Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL Fantasy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja pratim, pa sam opet stavio Dzajantsovog WR-a u igru. Tako da je bolje nekad i ne pratiti.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kažem za vesti kada su definitivno out za tekmu a ne questinable

      Comment


      • Mahomes baci 70 jardi za Hilla, ovaj uhvati i napravi TD....ja već vidim 13 poena u prvom drajvu, a ono linijaš napravi glup holding i sve zezne...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pritom meni nije ni delovalo kao nešto za šta se svira holding..

          Comment


          • Pa, po meni.. nekih 35%-65% da nije bio. Ali je moglo da se svira, šta znam...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Opusteno zola, mene ces pobediti i da ti pola tima ne igra.

              Comment


              • Zamolio bih vas da dobro ispratite kada utakmice vaših igrača počinju i kada su zakazane. Evo npr usred svih ovih utakmica je objavljeno su za sledeći week Chiefsi-Bills pomjereni sa četvrtka na ponedeljak 19.10.

                Comment


                • Kakav mi je tim raspad, nikad za ove koliko već sedam sezona ovde nisam bio ovoliko loš, da u prvih pet nedelja nemam pobedu [emoji17]

                  Evo Bastia 30 poena na klupi i naravno da će me dobiti.

                  Comment


                  • Ovi moji danas, sto su igrali prvi termin, svi prekucali... A ovi sto igrali 4PM termin se svi raspali... Tacno cu da izgubim

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Opusteno zola, mene ces pobediti i da ti pola tima ne igra.
                      Nisi još gotov. Možeš ovo da stigneš. Trebaće malo sreće, ali nije nemoguće.

                      Izgubih Preskota, mašinu za bodove. Ko će sad da mi donosi 30+ bodova po kolu..[emoji22]

                      Послато са SM-A300FU помоћу Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Nemoj me zezati sad, nije lepo haha Samo me strah da ne bude 0-13, onda se vise nikad necu pojaviti na ovom forumu.

                        Comment


                        • Moja tri WR-a su zajedno imali 8.70 poena Sledece kolo mi nijedan od njih nece zapinjat...

                          Comment


                          • Meni treba 5 poena od King Henry-a za pobedu, nadam se samo da nece korona da me pobedi ako otkazu opet.

                            Comment


                            • Ja planiram ozbiljno da raskrcmim tim. Risiveri su mi katastrofa. Dakova povreda mi direktno j*be Coopera i Gallupa. A kako i se 49ersi raspadaju, ne vjerujem previse ni u Samuela ni u Aiyuka. Locketta jedino vadi sto Wilson igra ovako kako igra inace se i on srozao jer se sad vec ocigledno da je D.K. WR1. Matt Ryana cu prvog da maknem iz tima... nema od njega nista ove godine. Tacno ce i Falconsi da ga se otarase sledece sezone. Vise imam igraca koji mi se ne svidjaju nego onih sa kojima sam zadovoljan. A waiveri me i dalje jebu samo tako. Evo sad sam ponovo 12 od 12... ne znam na koju foru se to odredjuje ali me unisti sto ne mogu iz nedelje u nedelju nikoga da pokupim nego moram da se tjesim onima koje su svi ostali preskocili.
                              Last edited by powerslave; 13-10-20, 06:29.

                              Comment


                              • Originally posted by powerslave View Post
                                Ja planiram ozbiljno da raskrcmim tim. Risiveri su mi katastrofa. Dakova povreda mi direktno j*be Coopera i Gallupa. A kako i se 49ersi raspadaju, ne vjerujem previse ni u Samuela ni u Aiyuka. Locketta jedino vadi sto Wilson igra ovako kako igra inace se i on srozao jer se sad vec ocigledno da je D.K. WR1. Matt Ryana cu prvog da maknem iz tima... nema od njega nista ove godine. Tacno ce i Falconsi da ga se otarase sledece sezone. Vise imam igraca koji mi se ne svidjaju nego onih sa kojima sam zadovoljan. A waiveri me i dalje jebu samo tako. Evo sad sam ponovo 12 od 12... ne znam na koju foru se to odredjuje ali me unisti sto ne mogu iz nedelje u nedelju nikoga da pokupim nego moram da se tjesim onima koje su svi ostali preskocili.
                                Nisam ti ja kriv što svaku srijedu i svaki petak kupiš neke njuške sa waivera

                                Comment

                                Working...
                                X