Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by trigger View Post
    Pored pola igraca mi stoji DNP
    To je uobicajena stvar.

    Comment


    • 9th place Banjaluka Gravediggers (1-1, 170.46) faces 11th place Vojna Policija (1-1, 215.16) in Week 3. It could be a disaster for Vojna Policija, with Banjaluka Gravediggers favored to win by 37.94 points according to Thursday projections.

      Vojna Policija has Dwayne Bowe (5.40 projected points) playing tonight. All of the starters for Banjaluka Gravediggers will play later this week. Four other league matchups crank up tonight: YellowNation vs. Srpski tim americkog fudbala, Dominators vs. Redskins, and two others.

      Banjaluka Gravediggers has a remarkable advantage at the WR position, where they are projected to outscore Vojna Policija, 41.90 - 28.60. Banjaluka Gravediggers has two players facing a top-10 defense while four more face a bottom-10-ranked defense. Vojna Policija has four starters going up against a top-10 defense and two against a defense ranked in the bottom 10.

      Banjaluka Gravediggers picked up two players since Tuesday, adding James Starks (6.00 projected points) and Marlon Brown (4.10 projected points) while cutting Bryce Brown (0.20 projected points). They've also made two lineup changes, starting Joique Bell (4.10 projected points) and Antonio Gates (6.20 projected points) while benching Kellen Winslow (3.10 projected points) and Chris Ivory (3.00 projected points). They might consider starting James Starks (6.00 projected points) over Joique Bell (4.10 projected points) and adding Emmanuel Sanders (13.70 projected points) to start in place of Brian Hartline (7.30 projected points).

      Meanwhile, Vojna Policija added one player, picking up Coby Fleener (0.00 projected points). Vojna Policija has not made any changes to their starting lineup. They might be interested in picking up Jacquizz Rodgers (12.10 projected points) to start over Fred Jackson (2.40 projected points) and substituting Nate Burleson (9.60 projected points) for Dwayne Bowe (5.40 projected points).
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • samo za moje Patriote.

        Spoiler
        Last edited by Mladen; 19-09-13, 19:15.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          To je uobicajena stvar.
          Sad sam tek video da to znaci da nije trenirao, mislio sam da je nesto drugo

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Kako pristrastan tekst

            Comment


            • Treba mi neki TE, ovaj Allen je out za celu sezonu a ni Myers-u se izgleda ne pise dobro, ako ima neko ima TE-a za trejd neka se javi

              Comment


              • Aleksa moram reci da imas cudan kriterijum sa kim da radis trejd.Ovako Mladja ti nudi Ridlija za Morena/Fortea(od toga kada pogledas projected points za celu sezonu Ridli je i bolji od Morena), a ovako biras da te Miko skroz odere jer kad je Gronk najzdraviji on ce biti najbolji na svojj poziciji, a uz to mu dajes dobrog WR.Za uzvrat dobijas TE koji je samo na jednoj utakmici zablistao i jos goreg WR.Pravda za Mladju!

                Comment


                • Brate, plus mu dajem QB. Ne zaboravi i to
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Treba mi neki TE, ovaj Allen je out za celu sezonu a ni Myers-u se izgleda ne pise dobro, ako ima neko ima TE-a za trejd neka se javi
                    Oces mog zamjenskog TE?
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Дакле, помоћ ми треба. Пошто ми је Амендола Дени повређен морам да мунем неког уместо њега, е сад, питање је кога.
                      Да л' Алшон Џефрија или Сесил Шортса? Исто и пошто ми је Еди Леси упитан за сутра, питање је да ли да ставим уместо њега Марсел Риса или можда Џонатана Френклина.

                      Може се испостави да ова двојица и буду спремни за меч па не ставим ни једног, али тешко.

                      И не бих ја вас ово питао да нисам нубчина, кад уђем мало у фору онда ћу сам.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Aleksa moram reci da imas cudan kriterijum sa kim da radis trejd.Ovako Mladja ti nudi Ridlija za Morena/Fortea(od toga kada pogledas projected points za celu sezonu Ridli je i bolji od Morena), a ovako biras da te Miko skroz odere jer kad je Gronk najzdraviji on ce biti najbolji na svojj poziciji, a uz to mu dajes dobrog WR.Za uzvrat dobijas TE koji je samo na jednoj utakmici zablistao i jos goreg WR.Pravda za Mladju!
                        Gde bre postena ponuda, nudi mu Ridlija za Morena/Fortea, i jedan i drugi su klasa za Ridlija, pogotovo ovaj drugi. A to za QB-a je smesno, lepo sam mu rekao da vrati Roma sa FA sto je i uradio jer je Romo korisniji od Riversa. Ovako sam mu ja dao zdravog TE-a sto mu treba za povredjenog(naravno da je Gronk klasa kad se vrati ali njemu hitno treba TE) i menjali smo WR-ove, dao sam mu WR-a koji moze doneti koji poen a Brown ce tesko nesto uzeti ove sezone jer Pitsburg ne zna gde udara.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Koji vam je bre sa Morenom
                          Covek sigurno nece biti bolji od Ridlija...Forte je vec klasa.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Gde bre postena ponuda, nudi mu Ridlija za Morena/Fortea, i jedan i drugi su klasa za Ridlija, pogotovo ovaj drugi. A to za QB-a je smesno, lepo sam mu rekao da vrati Roma sa FA sto je i uradio jer je Romo korisniji od Riversa. Ovako sam mu ja dao zdravog TE-a sto mu treba za povredjenog(naravno da je Gronk klasa kad se vrati ali njemu hitno treba TE) i menjali smo WR-ove, dao sam mu WR-a koji moze doneti koji poen a Brown ce tesko nesto uzeti ove sezone jer Pitsburg ne zna gde udara.
                            Rondo mi uzeo Romoa ispred nosa

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Koji vam je bre sa Morenom
                              Covek sigurno nece biti bolji od Ridlija...Forte je vec klasa.
                              Kad se Gronk vrati, on ce biti prva opcija u napadu a Ridli mi nije nesto, Moreno je u prva dva meca pokazao odlicnu igru. Forte je igracina, u to nema sumnje... Ocekujem od Gronke lepe poene kad se vrati
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ne pali se Miko molim te

                                Edit: Hoćeš sad da razmisliš za Riversa Alekso
                                Last edited by Mladen; 21-09-13, 13:49.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X