Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce li me neko pobediti?

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Hoce li me neko pobediti?
      E da se Rice nije onda povredio, drugu bi ti pesmu sad pevao

      Comment


      • Rekoh ja Mariću da će biti tesno do samog kraja, uprkos što sam vodio 25 razlike pred poslednji meč. Njemu poludeo Bris, a sva sreća pa je njegov saigrač, a moj na fantasiju, Sproles trčao kao lud

        ZGNS je sada jedini igrač bez pobede, a moj sledeći protivnik nadam se da ću nastaviti "seriju" pobeda
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Nakon poraza tesnog u prvom kolu od Marica serija od tri pobede... Mada sumnjam da mogu do titule, nemam dovoljno kvalitetan tim
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Sproles nije bas trcao kao lud. Vise je vatao

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Sproles nije bas trcao kao lud. Vise je vatao
              0:25

              Spoiler
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Izgubio bi ti da mi se Mekfaden i Spiler nisu povredili, njihovi poeni su falili za pobedu.Ako Prajor bude igrao, Mur ima da eksplodira ove nedelje.Moracu malo vise da obracam paznju na sitnice, mada ne sumnjam da ce Mur prekucati ovaj broj projektovanih poena.Sada treba jos razmisliti da li juriti bolju odbranu, mada mislim da ce Klivlend ovo prekucati.

                Jutros mi pokazalo da Bris ima projektovanih 11 poena, a Smit 24 i naravno napravio izmenu.Sva sreca pa se korigovalo, pa sam povukao potez.Tacno ne treba verovati jutarnjim prognozama i prosle nedelje su malo brljali, ladno mi stavili da ce Spiler imati 19 poena a nedelju dana pre toga se povredio.

                Comment


                • rekoh ti, meni Sproles 31. RIIIIIIIIIIIGHT xD
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Rondo,Aleksa i Maricu imate ponude za trade.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Zna, jedno od prvih pravila (pametne) trgovine je da ne izgledas kao da panicis. Taj voz ti je prosao
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Hoce li me neko pobediti?
                        I ja se ovo pitam :S
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by stefan12 View Post
                          Rondo,Aleksa i Maricu imate ponude za trade.
                          Pogresan trenutak si odabrao za trejd, a i ne treba mi treci QB.Nisam odbio trejd iz prva, ali sam otisao na ovu opsiju counter tako da mislim da sam odbio.

                          Puca Ljuba u PO ko Denver pre par meseci.

                          Comment


                          • Bi li uzeo ikog iz mog tima za Mcfaddena.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Jel dobar Bradshaw, da ga menjam za Morena

                              Comment


                              • Originally posted by stefan12 View Post
                                Bi li uzeo ikog iz mog tima za Mcfaddena.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                                Postoje dve opcije, jedna je Dag Martin a druga Bredsou.Nemam pravu zamenu za Mekfadena tako da mi treba jeda od dva startna RB, sa tim da je kod Ahmada treba ukljuciti barem jos dva igraca.Nepovoljno je to sto nisam raspolozen za trejd ove nedelje iz vise razloga.Glavni je to sto je Mekfaden povredjen, a i tvoj Bredsou i ne znamo ko bi od njih dvojice mogao da zaigra u nedelju.Tako da ne bih zeleo da neko od nas dvojice lose prodje u startu.Ipak Mekfaden bi trebao da ima dosta poena za ovu nedelju.Jedino ako bas toliko zelis odradicemo trejd.Kod Bredsoua bih zeleo da se ukljuci Boldin, a zauzvrat mozes uzeti recimo Mura.I kod Daga Martina mozemo nesto da iskombinujemo, a i ne moramo.On ima bye week tako da tu tesko mozemo da dodjemo do dogovora ove nedelje.


                                Aleksa, dajem ti Mekfadena za Morena.

                                Comment

                                Working...
                                X