Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post

    Aleksa, dajem ti Mekfadena za Morena.
    Jel neces da me zeznes nesto
    Last edited by Lord Aleksoni; 02-10-13, 00:32.

    Comment


    • Pa nudi ti slabijeg RB-a za boljeg RB-a
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ne bih sad davao nesto iz Denverovog napada ni za Pro Bowlera. Sada su on a role, svi ce budziti statse narednih nedelja.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ne bih sad davao nesto iz Denverovog napada ni za Pro Bowlera. Sada su on a role, svi ce budziti statse narednih nedelja.
          To jeste . Moracu da te poslusam

          Comment


          • Originally posted by AleksaVP View Post
            Jel neces da me zeznes nesto
            Sprdao sam se, nisam mislio ozbiljno zato sam i stavio takav smajli na kraju recenice.Mekfaden spada u TOP 15 na svojoj poziciji, Moreno je novo lice.Ovaj bi isao preko 10 da nije morao da napusti teren zbog povrede.Konstantniji je od tvog sto se vidi po fp.Za ovu godinu su mu predvideli 206 poena.

            Comment


            • Aleksa dajem ti Bradshaw-a i Manninga za Morena.


              Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Ljudi koji vam je bre sa tim Morenom? Em je Denver pass first ekipa (najblaze receno ), em na poziciji rb-a imaju tog Morena, Hillmana i Balla kojeg su draftovali sa prilicno visoke pozicije za rb-a. A ni jedan od njih trojice nije 3-down back. Razumeo bih da pricate o extra igracima koji imaju dobre zamene, ali opet su glavni nosioci igre poput Lyncha, Gore-a itd.

                Comment


                • Moreno je strasan igrac za fantazi ove sezone, mozda i nekih top 7-8... Mada u ovoj konstataciji Denvera bi svaki imao dosta fantazi poena, ja Morena ni za sta ne bi dao da ga imam, ustvari imam ga na drugom fantaziju
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Moreno je 53. igrac po ukupnom broju poena. Sto svakako nije lose, ali nije ni tiop 7 sunce mu jebem

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Moreno je 53. igrac po ukupnom broju poena. Sto svakako nije lose, ali nije ni tiop 7 sunce mu jebem
                      Top 7 RB jebemu Dosta RB-ova krizira ove sezone, pa vise poena od Linca ima cini mi se
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Top 7 RB jebemu Dosta RB-ova krizira ove sezone, pa vise poena od Linca ima cini mi se
                        11. tacnije

                        Comment


                        • Smeši mi se druga pobeda, i to vezana, i to sa kakvim rezultatom jedini koji može da prebaci moje poene u ovom kolu je naravno Ljuba
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Neki me zovu tata

                            Comment


                            • Da nije Homića, teško da bi Rondo imao izjednačenu utakmicu
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Tek sad vidim da nisam medju boljima ovo kolo i da nema sanse da te stignem. Ne znam o cemu pricas

                                Da sam ubacio Thomasa iz Saintsa onda bi vec mogli da razgovaramo.

                                Comment

                                Working...
                                X