Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AleksaVP View Post
    Izgleda da dobijam prvi mec, odlicno ce biti vatreno krstenje ..

    A poeni sa klupe se ne racunaju u ukupan zbir, jel tako ?
    Ne racunaju se. Poenta je da pokusas da predvidis koji ce ti igrac bolje odigrati na kojoj poziciji, na osnovu dosta faktora. Forma, matchup, osecaj itd itd...

    Comment


    • Pa dobro sam prosao za pocetak, vidim protivnik bio slab na osecaju .. Klupa mu donela vise poena, nego prva postava

      ps. Ustvari skoro isto
      Last edited by Lord Aleksoni; 09-09-13, 02:29.

      Comment


      • Ja prenocih kao prvi sa 115.98, ali mislim da ce me neko prebaciti veceras.

        Comment


        • Originally posted by AleksaVP View Post
          Pa dobro sam prosao za pocetak, vidim protivnik bio slab na osecaju .. Klupa mu donela vise poena, nego prva postava

          ps. Ustvari skoro isto

          To ti je zato sto si pozurio u proceni, na kraju si dobio jedva. Ubise me Dez i Vilson. A mislio sam da ce njih dvojica razvaliti, pogotovo sam za ovog drugog mislio da ce iznenaditi i odigrati dobro kad ono... Sto se tice klupe, samo mi je pozicija RB-a bolja u odnosu na startnu postavu, ostalo je slabije ili manje vise isto.
          No kako god okrenes, mnogo sam los.

          Comment


          • Nisam ovo ocekivao, Toletovi lopovi su stvarno pokidali

            Comment


            • A meni se desilo da skoro svi moji dark horse igraci imaju jako los dan, plus Tom i Jamaal nista specijalno. Cekam Deshawna veceras, ako on ne pokida osramoticu se
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Lepo ti reče Šone, jedino ako me Pejton vadi, i da ovi neki imaju nekako dobar dan.... moraću da jurim par igrača.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Колико имате поена? Мене то занима јер ја имам нешто мање од шесет, а Павер има 115. Сад мене интересује да ли сам ја толико лош или он сабија.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ZGNS View Post
                    To ti je zato sto si pozurio u proceni, na kraju si dobio jedva. Ubise me Dez i Vilson. A mislio sam da ce njih dvojica razvaliti, pogotovo sam za ovog drugog mislio da ce iznenaditi i odigrati dobro kad ono... Sto se tice klupe, samo mi je pozicija RB-a bolja u odnosu na startnu postavu, ostalo je slabije ili manje vise isto.
                    No kako god okrenes, mnogo sam los.
                    Protiv mene igras ..

                    Priblizio si mi se sinoc malo, ali nedovoljno da preokrenes .. Klupa ti je dobra, 34 poena cak

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Колико имате поена? Мене то занима јер ја имам нешто мање од шесет, а Павер има 115. Сад мене интересује да ли сам ја толико лош или он сабија.
                      Pa zar ne vidis scoreboard na kartici League?

                      I los si i sabija te.Slejvara ce sigurno da bude u TOP 3, moguce da ce ga veceras preteci stefan i Ljuba.Mada neces biti tako los, imas jos dva igraca koji igraju veceras i imaces preko 80 poena.Neces biti ni medju najboljima, a ni medju najgorima.Vise od mene ces imati svakako. xD

                      Comment


                      • Ма сад сам на фону а баш ме нешто занимало.
                        Добро је, задовољавам се средином у фантазију увек.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Nije toliko bitno da li si medju prva 3 tokom jedne nedelje. Najvaznije je pobedjivati, pa makar i sakupio 60 poena. A onda u PO-u krece bitka

                          Comment


                          • Ja cekam Griffina da mi donese barem 10 poena.
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Menjao sam Mohamed Sanu-a za Jerome Simpsona. Sad jel to pametno? Vidim da je ovaj Simspon razbio u prvoj tekmi, al mi sumnjivo ako je dobar zasto ga niko nije uzeo

                              Comment


                              • Dobio sam Jacka Mozda i stvarno ne budem zadnji
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X