Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovog puta jedva prebacih stotku

    Ukoliko Lamar Miller ne napravi 30+ poena, eto meni nove pobjede

    Vjerovatno preuzimam prvo mjesto

    Comment


    • Igram protiv Toletovih lopova. Gubim dvadeset razlike i tesko da cu do pobede, ostao samo da igra K Sturgis ali tesko da ce on do 20 poena ..

      Trebao sam da stavim Folesa za startnog QB. Uzeo ovo kolo 22 poena a Rivers samo 13.

      I pogresio sam za odbranu, stavio sam Broncose koji su uzeli samo 5 poena a rezerva Giantsi uzeli 15
      Last edited by Lord Aleksoni; 11-11-13, 10:29.

      Comment


      • Colston odigrao utakmicu sezone cim sam ga ostavio u rezervama, sa svakim igracem mi se to desi, srecom ovaj put me nije kostalo pobede

        Comment


        • Svako kolo se pitam koji je to debil koji sastavlja projektovane poene.Mislim da sam samo dva puta u ovih deset kola presao projekcije, a ostalo u vecini slucajeva daleko ispod toga.Ove nedelje cu biti slabiji za 40-50 poena, a sve u koje sam sumnjao i jesu podbacili.

          Zasto nisam uzeo Hopkinsa?

          Comment


          • Nikada ne citam te projekcije. Jednostavno pogledas sta imas na raspolaganju, uporedis im matchupove, formu i metnes igraca u tim. Nije neka nauka
            Naravno ovo je verovatno najtezi sport za predvidjanje, ali zbog toga je ovo ubedljivo najjaci fantasy.

            Comment


            • Jordy Nelson je imao projektovanih 25 i kusur a ostvario je samo tih 5 i kusur... Ne gledam ta predvidjana jer kad vidis pojedine projekcije pomislis da se sprdaju... ili da si retardiran je ne vidis kako Nelson moze da uzme 25+ kad mu baca Seneca Wallace.

              Comment


              • Moje prognoze su dosta realnije od njihovih, barem kada su u pitanju igraci od kojih ocekujem da ce da podbace.

                Samo eto desi se da me sinoc i Stejsi i Prater zeznu, a na njih sam se puno oslanjao. xD

                Comment


                • Samo neka oni projektuju. Ne pratim njihove projekcije od kako sam vezao dva poraza...

                  Comment


                  • Ja posto ne znam bas sve igrace koliko mogu da urade, pogledam malo tu projekciju. Ali kako grese sa tim projektovanjme to je strasno. U proslom kolu sam trebao da izgubim lagano a ono suprotno, razbijem protivnika zestoko ..

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Samo neka oni projektuju. Ne pratim njihove projekcije od kako sam vezao dva poraza...
                      Boli tebe dupe, uzeo si auto-pick i prosao vise nego odlicno.Da ti se povredi AP ti vec na klupi imas adekvatnu zamenu.

                      Meni ode neko od RB i ode nedelja u djavola, jedino me moze izvuci ako i protivnik bude ocajan ko ja sto i jeste bio slucaj do sada. xD

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Boli tebe dupe, uzeo si auto-pick i prosao vise nego odlicno.Da ti se povredi AP ti vec na klupi imas adekvatnu zamenu.
                        Pa dobro Trebalo mi je 2-3 sata da sastavim listu za auto-pick. Trebalo je rangirati i izvagati sve te igrace

                        Bas sam prije nekoliko dana dodao Andre Browna On bi trebao da donese solidne poene svake nedelje. AP i Bush su mi i dalje glavne uzdanice

                        Sjebala me je ova povreda Rodgersa jer mi sad Nelson propada, a slab sam na WR. Moram naci nekog WR-a da se krpim ako zatreba.

                        Comment


                        • Moze neki trejd WR za QB ili TE?

                          Comment


                          • Nemam ti ni jedno, ni drugo da valja

                            Comment


                            • Stafford je ok A nisam gadljiv ni na R. Busha iako je RB

                              Comment


                              • Ne dam ja njih To mi je osovina tima od pocetka sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X