Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odneo Marko pobedu u derbiju kola. Sto se Bastie tice, na osnovu trenutnog stanja, treba ti pre svega poraz Luzera a onda ima gomila nekih kalkulacija gde u vecini imas dobru situaciju. Generalno Luzeri i ti imate dobar h2h sa ostalima ali je bitno koji su ti ostali, odnosno da li ce pobediti Power i Wicked. Ako pobede obojica i Luzer izgubi onda mislim da neces proci ali nisam siguran.

    Comment


    • Imao sam sreće, loša Phila i smusen Wilson pa DK nije odigrao ni blizu proseka.. Na kraju 3 vezane pobede, sad da vidimo gde smo u PO

      Comment


      • Posto je CDC izgubio, ako Luzeri izgube ti imas bye. Postoji sansa da Luzeri izgube mada teska prica.

        Comment


        • Daj ne zezajte, gde će Luzeri da izgube. Bolje da nisam stigao da ubacim flexa da izgubim ko čovek, ovako mi daje lažnu nadu da mogu da dobijem..

          Wilson očajan u poslednje vreme

          Comment


          • Navijamo za flexa

            Comment


            • Marko gledam nešto week2 sam te dobio 13 razlike, a ti mene sada 15. Dva boda će odlučiti tie Kako je ovo bolesna igra

              Comment


              • Na kraju to i nema veze, nemamo isti skor..

                Comment


                • Originally posted by Mark0 View Post
                  Na kraju to i nema veze, nemamo isti skor..
                  Hahahaha pregorio sam totalno

                  Comment


                  • Pola lige ceka partiju CeeDee Lamb-a

                    Comment


                    • Od Jagnjeta sve zavisi. Lično, nadam se da će pokidati, pošto bi mi mogao pomoći u mom duelu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nešto mislim da će Tucker da ima dobru partiju. Za odbranu Rejvensa nisam nešto siguran.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Od Jagnjeta sve zavisi. Lično, nadam se da će pokidati, pošto bi mi mogao pomoći u mom duelu.
                          Ti si bezbedan sto se pozicija tice, CDC i ja smo izgubili tako da si drugi odnosno treci sigurno, jedino ako ne dobijas neki bonus od uprave za broj pobeda u sezoni

                          Inace Marku da kazem, nisam siguran sad tacno sta ce se desiti ako Luzeri pobede zato sto cemo imati nas cetvorica onda 7-6 ali ja nisam u vasoj diviziji pa ne znam sta se onda tacno gleda i kako. Sad gledam medjusobni skor izmedju nas cetvorice, ti imas najbolji odnos sa 2-1, CDC i Luzeri imaju 2-2 a ja 1-2 sto bi znacilo da bi ti bio treci na tabeli sveukupno a samim tim i prvi u svojoj diviziji. Medjutim, ja nisam u vasoj diviziji pa ne znam da li cu se racunati. Svo ovo moje kalkulisanje bi naravno bilo bespotrebno da jebeni NFL.com fantasy ima negde tacna pravila za tiebreaker a ne samo pise head-to-head pa ti mozgaj.

                          Comment


                          • Ako Luzeri izgube inace, s obzirom da se znaju pobednici drugih duela, medjusobni bi bio:

                            Bastia 3-1
                            Luzeri 2-1
                            Wicked 1-2
                            Sinovi 1-3

                            Sto bi znacilo da Bastia ide u PO.

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Nešto mislim da će Tucker da ima dobru partiju. Za odbranu Rejvensa nisam nešto siguran.
                              Ako bude egal meč, tu bi Taker mogao imati više poena nego uobičajeno. Ako krene blowout u nekom pravcu, mogao bi ostati na malom broju. Generalno, napad Gavranova štuca i to ne čini Takera vrednim kao što je bio prethodne tri godine (kada sam ga ja draftovao ). Očekujem meč gde će se iskazati ili odbrana Gavranova ili Taker.

                              Ti si bezbedan sto se pozicija tice, CDC i ja smo izgubili tako da si drugi odnosno treci sigurno, jedino ako ne dobijas neki bonus od uprave za broj pobeda u sezoni
                              Od pobeda glava ne boli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ni familija CeeDee Lamba ne navija ovoliko za njega ko pola lige

                                Comment

                                Working...
                                X