Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa devet pobeda nemam bye, divizijo kleta.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Hvala, hvala.. Srećno svima u PO!

      Laže bre Marko.. Koliko samo neprospavanih noći razmišljajući o pravoj taktici za draft. Smišljao i smišljao prave poteze..
      Objavljujem zvanican demanti. Izvinjavam se Zoli

      Comment


      • Originally posted by Mark0 View Post
        Objavljujem zvanican demanti. Izvinjavam se Zoli
        Tako je!

        Znao je Zola da će da bude ovakva ludnica sa RB-ovima, zato je u prva tri picka uzeo 3 WR-a.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Samo par RB-a vredi pika prve runde a i to opet ne zavisi toliko od samog beka već od ofanzivne linije. Donose dosta bodova ali samo neki "premijum", uz to se krljaju najviše. Ja, na primer, cele sezone kuburim sa drugim RB-om.

          Iskreno, najvredniji pikovi prve runde su postali QB-ovi. Liga se vratila u osamdesete, kada se pretežno bacalo.
          sigpic

          Comment


          • Kako sam shvatio, ko izgubi sada u prvoj rundi u pleyoutu prakticno ispada u drugu ligu?

            Sent from my RMX2170 using Tapatalk

            Comment


            • Tako je, ko izgubi u prvoj rundi ispada. Onda u sledecoj rundi pobedinici ta dva meca opstaju a gubitnici igraju zadnje kolo medjusobno za opstanak.

              Comment


              • Ja koliko vidim za ovo kolo imam sve igrače sa Q statusom

                Comment


                • Bastia ima bye week, a vi se koljite za prolaz u polufinale Samo gospoda ima bye week 14

                  Comment


                  • Au Djordje izbegao si prvi metak, ostade mi Akers na klupi. Mada nisam se ni iznervirao nesto, nisam smeo protiv Bilija da ga stavim. Ako nista bar ga imam na klupi, samo da prodjem dalje, sledece nedelje igra sa Jetsima...

                    Comment


                    • Ja sam ga isto merkao juce i bio sam sigurniji u odbranu Remsa nego u Akersa. Ne svidja mi se kada imam dva igraca iz istog tima ili odbrana i igrac. Malo mi je falilo da bencujem Julia zato sto je propustio drugi trening.

                      Da mu nije stojalo DNP, ne bih ni pomisljao da ga zamenim.

                      Comment


                      • Društvo, vidimo se za godinu ili dve.

                        Bila mi je jedina šansa da CMC igra ali kako stoje stvari neće i to je to..

                        Comment


                        • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Au Djordje izbegao si prvi metak, ostade mi Akers na klupi. Mada nisam se ni iznervirao nesto, nisam smeo protiv Bilija da ga stavim. Ako nista bar ga imam na klupi, samo da prodjem dalje, sledece nedelje igra sa Jetsima...
                          Ako ako, dobro si učinio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos gora je situacija sto mi sad ni DJ Moore ni David Johnson ne igraju. Ja ako prodjem ovo kolo, osvajam

                            Comment


                            • Šta mi je trebalo da slušam predloge da stavim na klupu Dolphinse..

                              Comment


                              • Kakva je zver ovaj Hill. Trčanje od 32 jarde i TD. Šteta što imam bye ovo kolo. Ne mogu da se radujem poenima kao čovek...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X