Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu najvjerovatnije upisati novu pobjedu

    Comment


    • Andre Johnson(koji je tranja za fantasy!) mi je sinoc donio 40.90pts
      Do juce je imao 0 TD-a, a najveci skor mu je bio 14.60 u prvoj nedelji. Samo je jos jednom imao dvocifren ucinak(11.00)... Drzao sam ga samo zato sto znam da ce mi uvijek donijeti tih 5-8 poena.

      Sinoc lagano 229 rec yds i 3 TD A projektovali su mu 10.20 cini mi se

      Comment


      • Ja sam skroz propao, QB mi ima vise pretrcanih jardi od RB-a (Rice ) bukvalno se svi raspadaju, sem Luck-a.

        Comment


        • Ljuba smijenjen sa vrha tabele


          Fali mi 33.3 da probijem 1000 poena

          Comment


          • Ljuba ce biti sve gori i gori

            Comment


            • Nicija nije do zore gorela

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ljuba ce biti sve gori i gori
                Tesko ove nedelje, jer mi je Mekfaden povredjen i najverovatnije propusta ovu nedelju.Uz to dodaj da mi je pola prve postave precenjeno po projektovanim poenima(Mur iz Ouklenda, Smit, Klej i malo su mi sumnjive brojke za Spilera i odbranu Hjustona) tako da cu te ja dobiti jedino ako neki od tvojih igraca odigraju losu partiju.

                Comment


                • Povredio mi se Locker, bez QB-a nema sile da pobedim

                  Comment


                  • Igras protiv mene, sve je jos moguce.Mur za sada krompir, Spiler kurton, a tek ocekujem da podbace Smit i Klej.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Igras protiv mene, sve je jos moguce.Mur za sada krompir, Spiler kurton, a tek ocekujem da podbace Smit i Klej.
                      A onda opusteno

                      Comment


                      • Ljubo, oces Big Bena ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Smesan otpadak pokupio A.J. Green i Ljubasin dolazi do pobede.Do sada sam imao sanse da ga uzmem sa minimalnom razlikom. xD

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Smesan otpadak pokupio A.J. Green i Ljubasin dolazi do pobede.Do sada sam imao sanse da ga uzmem sa minimalnom razlikom. xD
                            Ma ima jos da se igra.

                            @ Rondo - Ne bih Big Bena, nije on mnogo bolji od Campbella.

                            Comment


                            • Sada ce mi vec trebati monstruozna partija Lensa Mura i Kleja da bi bilo neizvesno.

                              Nisam samo ocekivao da ce me Prater zakinuti.Na klupi Forbat imao vise od njega, a i Durham ima vise od Demariusa Mura.Bas slaba nedelja i to jedino Bris moze samo malo da popravi utisak.

                              Comment


                              • Sreca pa imam Thomasa koji malo ponistava Breesa

                                Comment

                                Working...
                                X