Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Pao je i Powerslave, jos jedna pobeda i titula (regularnog dela).
    Neka si ga dobio. Ionako se umislio
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ne mogu da verujem. Bizoni me pobedise za dlaku. Pise da je Moreno povredjen i ga stavim na fosnu a on utrpa 15 poena izahvaljujuci tome me protivnik dobio. A jos sam imao na u rezervama i Jenningsa i Giantse.

      Ovim propustom i porazom zakomplikovacu sebi PO

      Comment


      • NFL Fantasy

        Samo ti dobi sledeće kolo i sve je odlicno.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Luck 32 poena, a ja ga prebacio u rezerve

          Comment


          • Zajebase me Prater i Streater, kontao sam da ce obojica ici ispod njihovih projekcija.Izgleda da cu ipak morati da igram sa Slejvarom u PO zato sto je Rondo izgubio od Alekse, a ja bas zeleo da se vise ne blamiram sa ovim sastavom i da se ne plasiram u PO.

            Bris i Klej klupa i obojica imaju preko 20 poena.

            Comment


            • 96 poena, a rezerve 90, jos cu sad da izgubim, al neka ko mi je kriv sto gledam one strucne analize i projekcije

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Zajebase me Prater i Streater, kontao sam da ce obojica ici ispod njihovih projekcija.Izgleda da cu ipak morati da igram sa Slejvarom u PO zato sto je Rondo izgubio od Alekse, a ja bas zeleo da se vise ne blamiram sa ovim sastavom i da se ne plasiram u PO.

                Bris i Klej klupa i obojica imaju preko 20 poena.
                Jel nema sanse onaj njegov TE Bennett da zabije preko 13,14 peona

                Ponovo sam se zajebao sa procenom. Ostavio sam Folka na fosni koji je uzeo 15 peona a startni K Sturgis mi uzeo samo 10. A jos sam imao na klupi i WR Jonesa sa 11 poena a startni Jennings mi uzeo samo 5 poena
                Last edited by Lord Aleksoni; 09-12-13, 14:38.

                Comment


                • Valjda nece dobiti 13,14. A ko ide u plejof ako Rondo,Miko i ja imamo isti skor.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Jos jednom sam pokazao klasu pobedivsi Powerslave-a u veoma vaznom mecu za mene jer sam poceo da se raspadam

                    Comment


                    • Ljubasine sada ti ne bi bio u tvojoj kozi,sada ides na igracinu zvanog LeSean McCoy!!!
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Originally posted by stefan12 View Post
                        Valjda nece dobiti 13,14. A ko ide u plejof ako Rondo,Miko i ja imamo isti skor.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Gleda se H2H, a posto si ti izgubio od Mike, a Miko od Ronda, Rondo ce ostati osmi ili sedmi ako Benet ima ludacku partiju pa da ima preko 21 poena.

                        Mada ja ne znam kako ce da rangira od drugog do petog mesta, jer ce cetvorka koju cine Ljuba, Slave, trigger i jevta imati 10:4.Mozda jedino Ljuba bude drugi po kriterijumu da u krugu ima 2 pobede i jedan poraz, a bas fali mec Powerslave-a i jevte kako bi se ovaj krug resio.Videcemo sutra kako ce komp to da rangira pod uslovom da ne dodje do promene u rezultatu.

                        Comment


                        • Originally posted by jevta1992 View Post
                          Ljubasine sada ti ne bi bio u tvojoj kozi,sada ides na igracinu zvanog LeSean McCoy!!!
                          E onda sam najebao

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Jos jednom sam pokazao klasu pobedivsi Powerslave-a u veoma vaznom mecu za mene jer sam poceo da se raspadam
                            Cestitam! Moji su se raspadali

                            Comment


                            • Ajde molim te Bennett zadrzi ovaj ucinak

                              Koliko je slaba Division 1 . Sa 9-5 bi bio na drugom mestu, ovako se na jedvite jade borim za cetvrto mesto
                              Last edited by Lord Aleksoni; 10-12-13, 02:47.

                              Comment


                              • Gledali su broj poena kada je vise timova izjednaceno tako da je Slave drugi, Ljuba treci, jecta cetvrti, a trigger peti.

                                Mekkaun sinoc skoro 40 poena.

                                Comment

                                Working...
                                X