Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Više u njega se uzdaju ostali HC nego njegov lično

    Ako predje 3 pts ima da pevam

    Comment


    • 25 jardi i TD, mera

      Comment


      • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
        Ako Luzeri izgube inace, s obzirom da se znaju pobednici drugih duela, medjusobni bi bio:

        Bastia 3-1
        Luzeri 2-1
        Wicked 1-2
        Sinovi 1-3

        Sto bi znacilo da Bastia ide u PO.
        Ma jesi siguran ti? Wicked me je dobio, Power me je dobio, a imaće isti skor kao ja

        ako CeeDee dobije ovo neko mi duguje gajbu zaječarca što sam ga šutnuo na waivere nekidan

        Comment


        • Ja sam prošle sezone imao bye week, pa izduvao za finale. Tako da, što se mene tiče, pre eventualnog finala, niko ne dobija dividende

          Comment


          • Aaa Powera sam zaboravio, a nebitno sto te Wicked dobio, gleda se sveukupni head-to-head izmedju ekipa sa istim skorom. E sad posto sam Powera zaboravio, to drasticno menja stvari:

            Luzeri 3-1
            Bastia 3-2
            Wicked 2-2
            Sinovi 2-3
            Power 1-3

            Sto bi znacilo da su Luzeri u PO svakako Naravno, opet kazem, ovo je ako se zaista racuna ovako ali gotovo sam siguran da se racuna jer u drugoj ligi koju igram sam imao slicnu situaciju gde sam ja bio najbolje pozicioniran od 3 ekipe jer je medjusobni skor bio:
            2-1
            1-1
            1-2
            A ne postoji bukvalno nijedan drugi kriterijum po kojem bi ja bio bolje pozicioniran tako da sam prilicno siguran da je tako. Sto znaci bez nekog iznenadjenja ce biti na kraju, da sam ja pobedio Powera bilo bi drugacije
            Last edited by Ol' Dirty Bastard; 08-12-20, 17:25.

            Comment


            • Originally posted by Mark0 View Post
              Ja sam prošle sezone imao bye week, pa izduvao za finale. Tako da, što se mene tiče, pre eventualnog finala, niko ne dobija dividende
              Neka, daj meni bye ako ti ne treba, dobra je stvar kad mozes opusteno da gledas jednu nedelju ko ja ovu A inace, da Power nije izgubio onu utakmicu protiv Crnog Djordja, na osnovu rezultata iz ovog kola, ja bi sa ovim porazom od njega ispao a on bi bio u PO jer imam najgori medjusobni izmedju te 4 ekipe. Power, ako citas, jebi ga brate

              Comment


              • Tužna priča moje sezone

                Dobro, barem je prevazišao moja očekivanja nedostajao samo TD..

                Comment


                • Dogovorismo li se na kraj ko ce u plej-of

                  Sent from my EML-L29 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                    Ti si bezbedan sto se pozicija tice, CDC i ja smo izgubili tako da si drugi odnosno treci sigurno, jedino ako ne dobijas neki bonus od uprave za broj pobeda u sezoni

                    Inace Marku da kazem, nisam siguran sad tacno sta ce se desiti ako Luzeri pobede zato sto cemo imati nas cetvorica onda 7-6 ali ja nisam u vasoj diviziji pa ne znam sta se onda tacno gleda i kako. Sad gledam medjusobni skor izmedju nas cetvorice, ti imas najbolji odnos sa 2-1, CDC i Luzeri imaju 2-2 a ja 1-2 sto bi znacilo da bi ti bio treci na tabeli sveukupno a samim tim i prvi u svojoj diviziji. Medjutim, ja nisam u vasoj diviziji pa ne znam da li cu se racunati. Svo ovo moje kalkulisanje bi naravno bilo bespotrebno da jebeni NFL.com fantasy ima negde tacna pravila za tiebreaker a ne samo pise head-to-head pa ti mozgaj.
                    Na kraju je bilo i jedno i drugo, odnosno posebno gledaju za overall tabelu a posebno za diviziju. Tako da si ti treci ukupno ali su Luzeri osvojili diviziju i imaju bye

                    Comment


                    • A ja sam porazom zavrsio na drugom delu kostura tako da sam izbegao Zolu azdaju svakako.

                      Comment


                      • Čestitke prije svega Zoli na fantastičnoj regularnoj sezoni, na početku smo ga jedva uganjali da igra i najvaljivao je lošu i neaktivnu sezonu koliko se sjećam, došao pokidao draft i naložio se izgleda. I još nešto, draft je išao WR/WR/WR u prve tri runde i popljuvao sve nas koji smo ganjali neke mediokritet RB-ove samo da bi imali RB-a, svaka čast! Rizikovao sam lomljivim Gurelyom da bi sačekao da se Hunt vrati i nadalje gazio. Još da je Amari preživio, jbt bojim se i pomisliti

                        Čestitke i svima na PO, meni je baš žao što nisam upao ali nisam upao svojom greškom. Mislim da bi vas mogao skidati u PO do finala, bar imam takav osjećaj da su mi igrači u timu tempirane bombe Na kraju krajeva, sezona za mene loša jer sam vidio da je Sanders kanta nad kantama i pokušao ga uvaljati u tradeu nekoliko puta i odustao kada se ono povredio, vidim svi vide isto što i ja i jednostavno sam zajebo. Drake slična priča mada malo bolje

                        Comment


                        • Najveći fazon je što je Zola propustio draft i dodatno nas sve posramio
                          Čestitke Zola

                          E sad, da sam znao da će da ide ovako mozda bih i hteo bye, nije mi jasno kojom logikom ja kao 3. idem u polufinalu na prvaka regularnog dela, odnosno da sam no4 u PO plasmanu pa igram sa 5-im.. Moja logika je bila da idem u donji deo žreba ali sta je tu je.. Borba
                          Last edited by Mark0; 09-12-20, 11:52.

                          Comment


                          • Originally posted by Mark0 View Post
                            Najveći fazon je što je Zola propustio draft i dodatno nam sve posramio
                            Čestitke Zola
                            zajebavaš? hahaha onda povlačim pohvale, startujem peticiju da se izbaci iz playoffa zbog neaktivnosti na draftu

                            Comment


                            • Originally posted by Mark0 View Post
                              E sad, da sam znao da će da ide ovako mozda bih i hteo bye, nije mi jasno kojom logikom ja kao 3. idem u polufinalu na prvaka regularnog dela, odnosno da sam no4 u PO plasmanu pa igram sa 5-im.. Moja logika je bila da idem u donji deo žreba ali sta je tu je.. Borba
                              Pa zapravo si cetvrti jer su Luzeri kao pobedinici divizije tehnicki drugi i onda ti i Ventura idete po mesto dole. Dalje je sve jasno, ide 1-4 i 2-3, to je uvek bilo i ostanu peto i sesto mesto gde treci ide na sestog a cetvrti na petog i to je to. Razlikuje se od zvanicnog NFL sistema gde bude, ko god prodje iz Wild Card Runde, losije rangirani ce igrati protiv prvog. Ovde toga nema.

                              Comment


                              • Hvala, hvala.. Srećno svima u PO!

                                Laže bre Marko.. Koliko samo neprospavanih noći razmišljajući o pravoj taktici za draft. Smišljao i smišljao prave poteze..
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X