Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nudim Manninga za WR-a ili RB-a.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Opet sam ocajan u ovom kolu ali srecom ima ocajnijih od mene pa cu pobediti
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Opet sam ocajan u ovom kolu ali srecom ima ocajnijih od mene pa cu pobediti

        Comment


        • Zamalo dupla pobeda nad Slejvarom, ali povredi mi se sinoc Spiler tako da je ostavio tu malo neizvesnosti.Sva sreca pa ce biti spreman za sledeci mec, taman da se iskupi za ovaj jedan bod. xD Da sam stavio Karpentera slavio bi pobedu sada.

          Ako nekom treba Kicker nudim ga za solidnu odbranu, u crno me zavila odbrana Hjustona.

          Comment


          • Ko je Kaludjerica? Pobedio sam ga za 0.42 poena

            Comment


            • Jos ja lepo stavio u prvom postu ko je ko i on tu mene sada zajebava.

              Comment


              • Ја идиот трејдовао Синсинатијеву одбрану за Тампину, појма немам зашто и Синсинати направи 18 поена (и то ЛБЈ-у против кога сам играо сад) а Тампа 5. Био сам много лош. 55, а опет сам добио, по први пут. ЛБЈ имао 44.
                Last edited by Урош94; 23-09-13, 19:56.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Daje li iko ista za Eli Manninga.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Jos ja lepo stavio u prvom postu ko je ko i on tu mene sada zajebava.
                    Haha zaboravio sam za to, izvinjavam se

                    Comment


                    • Ako neko zeli da napravimo big trade, Kapernik i Hartlajn isto otvoreni za trade
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Lomim se da li da stavim Stevena Jacksona umesto Jasona Snellinga .. U proslom kolu je Sneling imao dosta posena a sad za sl. kolo su mu projektovana samo 9 poena ..

                        A na drugoj strani Jacksonu su projektovana 18 poena

                        Comment


                        • Da mi nisu Divovi jadni kao što jesu, i da ubacih Minesotu kao DEF umesto Giants-e, taman bih imao tih 9 dodatnih poena za prvu pobedu. Ovako, još uvek sam fenjeraš.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Ja posle loseg pocetka (opet mi Tole dosao glave ) ladna voda.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ja sam imao tezak raspored posle prvog kola. Prvo dobijem, pa onda iskusni igraci u vidu Ljube i Shoneta me deklasiraju .. Valjda idu bolji dani za Nis Red Devile

                              Comment


                              • Uprkos svim ocekivanjima, NecemoBitiZadnji su neporazeni posle 3 kola
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X