Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jevta1992 View Post
    Ima nade ako Mccoy sutra poludi.
    Е ако толико полуди...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Урош94 View Post
      Е ако толико полуди...
      Ako skupi do 25 poena eto mene..
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ukoliko Colin ne baci jos 2 TD-a i ako Forte nastavi ovako, eto tebi pobjede Maricu...

        Comment


        • Mozes mi cestitati pobedu ako izvadis Alena.

          Ovako ostaje malo neizvesnosti, s obzirom da mu je QB Lak moze on da ponovi slicnu partiju kao i protiv Bronkosa.

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Nije loš početak fantasyja, upisujem dve pobede za sad. Ova druga nije još zvanična ali samo što nije. Giovani Bernard izdominirao najstrašnije

            Šta se desilo sa Charlesom iz Chiefsa, imao povredu valjda. Valjda neće pauzirati mnogo.

            ps. Da pohvalim i Patriote, 24 poena mi doneli
            Mozes je ozvaniciti, meni se Green povredio nije mi doneo ni poen, a Smith samo 1
            Svejedno, hvala ti sto si "otpustio" Marshall-a bice mi dobro pojacanje

            Comment


            • Ja nisam to ni izvalio, mogao sam da ga pokupim u pm.

              Mislim pik druge runde da neko otpusti.

              Comment


              • Ja kad sam video tri puta sam proveravao jel to pravi Brandon Marshall

                Comment


                • Sada gledam tvoj sastav i ovo je ubedljivo najjaci od svih timova, koji samo duo RB i WR i pridodas tu Laka i TE Gejtsa.Prvi si favorit bez problema zahvaljujuci Aleksi i tako ce biti dok ti se ne povredi neko od bitnijih igraca.Jos samo da se Grin oporavi od povrede i na konju si.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Sada gledam tvoj sastav i ovo je ubedljivo najjaci od svih timova, koji samo duo RB i WR i pridodas tu Laka i TE Gejtsa.Prvi si favorit bez problema zahvaljujuci Aleksi i tako ce biti dok ti se ne povredi neko od bitnijih igraca.Jos samo da se Grin oporavi od povrede i na konju si.
                    Tako izgleda Samo da mi se ne povredi neko od bitnijih igraca, al to je ovde skoro pa nemoguce.

                    Videcete sad kad se bas Marshall povredi Aleksa aj leba ti reci nam zasto si ga otpustio?
                    Last edited by .....; 17-09-14, 14:50.

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Tako izgleda Samo da mi se ne povredi neko od bitnijih igraca, al to je ovde skoro pa nemoguce.

                      Videcete sad kad se bas Marshall povredi Aleksa aj leba ti reci nam zasto si ga otpustio?
                      Mislio sam da je povređen, ali izgleda da nisam dobro protumačio ona obaveštenja.

                      EDIT: Pouzimaste mi sve dobre FA
                      Last edited by Lord Aleksoni; 17-09-14, 16:20.

                      Comment


                      • Rićma, valja li nečemu ovaj Floyd ? Mislim ni Garcon ništa mi nije doprineo do sada, a Floyd imao neki malo bolji učinak do sad.

                        Comment


                        • Garson mi je bio zelja, ali si mi ga tada pokupio, pa Slejvara Desona.

                          Ponudio sam trejd zato sto bih zeleo da rizikujem sa Garsonom, ima vecu konkurenciju(pre svega u obliku Desona) i nesto ne verujem da ce da bude na nivou prethodnih sezona.Uz to RG III se povredio pa je nepoznanica kome ce Kazins da ukaze najvece poverenje.Flojd sa druge strane je druga opcija u Arizoni(konkurencija mu je Ficdzerald) i sigurno nece da bude konstantan i ponajvise ce da zavisi koliko protivnicki CB zatvori Ficdzeralda(a nije to bas preterano tezak zadatak).

                          Comment


                          • Ajde da probamo

                            Prihvatio

                            Comment


                            • Crni Bobi Rainey na kraju mi doneo 6 poena. Kako je krenuo očajno i ovo je dobro, imao dva fumblea, mislio sam da neće biti ništa od njega za ovu nedelju.

                              ps. Ubiće me Slave sa Red Wingsima, ostaje mi samo da se nadam da će podbaciti neko kod njega.
                              Last edited by Lord Aleksoni; 19-09-14, 16:28.

                              Comment


                              • Tražim RB-a, saljite ponude.Moj tim je Redskins.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X