Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stanje je takvo da se javio vlasnik ekipe Sinovi naslednici i da je rekao da hoće opet da igra. Njegov je drug CDC, treba da proveri sa njim da li i on nastavlja. Ako se jave do kraja nedelje mozda možemo da se nekako prilagodimo. Posle toga igramo u sastavima koji stoje u obe teme.

    Comment


    • Originally posted by Mark0 View Post
      Stanje je takvo da se javio vlasnik ekipe Sinovi naslednici i da je rekao da hoće opet da igra. Njegov je drug CDC, treba da proveri sa njim da li i on nastavlja. Ako se jave do kraja nedelje mozda možemo da se nekako prilagodimo. Posle toga igramo u sastavima koji stoje u obe teme.
      Ja totalno zaboravio da postoji tema i za drugu ligu... Hvala ti.

      Jeste se dogovorili ko je novi komesar? S obzirom da je Marko od sutra na godišnjem ima li neki drugi odgovoran kandidat da bi uradio sledeće kao komesar: izbacio iz lige članove koji su ispali po dogovoru, poslao privatne poruke članovima koji su se po dogovoru promovisali iz druge u prvu da bi mu oni poslali njihove mail adrese, sa tim mail adresama ih dodao u ligu (na mail im stignu pozivnice za ligu), i napokon kada se dogovorite za draft zakazao vrijeme drafta. To je više manje posao komesara, nije mudro slovo. Jedino pri zakazivanju drafta treba dobro izračunati vremenske zone tako da se poklopi vrijeme sa planiranim i to je to. Ponude za komesara?

      Comment


      • Ja sam u guzvi ovih dana pa se nisam puno pozabavio ligom, sutra idem na more. Sutra uvece ili prekosutra cu videti kakvo je stanje.

        Jel nas to sada ima 11 u I i 9 u II ligi?

        Comment


        • Nema, Sinovi I CDC još nisu ništa potvrdili.

          Comment


          • Jevta i Colchonero neka dostave mail na pm. Bastia33 prebaci na mene poziciju komesara, ali stavi ako može da neko ima funkciju co-komesara.

            Comment


            • Originally posted by Mark0 View Post
              Jevta i Colchonero neka dostave mail na pm. Bastia33 prebaci na mene poziciju komesara, ali stavi ako može da neko ima funkciju co-komesara.
              Mislim da sam uspio. Stavio sam te za komesara ali nikako da to izbrišem i sa svog imena, pa me probaj izbaciti iz lige. Za co-komesara se dogovori ko će ti pomagati pa ga dodaj na manage - assigne league commisioner ili nešto tako.

              Comment


              • Da, smanjio sam ligu, tj izbacio sam Aleksu I tebe + Sinovi I CDC.
                Sada da se jave colchonero i @jevta
                Stavio sam da je draft u sredu 8.9. u 21h po centralno evropskom. Dirty je Co-komesar.
                Last edited by Mark0; 27-08-21, 21:43.

                Comment


                • Pozdrav svima, izvinjavam se sto se tek sad javljam. Ja sam prosle sezone osvojio drugu ligu (ekipa Conquistadores) i igrao bih fantasy i ove.

                  Comment


                  • Pozdrav ljudi! Je li ima mesta za jos jednog?

                    Comment


                    • Meni ne odgovara draft 8.9 u 21h jer imam u isto vreme jos jedan draft u drugoj ligi. Mislim mogu ja da izvedem da draftujem u oba al ne bih ako ne moram. Ostali datumi oko 8.9. mi za sad svi odgovaraju.

                      Comment


                      • Sledeća opcija je ili isti dan 20h, ili dan ranije 20h/21h.
                        colchonero bi mogao da se registruje.
                        Last edited by Mark0; 31-08-21, 18:08.

                        Comment


                        • Odgovara mi 8.9. u 20h, neka se izjasne i ostali.

                          Comment


                          • Odgovara i meni.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odgovara mi termin.

                              Comment


                              • Originally posted by Mark0 View Post
                                Sledeća opcija je ili isti dan 20h, ili dan ranije 20h/21h.
                                colchonero bi mogao da se registruje.
                                Registrovan je, tako mi kaže.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X