Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Trade deadline je prosao, tako da ti preostaje samo FA.Pokusacu da te dobijem bez Brisa i Pratera ovo kolo, posto obojica imaju tezak match-up i verovatno ce da budu ispod svojih projektovanih poena.
    Ne gledas bre matchup kada imas TOP3 QB-a u ligi. Jedino ako ti je i backup neka zverka

    Comment


    • Gostuju Sejntsi Sijetlu, pa sam zbog toga stavio Brisa na klupu.Uzeo sam QB iz Cikaga, jer mislim da pred sobom ima dosta laksu odbranu(Minesota) i da je sa njim rizik mnogo manji nego da stavim Brisa od koga ne znam vise sta da ocekujem.Jos da vidim da li Mekfadena da stavim u startere.

      Comment


      • Ti si kralj

        Moja taktika je da vrhunski igrac uvek bude starter. Jedino ako mu priblizno dobra zamena (sto qb CHI nije) ima bas dobar matchup.
        Da je Cutler u pitanju pa i da razmislis.

        Ali dobro, samo ti mudruj. Gubitnicki niz se nece sam prekinuti

        Comment


        • Skontao sam da cu najverovatnije igrati PO, jedino da sabotiram samog sebe u poslednjem kolu i da to mesto prepustim Miku/stefanu.A vec su mi dopizdile projekcije, tako da sada cu staviti sve igrace koji su po mom misljenju potcenjeni.xDMada ono bolje mi je da igram sa rezervistima i da izgubim poslednje kolo, nego da igram protiv Powerslave-a u PO.Bris je odigrao slabo u poslednja dva kola, pa hocu sada malo da eksperimentisem.

          Neki kazu da je Cikago pojacan neigranjem Katlera, tako da...

          Comment


          • Izgleda kao da protiv ovog Red Wings niko nema sanse

            Comment


            • Bice kalkulacija zadnje kolo ko ce sa kime u playoff...
              Mada ja najverovatnije idem na Ljubasina sto i nije tako lose s obzirom da sam ga dobio oko 40 razlike.
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Ja usao posle sto godina, vidim da i bez mene tim pobedjuje. Sad da se dobije Slave i sa prvog mesta u PO
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Sad da se dobije Slave i sa prvog mesta u PO
                  A ako izgubis vrlo lako padas na 4,5 mesto.
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Ljudi zaboravljaju da je mogu bez problema da podesim kako sam i mislio da bude PO, prvi sa cetvrtim, drugi sa trecim itd, a ne ovako gde na kraju ispada da bolje da nas i nisam delio u dve grupe.

                    Tako da bih mogao da otvorim glasanje kako cemo da igramo PO.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Ljudi zaboravljaju da je mogu bez problema da podesim kako sam i mislio da bude PO, prvi sa cetvrtim, drugi sa trecim itd, a ne ovako gde na kraju ispada da bolje da nas i nisam delio u dve grupe.

                      Tako da bih mogao da otvorim glasanje kako cemo da igramo PO.
                      Sta samo 4 ekipe da idu u playoff???
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • 4 ekipe od po svake grupe, zbog toga sam i podesio da se podelimo u dve divizije.Ovako ko da nismo podeljeni, nego najboljih 8 igra PO.

                        Sad sam skontao sta sam napisao u prethodnom postu.

                        Zbog toga mislim da otvorim glasanje i kako kaze vecina tako ce da bude, a ne ja na svoju inicijativu da menjam.
                        Last edited by Ricma; 27-11-13, 22:56.

                        Comment


                        • Nemoj sad petljati, ostavi ovako kako je

                          Comment


                          • Bolje ovako kako jeste,zato sto je divizija 2 mnogo jaca od 1 i ne bi bilo fer da se ovamo 4 tima biju da dodju do finala,a u diviziji 1 da se ti i red wings prosetate do finala.
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Problem je u tome da ja to nisam hteo od pocetka i rekao sam da mogu da korigujem pre 2-3 nedelje jer sam prvobitno razmisljao da cetiri idu iz divizije.Ali u tom slucaju neko od vas trojice bi ispastao, pa cenim da vec imam tri glasa za to da ostane ovako kako je.Skupite jos cetvoricu i ostace tako kako jeste.

                              Koga sisa, pusticu Urosa da dodje do cetvrte pobede.

                              Comment


                              • Maric se uplasio da ne izvisi za PO

                                Comment

                                Working...
                                X