa Ravens ?
              Taj sam.

              Comment


              • Koliko vidim, 10 vas ima, ako nadjete 11og, mogu se ja ubaciti kao 12i, bzvz mi ako ce igrati "strangeri"
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Pozdrav, ja sam jedan od strejndzera koji ce igrati pa sam se registrovao ovde cisto da se javim Tim u ligi mi je Polk High 33s.

                  Comment


                  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                    Pozdrav, ja sam jedan od strejndzera koji ce igrati pa sam se registrovao ovde cisto da se javim Tim u ligi mi je Polk High 33s.
                    Dobrodošao, ostani aktivan

                    Comment


                    • Ima nas 12, nazvao ih tako jer nemaju nalog na ovom forumu.Trebao si dosta ranije da se javis, jer bi dobio prednost zato sto si igrao u prvoj godini.Jedan od te dvojice mi je rekao da ce da se registruje cisto da se pozdravi sa vama.

                      Edit: Dok ja napisah post, dosao novi clan.

                      Comment


                      • Ja cu 6. i 7. biti u Novom Sadu, bez pristupa internetu, ima da me auto pick sjebe nacisto

                        Comment


                        • Oke, mislio sam da ubacujete Amere pa da uskocim ako zatreba, mada igram na 2 mesta ove godine tako da...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Ja cu 6. i 7. biti u Novom Sadu, bez pristupa internetu, ima da me auto pick sjebe nacisto
                            Cuj se sa tvojim bratom Keltom Colicem, malo se ispricate uz pivo(obavezno se dotaknete Bostona i napsujte se Deniju majke) i kod njega u stanu draftujes i problem resen.

                            Ladno ces da pokupis Nelsona AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

                            Comment


                            • Pa da ima sve suspendovane i povredjene da pokupim, samo se ti smej

                              Comment


                              • Jel ima još mesta?

                                Comment

                                Working...
                                X