Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunce vam vase ...ko nece u PO?
    Last edited by jevta1992; 01-12-14, 20:38.
    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

    Comment


    • Ljuba prosao dalje.Ove nedelje igraju samo jevta i Powerslave, a u drugom mecu se sastaju Rondo i Ljuba.Od sledece nedelje, svi ponovo igramo razigravanje.Neko polufinale, neko borbu od 5-10 mesta.

      Comment


      • E jbg nisam oborio Nebojsin rekord po broju ukupnih poena

        Comment


        • Zasto se ovi moji levati svaki put ugase kad je najbitnije...

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Ljuba prosao dalje.Ove nedelje igraju samo jevta i Powerslave, a u drugom mecu se sastaju Rondo i Ljuba.Od sledece nedelje, svi ponovo igramo razigravanje.Neko polufinale, neko borbu od 5-10 mesta.
            Sunce vam poljubim, komp birao za mene i nekako sam se dovukao u PO.
            Kapiram da tu odma gubim, al nema veze

            Comment


            • Spasio te medjusobni duel, verovatno u tom trouglu sa Aleksom i Dzekom imas skor 3-1 ili 4-0.U pocetku mi nisi delovao lose, poslednjih par kola si kriminalan.Slaba divizija te spasila, ovde kod nas bi prosao ko Uros sa jos gorim skorom.

              Comment


              • Tako ljudi pricaju i o Patriotama, pa se moze reci da sam Bil Belicek

                Comment


                • Nadam se da nas onda neces unakaziti kao sto su Patriote Baltimor prosle sezone i Koltse pre par nedelja.

                  Comment


                  • Kako sam ja na kraju 5 nije mi jasno jos cu odmah i da ispadnemSlave ima bolji raspored igracaali videcemo ...samo da stignem do trigeratu sam vec favorit
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Dva puta sam te dobio, imas najgori skor u cetvorouglu.Zbog toga sam ja na drugom mestu, mislim da je Slejv iza Ronda zbog manjeg broja postignutih poena.

                      Comment


                      • Svaka cast na pobediBas sada gledam da sam stavio Andersona umesto Elingtona ja bi tebe dobio i bio bih 1 u diviziji.
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Isto bih ja mogao da kazem sto sam stavio da igra Benet, koji je igrao u cetvrtak, umesto Tomasa, koji se posle ispostavio da je inactive.

                          Sreca po mene, pa me to nista nije kostalo.

                          Comment


                          • Originally posted by jevta1992 View Post
                            Kako sam ja na kraju 5 nije mi jasno jos cu odmah i da ispadnemSlave ima bolji raspored igracaali videcemo ...samo da stignem do trigeratu sam vec favorit
                            Pa realno i jesi favorit, moji nose breme sampiona regularnog dela bojim se da ne podlegnu pritisku pa podbace, jos ne znaju za poraz od week 7, sve oci su uprte u njih

                            Comment


                            • Slave sto izbaci Kolina?
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Sto? Sto mu se naj*bem mile majke. Forsiram ga cijele sezone u nadi da ce kliknuti i poceti da mi donosi poene, a on sve gori i gori.

                                Comment

                                Working...
                                X