Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rondo, cestitke na pobedi.Ubio si Boga u meni.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Rondo, cestitke na pobedi.Ubio si Boga u meni.
      Polako covece, imas jos 6 igraca
      sigpic

      Comment


      • Pobedio sam ovo kolo, treba mi pod hitno jedan korektan RB, pa ako je neko zainteresovan za nekog WR-a, prilozicu i kickera uz WR-a
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ja 120 poena bez kikera ove nedelje A jos treba da igra Bernard zivotinja.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Изгубио сам 88:125 (остала ми је још одбрана Синсинатија, тако да .!.) од Монте чини ми се. Нисам правио неке измене, на пример остао ми Амендола у тиму и ето...
            Сад сам се озбиљно навукао на ово па ћу више да пратим и требало би од сада да почнем и да добијам.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Znaci tebe sam razbio

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ja 120 poena bez kikera ove nedelje A jos treba da igra Bernard zivotinja.
                Pa morao si konacno da dobijes, posto si valjda izgubio prvi mec .. A ja sam nagrabusio zbog toga

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Pobedio sam ovo kolo, treba mi pod hitno jedan korektan RB, pa ako je neko zainteresovan za nekog WR-a, prilozicu i kickera uz WR-a
                  Oces Ahmed Bradshawa?
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Sto se Ray Rice ovako raspada? Od njega sam ocekivao da mi donosi najvise poena,bar 100 jardi svaku utakmicu a on na dve utakmice ukupno 70 jardi. Da mogu odma bi ga trejdovao.

                    Comment


                    • Mozes da ga trejdujes sto ne.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Lagano dosao do 2-0...nisam se ni oznojio

                        Comment


                        • Dobar si draft uradio pored nas nubina koji smo ti puno pomogli u tome nasom losom selekcijom igraca.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Lagano dosao do 2-0...nisam se ni oznojio
                            Vidi ovoga,sta lagano? Videces kad BenJarvus poludi i donese mi nekih 25-30 poena

                            Comment


                            • Originally posted by trigger View Post
                              Vidi ovoga,sta lagano? Videces kad BenJarvus poludi i donese mi nekih 25-30 poena
                              Ne moze BJGE da donese 10ak poena vise od najboljeg hvataca danasnjice pa da jebe rak raka

                              @ Maricu, nisam nezadovoljan

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Sto se Ray Rice ovako raspada? Od njega sam ocekivao da mi donosi najvise poena,bar 100 jardi svaku utakmicu a on na dve utakmice ukupno 70 jardi. Da mogu odma bi ga trejdovao.
                                Ma najuri govno usta ga jebem
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X