Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da cu morati, nema ni jedan vise dobar QB na pijaci

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Izgleda da cu morati, nema ni jedan vise dobar QB na pijaci
      Uzmi Geno Smith, bolje to nego da dajes nesto za Riversa
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Mr.M View Post
        Uzmi Geno Smith, bolje to nego da dajes nesto za Riversa
        Gotovo, kasno je sad

        Comment


        • Što mene mrzi ovaj Miko toliko
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Što mene mrzi ovaj Miko toliko
            Pa nije fer da ga oderes... Cenim da si mu Morena uzeo a Rivers nije neka klasa od QB-a... Mogao je zadrzati Morena i uzeti Smitha... Za Morena je mogao realno dobiti Riversa i prosecnog WR-a
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • @Miko

              Ako Rivers nije klasa po tebi, po cemu je Moreno posto se tako moze protumaciti na osnovu tvoje recenije koju si napisao?Odigrao dve utakmice sto ga ne cini jos vrhunskim igracem.Sada ce svakako odbrana bilo kog tima da obraca paznju i na njega.A i Rivers kako je krenuo mozda bude bolji i od Romoa.Niko ga nije terao da se otarasi njega.A QB ce mu doneti vise poena nego RB.Mnogo je lakse naci na slobodnom trzistu RB koji ce eksplodirati nego QB jer su svi pokupili dobre QB na draftu.

              @Uros

              Prvo Sesil nek ti bude starter.Drugo, ovaj RB koji ti je u startnoj postavi mozda ti ne donese nista.Tako da bi mozda mogao da uzmes nekog od slobodnih agenata(mada ni tu nista nije sigurno).Najbolje ti je da do poslednjeg minuta pratis zdravstveno stanje kod Lesija.Dzejkobs mi ne uliva poverenje, zato sto mu moja novopridoslica krade minute, a Rajana Vilijamsa sam uzeo prosle nedelje i nije mi doneo nista.Ni ovaj iz Pitzburga mi nije bas nesto siguran, nadam se da ce ovaj tvoj na kraju zaigrati.Mada tebi svuda skripi covece, bolje nekih igraca da se otarasis.Samo ti dzaba zauzimaju prostor.Otkaci Turnera i Frenklina i dovedi recimo boljeg kickera i odbranu tj samo zamene za ovo kolo.Samo pazi da ne uzmes nekog iz File ili KC.Ako hoces da rizikujes malo, otkaci Dzeferija i dovedi Dejvisa iz Vasingotna(on da ti bude starter na TE).Te 4 promene bih ja napravio.Sada ti je jasno zasto sam do sada napravio 11 izmena.Jedna mi je bila visak, na vreme sam se setio da otkazim Vinzloa iz Dzetsa i da dovedem TE iz Sinsinatija.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                @Miko

                Ako Rivers nije klasa po tebi, po cemu je Moreno posto se tako moze protumaciti na osnovu tvoje recenije koju si napisao?Odigrao dve utakmice sto ga ne cini jos vrhunskim igracem.Sada ce svakako odbrana bilo kog tima da obraca paznju i na njega.A i Rivers kako je krenuo mozda bude bolji i od Romoa.Niko ga nije terao da se otarasi njega.A QB ce mu doneti vise poena nego RB.Mnogo je lakse naci na slobodnom trzistu RB koji ce eksplodirati nego QB jer su svi pokupili dobre QB na draftu.
                Ne shvatas poentu. Neko ima QB rezerve E.Meninga,Fleka,Daltona i sl. a neko nema normalnog QB-a. Rivers je msm bio Mladji rezervni QB i igrac kojeg ne bi koristio celu sezonu znaci igrac koji bi mu donio 0 bodova ili eventualno 10-20 kad mu startni QB bude u bye sedmici. A Moreno ce Mladji verovatno da igra redovno i donosi lepe poene. Sto se Alekse tice mogao je da uzme Geno Smith i tako dobija malo manje poena na mestu QB-a nego sto bi mu Rivers donio ali ne neka velika razlika a zadrzao bi Morena koji bi donosio solidan broj poena svako kolo. Naravno da je napravio tesko sranje sto je dropovao Roma ali mogao je malo bolje da se izvadi. Znaci nije stvar ko je klasa a ko ne nego ko ce kako da ti pomogne na fantaziju.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • A ko ce mu doneti vise bodova Rivers ili Moreno?Rivers je vec sada u plusu od 24 poena, razlika ce se mozda smanjiti tokom sezone ali nema sanse da ce na kraju sezone da Moreno ima vise od njega za koga i ne znas kada ce da se preseli na klupu.Zna se da na fantaziju poene najvise donosi QB, pa tek RB.Ja ako se dobor secam samo je Peterson isao preko 300, Foster je bio blizu toga, ostatak iz TOP 10 je bio preko 250 a u tom rangu su osrednji QB.A Moreno nece biti u tom rangu sigurno.Mnogo je veca razlika izmedju Riversa i Smita nego izmedju Morena i Ridlija.U ovakvoj situaciji treba da juri ako mu se sansa pruzi dobrog back-up QB kod drugih timova nego da zadrzi RB koji je eksplodirao u prva dva kola za kojeg ne mozes predvideti sta ce mu se sve desiti.

                  Na kraju krpi dve rupe, a daje Fortea.Definitivno ne moze on da prodje lose u ovom trejdu posto treba da krpi vise rupa, a i Mladja dobija ono sto zeli.

                  Comment


                  • Nije mu valjda Fortea dao Dao bi ti ja Kapernika za Fortea pod uslovom da nadjem nekog za trejd za solidnog QB-a

                    Nije stvar u tome, logicno je da ce Rivers doneti vise poena od Morena ali ne pricam ti to. Da nije tradeovao Morena/Fortea nebitno sasvim mogao je uzeti GENO SMITHA sa FA. Stvar je u tome da ce mu Smith donositi 5,6 poena manje od Riversa, mozda nekad i vise a ovako je dao RB-a koji moze doneti 20+ poena(Moreno) ili 30+(Forte) za QB-a... Da nema QB-a na trzistu besplatno onda bi bila druga prica... Pa bolje da je uzeo Pondera jbt nego sto je dao Morena.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Riversu forma ako ne padne forma drasticno bice to vise od 5 po mecu u odnosu na Djena, kao sto rekoh trenitno je najbolji back-up QB, a negde bi mogao da bude starter.

                      Dobija Aleksa Ridlija i Riversa umesto Fortea, a i proigrace Ridli pa nece biti velika razlika u bodovima izmedju njega i Fortea.Ovo je bolja opcija nego da je uzeo samo Smita sto pokusavam svo vreme da kazem.Ridli bi po projekcijama za ovu sezonu ima vise poena od Fortea, nego mu je pala malo vrednost zbog slabog pocetka sezone.Ako on bude odigrao na nivou od prosle sezone imace slican broj bodova ko Forte.

                      Comment


                      • Kojeg crnog Ridlija? Iz NE-a?

                        Covek nije skupio 10 poena u prva dva kola a Forte ima sigurno 30+ poena u prva dva kola... Jbt koja kradja, pa kad se Gronk sad vrati Ridli nece ni 5 poena po mecu imati



                        Aleksin tim je u rangu Jax-a u NFL-u
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr.M View Post
                          Kojeg crnog Ridlija? Iz NE-a?

                          Covek nije skupio 10 poena u prva dva kola a Forte ima sigurno 30+ poena u prva dva kola... Jbt koja kradja, pa kad se Gronk sad vrati Ridli nece ni 5 poena po mecu imati



                          Aleksin tim je u rangu Jax-a u NFL-u
                          Pa sta ako ima samo 6 poena?Vadi ga Rivers sa 53 poena, a Forte je skupio skoro 30.I kada samo uporedis fantazi poene za Fortea i Riversa, vidi se tu koliko ce vise dobiti sa Riversom nego sa Forteom.A sta sam malocas govorio za QB i RB?i Ridli ce na kraju imati vise poena od Smita.Vise ce on dobiti od Riversa i Ridlija nego od Smita i Fortea.Sta tu nije jasno?NE se trenutno ne moze sastaviti iz vise razloga, jedan od njih su novi WR od toga se glavni povredio.Mada i ti si dobro upoznat sa tom situacijom, a i vec ti rekoh da je Ridli u losoj formi.Ne moze se nikako porediti sa onim iz prosle sezone kada je bio jedan od najprijatnijih iznenadjenja.Vidi se iz aviona da je u losoj formi.Za tvoju informaciju Stiven Ridli je prosle sezone imao 199 poena, a Forte 177 pa ti ponovo reci da se Aleksa zajebao sa ovim trejdom.

                          Comment


                          • Forte je bre klasa, prosle sezone isto Gronk kuburio sa povredama, Rivers da donese velike poene? Pa da Edi Rojal nije hvatao sve i svasta protiv Filadelfije znas kad bi imao 50 poena...
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Razvila se diskusija oko mog tima, ako, ako .. Jebe mene sto sam nov u ovome , pa moze svako da me predje .. Ali ajde, verovacu Maricu

                              Comment


                              • Originally posted by Mr.M View Post
                                Forte je bre klasa, prosle sezone isto Gronk kuburio sa povredama, Rivers da donese velike poene? Pa da Edi Rojal nije hvatao sve i svasta protiv Filadelfije znas kad bi imao 50 poena...
                                Rivers je prosle sezone imao preko 200, a za ovu mu predvidjaju 236.Kako je krenuo mozda i stigne do 260.Imao bi u tom slucaju 40-45 sto je svakako vise od Fortea, a ovaj ga nece ugroziti sigurno do kraja sezone zbog sistema bodovanja.Prosle sezone je Gronk odigrao 10 utakmica, to jeste malo poboljsalo ucinak Ridlija u poslednijih sest utakmica ali ne tako drasticno kao sto ti predstavljas.Nebojsa je cini mi se rekao pred pocetak prosle sezone da obratim paznju na njega.Cim se vrati Gronk, WR i Ridliju ima da padne pritisak posto se najvise ocekuje od njih i zaigrace bolje.Sada kada je povredjen drugi RB(Virin), Ridli je prva opcija a ako on bude zakazao Patsi ce biti u velikom problemu.Ne moze se Brejdi oslanjati samo na Gronka i WR.Mora da idu lopte i na RB, jer bez toga se ne mogu dobiti ozbiljne ekipe.A i dobro je poznato kako Patsi prvu polovinu sezone odigraju ispod njihovog maksimuma, a od drugog melju sve redom tako da Aleksa cak i ako te ne bude nervirao stavi ga samo na klupu.Proigrace on sigurno u drugoj polovini sezone, mada mozes ti vec od sledeceg kola da ga guras u startere.Da se ne iznenadis ako odjednom eksplodira.

                                Comment

                                Working...
                                X