Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Jevto si ti normalan, sedma pobeda u nizu će ti biti sad protiv mene
    A i tebi koji je djavo bio kad si mu dao Carlsa

    Comment


    • Još uvek nmg da verujem koliku sam grešku napravio

      Comment


      • Koliko je samo trejdova trazio, i vidis kakav tim sklopi covek, zna posao

        Comment


        • Još sam ja zelen za ovo, sledeće sezone se mora napraviti nešto bolje .. Ove makar da uđem u PO a tamo šta bude.

          Comment


          • Skoro pa 150 poena
            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

            Comment


            • Kako se izvukoh protiv Urosa Sinoc sam imao 10 poena manje i samo jos jednog igraca koji je mogao da mi donese bodove. On je pored prednosti imao jos tri igraca, ali su zakazali... a ovaj moj donese 31 poen

              Comment


              • Ја не верујем. Јутрос у 3 погледам и стоји та ситуација, друго полувреме се игра. И капирам неће ваљда он сам да испизди толико да ове моје волове прејебе. А тад је имао неких 7-8 поена и рачунам неће више од 15. Нек има и 20, ови моји ће ваљда нешто да узму.

                Срамота бре.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Odbrana Bilsa

                  PO obezbedjen, sada ako pobedim jevtu mogu do drugog ili treceg mesta.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Odbrana Bilsa

                    PO obezbedjen, sada ako pobedim jevtu mogu do drugog ili treceg mesta.
                    Tu smo negde
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Prihvatam i poraz pod uslovom da Rondo izgubi od Slejva, u tom slucaju bih se sastao sa njim.U suprtonom ponovo bismo izasli na megdan, a to vec ne bih zeleo.

                      Drugo mesto ladis sledecu nedelju, a trece donosi kao rivala Ljubu, Dzeka ili Aleksu.

                      Edit:Losa racunica, mislim da ne mozemo da se sastanemo u PO pod ovim okolnostima koje sam naveo.Svejedno ce mi biti da li ce da pobedi Rondo ili Slejv.
                      Last edited by Ricma; 26-11-14, 17:31.

                      Comment


                      • Rićma, još jedared te pitam, hoćeš li da daš jednog RB

                        Comment


                        • Nisam video, da vidim kog WR mozes da mi das.

                          Edit:Interesantni su mi samo LaFel i Rodi Vajt, mada vise LaFel.

                          Edit2:Vest i Blaunt su na trejd bloku.Ipak samo Blaunt, ne mozemo da napravimo uravnotezen trejd.
                          Last edited by Ricma; 26-11-14, 18:21.

                          Comment


                          • Ma jebeš ravnotežu, daj Izaju Krauela(ili kako se već izgovara)

                            Kakva borba u Division 2 za PO

                            Comment


                            • Trade deadline je istekao jos prosle nedelje, ja bio u tripu da to traje do sutra.

                              Comment


                              • E u pm onda

                                Idemo do kraja sa ovim što imam ..

                                Imam sreće što ni Ljubašin nije toliko jak pa se mogu nadati eventualnom polufinalu

                                Comment

                                Working...
                                X